Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość POKAZCIE

ocenmy kto najladniejszy na kafe

Polecane posty

Kiedys sie denerwowlalam i palilam ale niepotrzebnie teraz wszystko wole w zart obrucic tym bardziej ze moj brat zabral od schorowanej babci z torby pampersa i mi dal na droge a ja na to ze nie potrzebuje bo mi najwyzej nogawka od spodni przeleci:) Bydlak jeden odwiezc mnie i babci do domu niechcil ale jak zobaczyl ze prawie mdleje to juz nie mial wyjscia bo mama na niego nacisnela:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem jak mozna palic u mnie w domu pala wszyscy oproc mojego taty ...a zawsze sie mowi ze jak w domu pala to dziecko tez bedzie...widocznie jestem wyjatkiem potwierdzajacym regule;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezuuuu niezapominajka to ma niezle te historie :D :D :D :D masakra po prostu hehe czekoladkaa dokladnie jestes wyjatkiem potwierdzajacym regule.Ja tez kiedys w sumie nienawidzilam fajek,jak tylko poczulam to ....odruch wymiotny :classic_cool: a potem tak jakos zaczelam z kolezanka no i nam zostalo 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pecha bo wszyscy moi znajomy i wszyscy ktorych znam pala jak na przekor ale ja nie ulegam wlasnie jak czuje dym z papierosow to mam odruchy wymiotne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladka i dobrze pozostan przy tym .w tej sprawie lepszy ten odruch niz inny :classic_cool: Dobra dziewczynki ja tez ide do lozka bo ten brzuch mi nawala...poloze sie ,zrobie jakis cieply oklad i moze zasne ....😭 Udanej nocki wam zycze :P i do nastepnego razu 🖐️ papapa 👄 👄 🌻 buuuuzzziiiaaaczkiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gejsza tych historii o wiele ciekawszych bylo juz wiecej w mym zyciu ale nie bede ich tu opowiadac moze kiedys bedzie okazja zeby sie spotkac i pogadac.A ja rozniez teraz sie dusze wiec nie pale i zycze wam kolorowych snow ja tez zmykam papa:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spać dziewczynki:). A kto najładniejszy? Hmmm, nie ma czasu by wymieniać nicki. Tyle naj, naj tu weszło. Natomiast ja głosowałabym za gejszą. Może to przez ten nick hehe:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadaam do domu po spacerku, a tu pelno ludzi w kuchni i wielkie gotowanie :P ruszac sie nie moge teraz You\'ve got mail jeden z moich ulubionych filmow :D bardzo przyjemy, a meg ryan po prostu uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o hejj;)zostalam tylko ja jedna ogladam filmy i zagladam na ten topik od czasu do czasu patrzec czy nikt sie nie odezwal;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie przerobilam matury z angielskiego z ciekawosci :P ide zobaczyc co sie dzieje na dole bo ktos krzyczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie jak przeczytala to sama sie zastanawialam co tam u Trufla w nocy sie wyrabiało :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie ludzie sie krzataja ktos krzyczy w nocy pewnie jakas impreze szykowali chyba ze to dom nocnych markow a teraz trufelek chrapie:D Gejsza noi jak tak zoladek mam nadzieje ze ci nic w nocy nie wypadlo ze srodka po tych noocnych mixach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezapominajka w nocy bylo ok tylko nie moglam zasnac i jak zwykle gdybalam :P Dzis juz troche lepiej najgorsze mam za soba juz powinno w ogole przestac bolec :classic_cool: Ale ladla pogoda,siedze sama w domu ,wyotwieralam wszystkie drzwi i okna i wdycham feromony z powietrza hehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak jak ja tez sobie gdybalam i dobrze ze cie juz brzuszek mniej boli.Ja tez sobie siedze sama w domu ale pewnie za jakis czas pojde na spacerek i tobie tez radze.A ta pogoda jest mylaca niby swieci ale u nas na razie nie jest za cieplo moze to sie jeszcze zmieni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie wlasnie cieplutko nawet wietrzyk taki cieply jest...:-) Dokladnie tez ide na spacerek zaraz musze psa "wysikac" hehe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieply wiatr przypomniala mi sie pewna piosenka z repertuaru disco polo u nas na razie jest taki zimny i gdyby nie on to bylo by milusio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady slicznie !!!!!jakie wloski piekne ! Kogos mi przypominasz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady nie moge sie napatrzec na to zdjecie sliczne po prostu... I niech ktos powie ze na kafe siedza pasztety :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki!!co tam slychac?? ja tylko na 30 minut ale musialam wejsc;)jakis kretyn zalozyl w nocy o mnie topik ale nie wazne na szczescie dziewczyny mnie wybronily;) 😘 gejsza slawna jestes;);) :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje GEJSZA88 :) ty też jesteś śliczna widziałam twoje zdjęcie tu wklejone :) naprawdę śliczna kobietka z ciebie :) tak jak i pozostałe kafeterianki :) a kiedyś czytałam jakiś komentarz tu na kafeterii i ktoś napisał ze ,,siedzą tu same brzydkie kobiety ... które nie wiedzą co ze sobą zrobić ,, a nie dawno osoba która założyła ten topik udowodniła to , że kafeterianki to piękne kobiety :) i ze nie tylko pasztety siedzą w necie na kafeterii :) bo zresztą każdy ma w sobie z nas coś pięknego :) przepraszam , że wcześniej nie odpisałam a nawet nie napisałam że idę :) ale sie spieszyłam rano :) mam nadzieję , że mogę tu z wami sobie pogawędzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady jaka masz piekna fotke.;) jasne ze mozesz tutaj z nami pogawedzic w przeciwienstwie do innych topikow tutaj panuje kultura;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie piękne panie .. .bo chyba same takie tutaj siedzą :P Jeeejku jaka u mnie śliczna pogoda :) mam nadzieje ze u was także ;) Zostałam wybrana na uczestniczenie w debacie z Eurodeputowanymi :O Mam wymyśleć zestaw pytań dotyczących unii europejskiej... macie jakieś pomysły? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×