Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość POKAZCIE

ocenmy kto najladniejszy na kafe

Polecane posty

a wy od rano nie macie co robic, tylko na kafe:P gejsza, bedzie super, ja ci to mówie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie mi jak sie nazywa na naszej klasie ten klub kafateriuszy??;;) chcialam sie doloaczyc ale go nie moge znalezsc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja sie zawsze musze wkurwiac.....:-0 no nie moge.....Cale szczescie ze jade bo w tym domu ani dnia dluzej nie zniose!!!!!!!!!!!wwrrrrrrrrrrrr :-0 Maja mnie totalnie w dupie ,zero zainteresowania!nie odezwe sie do nich przez te 4 miechy choc by chuj na chuju stawal :-0 Sorki ze tak wulgaryzuje juz przestaje....musialam sie rozladowac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbiciel 70B 👄 :-) spoko juz lapie odpowiednie cisnienie heh :D Ale mialam nerwa wczesniej uhhhh :-0 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa dzieki dziewczynki za pocieszenie :-) teraz juz mam pewnosc ze bedzie dobrze bo gorzej byc nie moze uwierzcie....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sie wie ...:P To ja sie nie chce za 10 lat widziec hehehehe ..przy takim znerwicowaniu ...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic piekni, ja wskakuję w mundurek i pędzę na zbiórkę - buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka :-( :-( o 20 wyjezdzam na lotnisko.....za chwile pojde sie kapac....spakowana juz jestem.......Ja juz mowilam ze jak tylko w moim lokum nie bedzie neta to bede do kumpla wpadac zeby WAS odwiedzic :-) :-) Chyba bedzie mi Was bardziej breakowalo niz domownikow hehe...przynajmniej moglam tu zawsze z kims pogadac ...😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbiciel 70B ----->dzieki sliczne.........👄 mam nadzieje ze sie wszystko jakos ulozy.........:-) niezapominajka,malinka dzieki :-) moi wy kochani :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiebiciel 70B
Gejsza ---> miłej podróży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze mam mniejsze foty :d ale chcialam dac jedna z wikszych hehehe :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gejsza fajne zdjecie:D Szczesliwej podrozy ci zycze jakos nie moge w to uwierzyc ze cie tu poznym wieczorem nie bedzie:O Buziaki Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×