Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość POKAZCIE

ocenmy kto najladniejszy na kafe

Polecane posty

wiem :) az sie smialam dzisiaj jak dostalam bo sobie przypomnialam o topicku a to jeszcze pierwszy, bo przestalam tabletki brac, i juz nawet zapomnialam jak to moze bolec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze wszystkie na zawołanie dostały coitkę-masakra :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka jak Ci dobrze :D ja moze jutro poczuje sie lepiej....Bo dzis jeszcze boli wszystko ,kregoslup,brzuch :-( Ogorek hehe :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podszywacze naked----> kuuuurde :-0 przesuwam ta reklame i przesuwam a ona nie chce znikanac :P I nic nie moge poogladac :P 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochany w Tyziku
Tyziku 😘 :) ale ja jestem fajna pomaranczka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pomarańczka:P i znowu ledwo sie pojawiłam to jesteś;p eee to może to jestes ktorąś z dziewczyn i jaja sobie robisz;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochany w Tyziku
nie robie sobie jaj, jestem mezczyzna z krwi i kosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochany w Tyziku
i wręcz marzę, aby zatopić swój język w Twojej wilgotnej muszeleczce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochany w Tyziku
podszyw:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie juz po lub w trakcie a ja czekam do niedzieli zawsze wtedy przyjezdza i na szczescie nic mnie nie boli pewnie w sobote zacznie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochany w Tyziku
Gejsza niestety wyglada na to, ze o romansie moge tylko pomarzyc:(ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nadążam za wami dziewczynki :P uczę się właśnie z prawa europejskiego, kurcze ze akurat ja muszę gadać z tymi eurodeputowanymi wrrr :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakochany..... nie smutaj sie :-( Tyzik ma chyba juz faceta :-) Ale na pewno sie cieszy ze ma takiego wielbiciela jak ty hehe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Delicious OMG nie zazdroszcze ci ani troche....wrrr :-0 Ale ...dasz rade :-) :D 3mam kciuki . niezapominajka.....bedziemy sie laczyc z toba w tych ciezkich dniach :-( Mi juz troszke przechodzi ale wczooraj i do poludnia to byl koszmar :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już nie mam problemu z bólami brzucha :P tabsy załatwiają wszystko :D Gejsza -> dziękuje ze łączysz się ze mna w bólu :D lecę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa Deli :D 🖐️ Ja tez musze sie po tabsy wybrac i po klopocie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gejsza jak u mnie zacznie sie bol w piatek czy sobote to przedzesz wirtualne prady przesylac zeby mniej bolalo choc ja jestem cwaniak i mam renigast i prawie wcale mnie nie boli tylko troszke kluje ale dobrze wiedziec ze ktos bedzie wtedy o mnie myslal:) O jarek witamy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezapominajka cwaniaku :D Ja tez lubie jak ktos sie ze mna laczy w bolu -psychicznie mi lzej hehe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochany w Tyziku
Gejsza no niestety ma faceta i pewnie wyjdzie za niego:(biedna moja dola:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj no zakochamy nie martw się:) pełno kobiet czeka na takiego jak ty:) jak sądzę, bo w sumie nic o tobie nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie ja mam przynajmniej swiadomosc ze nie cierpie sama bo ktos przynajmniej o mnie troszke mysli.Aja tabsow nie bede brac choc mam 2 paczki bo chlopa tu nie widze jak bede widziec codziennie to zaczne brac choc jak bralam to mialam ladniejsza skore twarzy i wogole lepiej sie czulam nie to co teraz chodzacy wrak:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakochany moze sie zalogujesz i choc milo pogadasz z Tuyzikiem i nie tylko a nie bedziesz biadolil ze taka twoja dola:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoaldkaaaa
dobra jestem i melduje sie odrazu na topiku kobietki piekne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezapominajka...gdzie tam wrak nie gadaj glupot :-( 🌻 Wlasnie ogladam you can dance i chcialabym sie nauczyc tak trzepac tylkiem jak ta aneta czy jak jej tam :D W ogole to na teledyskach wszystkie murzynki tak umieja...:P Od jutra bede sie uczyc :D :D hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj chodzilam wscieknieta ze nie moge sie dostac do komputera na kafe;)ale wreszcie wywalczylam;) gejsza to moze jakas szkolke zalozymy krecenia tyleczkiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×