Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość POKAZCIE

ocenmy kto najladniejszy na kafe

Polecane posty

wiesz ja jeszcze tak nie zabalowalam ze skonczylam z glowa w sedesie albo zeby musieli mnie niesc.ale bywam na imprezach i widze jak niektorzy koncza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to chodzi dziewczynki moje kochane, że to jest dziecko, które sie nie obudzi już:) Pani doktor mi mówiła, że dopóki nie zacznie się taka prawdziwa noc (czyli gdzieś od 23:D ) to do tej godziny ma zjeść 6 posiłków a przerwa między nimi nie może być większa niż godzin:) Także..... akcja budzenie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to czekoladka... nie rozmawiałaś nigdy z Japonią? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie nikt nie nosil i nawet jak mi niedobrze bylo to wiedzialm co jest grane a zdarzylo mi sie raz miec glowe w sedesie bo za szybko pilismy najpier wodke czysta bez popitki pozniej szampana wlasnie i wino wlasnej roboty a na koncu piwo i sie niezle pobawilam nie powiem a moj byly w tym czasie bajerowal jakies grube dupy debil:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to fajne dzieciatko ze tak duzo spi :D mi sie zdazylo zaszalec z % ale tylko kilka razy bylo tak na maxa....zle to wspominam oj zle :-0 :D zwlaszcza na nastepny dzien :D Zreszta po piwku czy drinku to mi sie wlacza taka gadka......po prostu nie usiedze sookojnie tylko cos opowiadam i nawijam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tak ze wypije 3 piwa albo za duzo winka cin cina i czuje ze mnie koluje wiec wtedy przestaje pic ide robie sobie mocna kawe leb pod zimny kran spacerek 10 min na powietrzu i juz jestem trzezwa wiec nie dopuszczam sie do stanu kiedy placze mi sie jezyk;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bylo mnie chwile, a Wy juz pic zaczynacie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tam sie nigdy jezyk nie platal ale jak wiecej piw czy drinkow wypilismy to wslanie mam tak jak Gejsza jadaczka mi sie nie zamyka to bedziemy razem na imprezie u Jarka nawijac zew wszyscy beda mieli nas dosc i bedziemy spac na schodach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja raczej nie przypominam sobie akcji z glowa w sedesie, raczej sobie sacze powolutku. i jak juz czuje, ze mam swiderek, to wtedy woda, soki, spacerki. Raz mi sie zdrzylo miec helikopter i nie moglam zasnac, wtedy to sama sie zmusilam :P Kaca raczej tez nie miewam, ale zauwazylam jedna tendecje, im starsza jestem tym wiekszego kacora mam, kiedys po takiej samej ilosci nastepnego dnia jak skowronek, a teraz to juz czuje sie wypompowa niekiedy z bolem glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha spoko :D Jarek nas czuje ze wygoni po godzinie :P :P nie dosc ze pijane to beda nawijac caly czas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuu malo powiedziane :D Ale mi zimno kurde...trzesie mna normalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladka to najwyzej jak nas wygonia to bedziemy gadac na klatce. A z moim kac to straszny bol glowy ktory nie pozwala mi wstac z lozka bo czuje jaka ja mam ciezka glowe:O Ja tez sie starzeje bo dawniej sie pilo i nic a ostatnio troche wypilam i mnie mdlilo ale spacerek i przeszlo na szczescie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zbiera Wam się na smuty jak się opijecie? Ło matko bo ja jak mi ktoś zarzuci temat - na przykład z przyjaciółką jak znajdziemy jakiś sztuczny problem to masakra jest. Jakby ktoś tego z boku posłuchał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak...mi sie wlacza jadaczka i tanczenie...wtedy to oj...bojcie sie faceci i chowajcie :P zazwyczaj lubie tanczyc czacze albo salse i ucze wszystkich po kolei :D A ostatnio kumpel jakas wille na weekend wynajal wiec byla impreza od soboty do poniedzialku. i byl jeden koles (polak) jako jedyny tak sie spil, ze sie obsikal i obwymiotowial i spal w koncie..a przedtem jeszcze z piesci od niego dostalam, bo mu kazalam isc do toalety sie zwrocic, bo widzialam, ze jeszcze chwila i narobi na dywan, dupek jeden, szmaciarz. Tak mi wstyd bylo potem, bo tylko on i ja bylismy tam polakami. nie rozumiem wogole jak tak mozna sie spijac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty jarek a powiedz za co Cię na tym kafe tak nie lubią hmm;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja..mawet mo nie mow...jak jestem w duzej grupie to mi sie nigdy nie zdarza, ale jak jestem z przyjaciolka albo z przyjacielem, to czasem takie tematy leca, ze jakby jakis psychiatra z boku posluchal to od razu w kaftan i za kraty na terapie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubieżny Marian
Jaruś mnie wybierze w te noc:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smuty mi sie nie wlanczaja bardziej jakies ciekawe i interesujace watki czy historie opowiadam tancze na parapecie okna i rozkrecam towarzycho:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oho... idę go nakarmić bo się wierci to łatwiej mi będzie go wybudzić:D Wrócę jeśli jeszcze będziecie - spać nie idę bo mam jeszcze trochę do zrobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezapominajka mi tez sie smuty nie wlacaja;)nienawidze jak ktos wypije i smeci i zaczyna przybijajace tematy;)ale coz czlowiek po % jest bardzo uczuciowy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejjjj mi tez sie czesto na smuty zbiera...wlasnie jak z kolezanka pije.wkrecamy sobie jakis durny problem i masakra....jak totalne idiotki hehe .I mam niezly poped sexualny po % nie wiem jak wy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie casting:P Zapomniałam. To jakie zdjęcia są przyjmowane? Byle nie w negliżu bo odpadnę w przedbiegach hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×