Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SYLWIA1992

kto ma od 15 do 18 lat i chciałby się odchudzić? zapraszam. wymienimy się porada

Polecane posty

Gość liluśś
myślałam o jakichś 15 (!) kilogramach .... myślę, że wtedy czułabym się dobrze w swoim ciele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach dziewczyny...:)To forum działa cuda,witamy w naszym gronie. Jeśli chodzi o moje wymiary to ja narazie nie jestem zadowolona.Bo jeszcze nie ważę 48kg!!!Jutro rano napiszę wam ile ważę.Mam nadzieję,że nie więcej niż 54!Tylko rodzinka się czepia,że jestem za chuda i to troszkę uciążliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już się nie mogę doczekać jak mi będa tak gadać:) nie powiem, bo rodzice tam coś mówią, ze jestem sucha:D:D:D hehe albo chudzielcem, ale ja tak marze o tych 48, że szok:D a tak w ogole mam chec cos zjesc:( co sie dzieje ze mna... ]lilluś a masz jakąś dietkę;> czy robisz coś takiego jak my?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też kiedyś marzyłam żeby mi tak gadali,ale teraz to naprawdę jest uciążliwe.Bo zaglądają Ci w talerz,pytają co, ile, o której ?kiedy Ty nie chcesz nic jeść!I tylko jeden temat:anoreksja i Ty...Okropne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem, ja tak bardzo chcę schudnąć, ze przestaje wierzyć w to, że schudnę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liluśś
niestety, ale nie potrafię stosować takiej diety jak Wy ... znalazłam jakąś dietę 10-dniową - muszę chwytać się takich restrykcyjnych diet, bo ograniczanie jedzenia mi nie wychodzi ;/ Jeśli przeżyję te 10 dni (xD) to chcę przejść na SB, bo nie chce jojo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to SB jest?:D bo nie wiem, kurde chyba jogurt zjem, wiem wiem nie powinnam, ale coś mi ssanie się włączyło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liluśś
dieta South Beach .... :) Jest jakiś temat chyba na temat tej diety - są 3 fazy z czego najwięcej tracisz na 1. :D ja bym jogurtu nie radziła jeść :P chyba, że już nie możesz wytrzymać ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierdziele zaryzykuje!! to znaczy nie zjem go:P hehe zaraz ide poćwiczyć :) No tak nie skapnęłam się:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałam zjeść z rodzicami śniadanko bo powiedzieli,że mnie zawiozą do psychologa.A więc:jajecznica na maśle(ilość raczej śladowa,może jedno jajko to było)danonek i jedna bułeczka maślana. Ale przegiełam...wszystko takie kaloryczne:(:(:( Muszę uważać na to co zjem już dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Audrey gratuluję!!!!:D ale jestem happy, z tego, że Ci się udało:* A mama na mnie powiedziała dzisiaj anorektyczka:D i wiecie co?? ucieszyłam się z tego ehhexD ja dzisiaj zjadłam chlebek coś jak wasa i jogurt:) Wróciłam godzine temu z kościoła i rodzice zrobili kawę i postawili czekolade do niej, i wiecie co? Nie skusiłam się:P pije herbatkę właśnie czerwoną:) Grubaaaa zobaczysz, ze i Ty niedługo zobaczysz z przodu 6!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
braw0 Gosia :) no mam nadzieję...:) chciałabym zobaczyc ponizej 70kg w niedziele czyli juz za tydzień :) ja dzisiaj zjadłam: 2 sznytki chleba z szynka i pomidorem (chleb kołodziej,taki mały :p ) 1 jabłko:) a około 14 mam obiad: i schabowy (taki średni),3ziemniaki i mizeria (z jogurtem naturalnym ) wiem ze ten schabowy to niezabardzo ale trudno ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grubaaaa na pewno bedzie ta 6stka:) Ja tam obiadu nie jem, nie chce mi się jakoś:P pomidorka sobie może zjem:) Własnie pije herbatke czewoną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj na obiad zjadłam danonka i jedna bułczkę mleczną i do tego wcześniej wypiłam kubusia.Nie wiem czy to dużo.Zobaczę czy wieczorem nie będę bardzo głodna.Mam nadzieję,że nie.:)Dzięki dziewczyny!!Za to,że jesteście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja już po obiadku :)) zjadłam to co napisałam :p o 16 mykam na rowerek...po lesie:) to mnie wytrzęsie po tych nierównych dróżkach :) mam plan przejechać około 10 km:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski:( Cieszę się, ze chociaż Wam idzie doskonale:( Ja po prostu nie cierpię dni przed okresem:( czuję się okropnie i co najgorsze..... mam ochotę na wszytko:( Dzisiaj zawaliłam kompletnie:( śniadanie : chlebek cos jak wasa i jogurt i herbata czerwona obiad: tragicznie;/ nie zjadłam nic... potem pomidora z chlebkiem cos jak wasa..... potem no wlasnie POTem rodzice mnie zabrali na LODY!!1 tak LODY!!! i musiałam zjeśc cały WIELKI PUCHAREK:| i potem jeszcze kupili delicje i w domu powiedzieli, ze mam zjesc, jeszcze sie na mnie patrzyli:| no wiecie co:/ zjadłam AŻ 3:( jeju!!! Teraz pije herbate czerwoną;( jaka jestem załamana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia,nie martw się.To nie az tak źle...Ale mówię Ci,z rodzicami jest ciężko.Wciskaja na siłę jak wejdzie...Ja jeszcze zjałam kilka plasterków szynki i ogórka surowego.Też czuje się z ym koszmarnie.Na dodatek teraz wypiłam szklankę soku pomarańczowego.Ale u mnie na okres się narzie nie zapowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ranyyy napiszcie czy dużo zjadłam jeśli: na śniadanie mała ilość jajecznicy,danonek i bułeczka maślana na drugie sniadanie kubuś na obiad danonek,bułeczka maślana podwieczorek kilka plasterków szynki i ogórek na surwo szklanka soku pomarańczowego Duuuuużo chyba,nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ci zazderoszczę:( ja już mam typowe objawy;/ sennosc, ociężałość, opychanie się a wzasadzie słabość do jedzenia i ból brzucha ewentualnie jajników;( TRAGEDIA:( czemu musiał być dzień dziecka dzisiaj?:( ehhh mam andzieje, ze jutro będzie lepiej, bo czuję, ze nic nie chudnę;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja po kolacji...:(:( dwa schabowe takiej sredniej wielkości jeden kawałeczek suchego chleba (kołodziej) :(:( porażka...:( ale dzisia byłam 2 godiznki na rowerze i grałam w siatkę na plażówce 2 godziny więc mam nadzieje ze duzo nie przytyję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×