Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SYLWIA1992

kto ma od 15 do 18 lat i chciałby się odchudzić? zapraszam. wymienimy się porada

Polecane posty

ni jest tak źle :) ja dzisiaj zjadłam talerz zupy pomidorowej z makaronem,6 widelców sałatki(kapusta,marchew,jabłko) i 6 cukierków halls :( wiem te cukierki to porażka ale zaraz ide z sem do lasu to sie nachodze i będzie oki :) a o 14 obiadzik...3ziemniaczki,gotowane skrzydełko kurczaka i sałatka :) a na kolacje o 18 jeszcze nie wiem co..:p wiem ze duzo..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim!!! Ja jestem w 11 dniu kopenhaskiej. I ani jednego grzeszku podczas calej dietki:) Zauwazylam, ze strasznie zmniejszyl mi sie zoladek.Wczoraj zjadlam pol pomidora i nie moglam zjesc juz potem calego grapefruita,wiec pol oddalam mamie.Hehe chociaz ktos zyskal;D. Ja mam miesiaczke i waga nadal pokazuje 48kg, ale wiedomo ze podczas okresu to wiecej sie wazy:) Pozdrawiam i dietke polecam, bo naprawde warto.No chociaz ograniczanie jedzenia rowniez jest dobre pod warunkiem, ze wczesniej nam sie zoladeczek skorczy:) Pozdrawiam i piszcie bo forum zniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata500
aneta16 podzieniaj, ja nieumiem wytrwac w postanowieniu.. i dzis znowu w ciul slodyczy placków, ciastek ;/ i wszystkiego co da sie zjeść.. zaraz obiad jeszcze, cóż kolacji niezjem jak dam rade.. I znów słysze w sercu.. od jutra ;((( masakra;/ pomóżcie mi jakoś zeby wytrwac.. i zeby tych napadów głodu niebyło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
------>BEATKO: wiem jak to jest, ja tez tak mialam, wlasnie tym sposobem przytylam najbardziej.Nie dopusc do tego, tak jak ja to zrobilam, a zyskasz, bedzie Ci latweij. OTO MOJA RADA: wez kartke, cos do pisania, znajdz w necie tabele kaloryczna i zastanow sie ile kalori dziennie zjadasz,a potem osadz ile masz zamiar ich spozywac na diecie. Zapisz sobie dokladne rozklady i godziny posilkow na caly tydzien, przyczep karteczke na lodowce, i sie tego trzymaj! Z czasem organizm sie przyzwyczai, a jak bedzie Cie glod dopadal popiuj wody:) Pozdrawiam i namawiam do skorzystania z moich rad, to dziala!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam was że dawno tu nie zaglądałam, ale miałam dużo roboty. mi idzie nieźle. bardzo mało słodyczy dużo owocó i warzyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziewczyny sama nie wiem jak....Mam traume po tym głupim piątku,kiedy to tak się obrzarłam.W sobotę zjadłam: na sniadanie:jogurt drugie śniadanie:banan obiad:2 ziemniaki,malutki kawałek kurczaka i mizeria podwieczorem:truskawki Dużo? Dzisiaj na śniadanie:pomidor i malutko jajecznicy,kawałek chleba z masłem drugie śniadanie:kawa karo 11kcal(bez mleka!:() 2 szklanki coli zero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie dziewczyny,na napady głodu najlepszy jest chrom w tabletkach.Nie mam po nim chęci na słodycze.Ale bardzo ważna jest silna wola.Musisz obrać cel.Ja mam taki ,że musze być chuda na zakończeniu roku szkolnego i na obozie pływackim 25 czerwca.I jak tylko to mi się przypomni to już nie chce mi się jeść.I pamiętaj,że łatwiej jest nie zjeść słodkiego w ogóle niż w małej ilości.Najgorzej jak ktoś Cię namawia i wszyscy jedzą a Ty nie.Ja tak właśnie miałąm w piątek.Wszyscy jedli i się na mnie gapili to też musiałam,a jak już zaczęłam to....tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andreysieodchudza masz racje :) ja tez od trzechdni biore chrom i naprawde nie mam takiej ochoty na słodkie..tylko nagorzej jak mnie ktos namawia..:( wez kawałek nic ci nie będzie itp..:p ale ja będę twarda bo do 9 czerwca chciałabym zobaczyć 69kg chociaz.. tą szóstkę z przodu..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początku nie wierzyłam w ten chrom.A teraz widzę ,że faktycznie wcale słodycze mnie nie kręcą.A jeśli chodzi o ludzi....to jest koszmar. No jedz! No jak zjesz to nie umrzesz! Jesteś szczupła,jedz! Przecież masz ochotę! Ranyyyyy mnie to doprowadza do szału...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziwuszki! a Co do ludzi to ja mowie wprost ze sie zdrowo odzywiam, oni mnie anwet podziwiaja i pytaja o moj jadlospis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj zjadłam: sniadanie : 1/3 małej bułki obiad: talerz zupy pomidorowej z makaronem,3 ziemniaczki i 2 gotowane skrzydełk i sałatka dietetyczna :p kolacja : jabłko zielone,marchewka grzechy:5 cukeirków haals,ale nie są AŻ tak bardzo kalooryczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grubaaa to super Ci dzie.:) Ja na śniadanie napusałam co zjadłąm a na obiad zjadłąm 2 kawałki chleba z masłem i malutki kawałeczek ryby wędzonej.:( To na dzisiaj koniec.Piłam dużo wody. Jutro kupuję tussipect.Syrop na kaszel ,który w połączeniu z kofeiną wyłącza receptor głodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XxMaRtYnKaXxD
Booooooooże ... Ale dawno nie pisałam to masakra!! ;( Ojj weeekend byl nie zbyt udany! Zjadłam w h*** słodyczy ;/ Od jutra nic ... Kompletnie !! Głodówka ;( Booże co ja zrobiłam... Tyle słodyczy ;/ Nie wybaczę sobie tego chyba nigdy ;/ Ale jutro 3 butlki wody i tylko obiad... Boożeee :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynka będzie dobrze :) ja tez jadłam sporo słodyczy przez ten tydzień a na wadze -1kg :) ale od dzisiaj tez 0 słodyczy :) dobra spadam bo zaraz na trening ide :p a ppóźniej do szkoły :( buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XxMaRtYnKaXxD
Hejka! Już 10:15 a ja o dziwo nic nie jadłam! Wstałam o 5 i jakoś się trzymam. Zaraz zjem broskwinię i do obiadu wytrzymam. Mam nadzieję ;P Z tego co widzę to ja jestem najmłodsza z tego całego grona..... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WillBeSlimAndHappy
Hej! Mogę się do was przyłączyć? Mam 16 lat, jakieś 169-170 cm wzrostu i około 59 kg...Bardzo chciałabym schudnąć jakieś 6-7 kg... Za miesiąc zakończenie gimnazjum i bierzmowanie ,więc mam nadzieje mieć już wtedy jakieś 3 kg mniej a w lipcu chcę ważyć 52-53 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!witam w gronie odchudzających się na zakończenie gimnajum!:) Ja dzisiaj na wadze 55.6:).Śniadanko to jeden kawałek chleba z masłem.Teraz piję herbatkę czerwoną.:)Do obiadu poczekam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wszystkim, troszke nas wiecej=) Ja dzis sie wazylam i 47 waze;).Jutro ostatni dzien kopenhaskiej:) Wlasnie zjadlam rybke z piekarnika pieczona w pazlotku bez przypraw:) i jestem pelna:) No ja w ponad 3 tygodnie musze jeszcze zrzycic 4 kg, myslicie, ze to jest mozliwe?? pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne,że jest to możliwe:).Ja muszę w cztery tygodnie ponad 5.Dokładnie 5.6.Wydaję mi się,że nie dam rady i zrzucę góra 4! :(Tygodniowo leci mi kilogram w dół.A chciałabym żeby toszkę więcej szło.Jesteś w o tyle dobrej sytuacji,że chcesz tylko 4 zrzucić.I w 3 albo 4 tygodnie spokojnie sobie z nimi poradzisz.Ja się nie poddaję i gdyby nie to forum to nie wiem czy tak dobrze by mi szło kochane!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja dzisiaj: dwie kanapki w szkole z szynka i rzodkiewką 1l wody niegazowanej i za chwile jakiś obiadzik,ale nie mam pojęcia co moze cos w lodówce poszukam xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam sobie chudy twarożek (pół kostki) z jogurtem małym naturalnym i 2 rzodkiewkami :) jeszcze chyba zjem banana :) i wtedy na kolacje coś wymyślę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj jeden kawałek chleba z masłem,na obiad ryż z kurczakiem i surówką,a kolacja to szklanka soku pomarańczowego.Bardzo wypadają mi włosy.Ale to tak,że do wakacji to chyba nic mi nie zostanie.Biorę antybiotyki od marca i podejrzewam,że to od tego.Ale moi rodzice lekarze twierdzą,że spowodowane jest to barkiem witamin.ZŁE odżywianie.Ale ja nie mam zamiaru rezygnować z diety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolinamalina
Siema !Moge sie do was dołaczyc? Mam 162 czm wzrostu i waze 57kg bardzo chce schudnac myslałam by postawic sobie za cel wage 53 kg ale nie wiem czy to jeszcze przypatkiem nie za duzo na mój wzrost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kolacje zjadłam: 2 skrzydełka gotowane ale takie malutkie naprawdę :) i sałatke:) taka dosyć dietetyczną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze grubaaa ja się boję,że jem za mało posiłków.I to raczej takie dziwne te moje posiłki...mało zdrowe chyba bo jakaś sałatka,chleb mięso ,ziemniaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×