Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość POKAZCIE

ocenmy kto najladniejszy na kafe

Polecane posty

no jadlam przeciez hhehe :classic_cool: nie calkiem po dobroci ale jadlam...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja raczej z samym cukrem, ale smietana tez jak najbardziej, ale zadne tam dzemy itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee naleśniki wymiękają przy plackach ziemniaczanych :D i to jeszcze tak dobrze spieczone i zarumienione mmmmm orgazm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierogi, to ruskie:) takie smażone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie lubie ani nalesnikow ani plackow ziemniaczanych za bardzo a na slodko to bym nie ruszyla ich :P Ale jestem owocojadem a przede wszystkim bananojadem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mozna lubiec wszystkiego :classic_cool: na pewno jest cos czego nie lubisz...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za to placki ziemniaczanie, zeimniaki "w mundurkach" karkowka z grilla, chleb ze smalcem, ogorkii kiszone, ruskie pierogi i ryz we wszelkich postaciach to jest po prostu niebo w gębie:P no a owoce wszelkie, to swoja droga;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja np nie znocze ryzu w potrawce - to takie białe fuj - uraz z dziecinstwa:P, szpinaku, zup owocowych, flaków, żurku, szpinaku i jeszcze paru rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedzialam, ze sie przyczepi;p zurek jeszcze zniose, ale flaki nie ma mowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a lubicie krewetki? bo ja mialam taki przypal..poszlam z chlopakiem do knajpki i tam byly same owoce morza...zamowilam sobie salatke z krewetkami-a wczesniej ich nie jadlam :D No i zjadam tam te warzywka i biore ta krewetke i jem....jak mnie zemdlilo o fuck :-0 Zrobilam taka mine ze masakra i powiedzialam tylko tyle ze zaraz wracam hehe :D Przerzygalo mnie ze uuuu :-0 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka hehe to dobrze ze nie jestem w tym sama :-0 :D bllle okropne tobylo ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmm umiem ognisko rozpalić:P i azymut wyznaczac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo i jeszcze jeden argument na plus - nie palę :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tam lubie Pepsi jak Tyzik Placki ziemniaczane ,nalesniki,flaki,zurek,krewetki,owoce morza wszyskie nawet slimaki mniam miam. Nienawidze klusek z serem czy z takim koktailemtruskawkowym polane blee i mleczko to tylko do kawki choc niezdrowe a co tam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezapominajka :D wlasnie mialam pytac gdzie sie podziewsz hehe a wlasnie ze dlatego ze pale jestem najlepszym zrodlem opinii hehe ...z pierszwj reki mam info :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka hehe.....jesli bys na mnie dzialala uspokajajaco to czemu nie :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wrocila, chlopaki przygotowali taka kolacje, ze szok :) pychota o rany..flaki, brukselka i watrobka bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubie brokuly,a oprocz tego jestem jak gryzon i lubie wszystko co chrupie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×