Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SYLWIA1992

kto ma od 15 do 18 lat i chciałby się odchudzić? zapraszam. wymienimy się porada

Polecane posty

Hej Laski:) Ja jak pisalam od dzis glodoweczka conajmniej 3dni. Zobaczymy ile bede chciala glodowac:) Moj cel to jakies 5 kg do 20:) Zobaczymy, czy sie uda:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Audrey no to widzę, że troszke podobne jesteśmy:P hehe ja 30 czerwca postanowiłam jednak, że się zważe:) bo tego samego dnia wyjeżdżam do mojego Kubusia ukochanego za Warszawę i na całe wakacje:) wiec musze się ładnie prezentować:) Mam nadzieje, ze przez ten miesiąć schudniemy do tych 48kg Audrey:) A ja jestem taka szczęśliwa, bo przyszedł juz do mnie mój nowy telefonik:) A zjadłam dzisiaj tylko bułke francuską i mi wystarczy na dzisiaj:) bede teraz piła tylko i wyłącznie herbatkę:P Aneta16 wierzę, że Ci się uda kochana:) Trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj zjadłam dużo... Na sniadanie danonek,ćwiartka bułki i kilka truskawek Na obiad trochę mizerii,może 1/3 ziemniaka i kawałek mięsa nadziewanego serem. Więcej nie zjem,nie mam mowy. Jutro postram się zjeść tylko kawałek czegoś na śniadanie bo muszę zanim zjem antybiotyk.Jutro jestem sama w domu więc mogę nic nie jeść:). Gosia,ja wierzę,żę nam się uda ważyć 48:).Tak bardzo tego chcę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama dzisiaj powiedziała,że nie mam sie więcej odchudzać bo wpadnę w anoreksję.:)Och....nie zamierzam,ale 48kg byłoby bosko!!!:)Nie mogę się doczekać kiedy schudnę do rozmiaru 34.:)Naprawdę dzisiaj dużo zjadłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrey nie zjadłas dużo:) Ja też wierzę, że nam się uda osiągnąc nasz cel!!:P ja dzisiaj jechałam na zakupy i mama do mnie, że chuda jestem:P ale ja nie lubię jak ona tak mówi, bo na pewno jej chodzi o to bym coś zjadła:P Hehe ja dzisiaj basta z jedzeniem:) jedna bułka francuska to i tak dużo, ewentualnie pomidora zjem wieczorem.:) Poza tym ja się Andrey ucieszę jak w 36 się wcisnę:P ale 34 to na pewno w czerwcu będziemy miec;>:) Wierzę w Nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie masz:) Ja noszę 38:) a w 36 to się czasem wcisnę:P jak podietuje naturalnie hehe:) ale jak schudniemy do tych 34 to będziemy boskie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulka16
Mogę się dołączyć? Waże 50 kg przy wzroście 163.. chciałabym 48 do wakacji myślicie, ze mi sie uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto Ty 2 kg chcesz zrzucić i pytasz czy się uda?!:)Jasne,że Ci się uda.:)To malutko.Ja mam do zrzucenia z jakieś 5kg!!Huhu do wakacji 50kg muszę ważyć...:)A potem też chcę 48kg.Widzę,że to 48 to jakiś ideał:):):)Witamy w gronie chcących ważyć 48:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie masz:) Ja noszę 38:) a w 36 to się czasem wcisnę:P jak podietuje naturalnie hehe:) ale jak schudniemy do tych 34 to będziemy boskie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwie te same wypowiedzi mi sie wkleiły:P cóż:) ja musze z jakieś 9kg schudnąć do 50 a potem myślę, że gładko pójdzie:) jak będę mało jadło i ćwiczyła co wieczór 20minut to powinno mi się udac co nie? Audrey Ty to masz tylko jeden rzut beretem do 50:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno tyle bedziesz ważyć:) Ja zobaczyłam teraz na jakąs tabelę kalorii i wyszło mi, ze bułka francuska ma aż 280 kcal;/ kutwa dużo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulka16
No to od jutra zaczynam ;P Co proponujecie, co jesc na sniadanie obied i kolacje o jakich godz ile posilków? i.. ruch? jaki ile? ;D pomożecie schudnac :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIULKA16 wystarczy, że bedziesz ćwiczyć i na pewno schudniesz te 2 kg:) ja robie wieczoremn500 brzuszków, 300rowerków i kręcę 10minut hulahopem:) rano robie 200 brzuszków i 100 rowerków:) a jem no chyba mało:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulka16
jakie cw proponujesz? .. Wystarczy jakbym pobiagała albo na rower poszła? co proponujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja20
Czesc dziewczyny, myslicie ze 5kg w 3 tygodnie jest mozliwe?Jak to osiagnac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulka16 najlepsze są brzuszki i bieganie, hula-hop na przykład wysmukla Ci talie:) Alicja20 jasne, że to możliwe, jedz mniej i ćwicz codziennie a roznica na pewno bedzie:) Ja tak jak mowiłam zjadłam ta nieszczesna bułke francuską, którą być moze spaliłam juz na 5km spacerku z huskim, zjadłam kromke wasy i teraz wcinam pomidorki dwa i koniec na dzis:) potem tylko cwiczenie cwiczenia i cwiczenia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie porażka....wstyd gadać :(:( ale od jutra biorę sie znowu...bo zaczęłam jesc słodkie przez stres itp :( wiem ze to zadne wytłumaczenie...:( od jutra poważnie się biorę...i zważę się dopiero 8.06.2008 :):) a wam gratuluje :):):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grubaaaa zawsze są jakieś powody by sięgnąć po coś:) ja jestem przed okresem i miałam chęć na lody:d tata je kupił więc im dodałam swoją porcję a powiedziałam, ze zjadłam:D Zamiast tego wziełam dwa pomidory:) Nie martw sie będzie dobrze, musi byc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia,to naprawdę podziwiam.Ja ostatnio nie mam ochoty na słodycze.Jogurty nawet wydają mi się za słodkie.Już nie mogę doczekać się naszego 48 i obozu na którym mama nie będzie patrzyła ile jem.Jupiii!!!:):):) Grubaaaa napewno uda Ci się.Tylko musisz zerwać ze słodyczami.Gratuluję Ci,że chcesz wrócić do diety.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny : naprtawde wracam do diety i koneic:) dam radę :) jutro chyba ruszma na zakupy z chrzestną...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz chcialam zrezygnować...ale wole z wami rozmawiac bo jest mi lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grubaaa pamietaj,że my zawsze Cię wesprzemy.Dasz radę tylko musisz się pozbierać.Wróć do nas!!!!Od jutra zacznij się pilnować z jedzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grubaaaa i Audrey ja zawsze będę Was wspierała:) i nie rezygnujcie z forum, bo kto będzie się chwalił rezultatami co?? no nawet ma Wam przez myśl nie przechodzić, ze chcecie zrezygnowac;> Audrey ja też się już doczekać nie mogę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam zamiaru rezygnować i nie wyobrażam sobie mojej rozłąki z forum kiedy wyjade na wakacje...:(Kiedy będzie nam tak dobrze szło i zaczną się wakacje to podam wam mój nr komórki ,że jakby co to będziemy mogły do siebie napiać.:)I wspólnie się wspierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was.ja dzis ide na wesele. teraz jem sniadanie, obiadu nie jem, bo na weselu bedzie tyle pyszności, wiec wiem ze i tak dziś zjem dużo za duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×