Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość POKAZCIE

ocenmy kto najladniejszy na kafe

Polecane posty

ale wlasnie...chodzi o to,ze ja sie interesuje wieloma rzeczami, a jak przychodzi co do czego i jak mnie ktos pyta o moje pasje, to nie wiem co powiedziec, bo wlasciwie interesuje sie wszystkim i niczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj brat ma pasje...komputer i gry i grafika komputerowa siedzi przy komputerze 24 h wiec w jego wypadku a pasje jest chora;)...dobra ide spac bo zaraz zasne na burku;);) papa slodkich sow 😘 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 Choc na razie widze tu tylko trufelka:) Dobrze ze sie za te cwiczenia nie bralam bo bez nich czulam sie okropnie bol glowy po kilku ibupromach nie przeszedl i bylam jakas oslabiona do tego jakies przeziebienie mnie zlapalo niestety:( Gejsza a gdzie jest to twoje zdjecie z dyskoteki ktore tu wkleilas o 16 bo ja juz nie zdazylam zobaczyc.A widze za Tyzik dziala kojaco na Jarka od razu zlagodnial jak baranek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc slonca :D heeeh niezapominajka zdjecie skasowalam zaraz bo mi powiedzieli ze jestem lekkich obyczajow :classic_cool: no coz.....pozostaje mi chyba przytaknac bo juz nie mam sily sie tlumaczyc a podobno tlumaczy sie winny wiec zaluje moich wyjasnien na ten temat :D Mnie wczoraj na grilla uprowadzono na jakies dzialki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezaominajka, heh, mnie wczoraj taki bol brzuchola dopadl, ze ledwo moglam wstac. a dzisiaj powtorka z rozrywki, nie wiem jak do prayc pojd e:( Gejsza - 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez tak myslalam a z debilami sie nie dyskutuje przeciez na disko nie pojdziesz w worku:O Ja tez jestem za takimi porwaniami ale na razie musze dojsc do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trufelku mnie na szczescie brzuch nie boli ale to moje oslabienie i przeziebienie mnie dobija a pogoda taka piekna za oknem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trufel 🌻 :-) niezapominajka heh....no raczej,pisalam ze przeciez w golfie nie pojde,a na zdjeciu bylo mi widac toche brzucha no i dekolt a tu juz halllo! :-0 nie ma sie co przejmowac ale juz fotek nie dam bo mnie zjedza niedlugo wszyscy heh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak ja bym dala zdjecie tylko dekoldu czyli takie w koszulce nocnej satynowej to dopiero by mnie zajechali i do nocnego klubu wyslali pacany:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej dziewczyny, ale co sie przejmujecie? znalezli po prostu wymowke, zeby kogos pojechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe...no na bank,bo niektorzy zachowuja sie tak jakby nie znali swiata...Przeciez na imprezach sa dziewczyny w samych stanikach i majtkach praktycznie i to jest chyba niestosowne... :-0 ,a ja sie nie ubieore w worek bo trzeba cos pokazac poki jeszcze mozna.Jak bede miala 30 lat to raczej z duzym dekoltem nie pojde nigdzie ani nie bede brzucha wystawiac...Zreszta mialam dlugie jeansy i takie bolerko krotkie z korzuszka wiec gola nie byla...No ale ze mnie ktos nie lubi to juz trzeba bylo zjechac gejsze :D Zebym ja miala tylko takie problemy to bym szczesliwa byla heh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piekne.ja ide sie opalac bo takie sloneczko ze az zal w domu siedziec... buuuuuuuziaki :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie nie maja co robic to jada po kims a nawet jak bedziesz miala 30 lat to dlaczego masz nie zakladac bluzek z dekoldem bez przesady. Wiem wlasnie jak laski chodza na disco i jakbys dopiero takie zdjecie w spodenkach i staniku wkleila to by pewnie nie dali ci spokoju z obrazeniami.Ale najlepiej nie znizac sie do ich poziomu.Ja tez ide na miasto i moze na dzialke do ciotki wyskocze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh nie rozumiem tych ludzi, zobaczyli by jak dziewczyny tutaj sie ubieraja na imprezy... :/ aaa..u Was sloneczko a u mnie churzyska okropne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lo rany..ja chyba nie pomoge bo sie kompletnie nie znam :( a antywirus? niech przeskanuje kompa i go zniszczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam avasta ale mam taki problem ze ciagle mi sie pojawia jakas konsola bledow,a jak wchodze na allegro to mi wyskakuje about:blank i musze od nowa wlaczac a nie moge przewinac stronki do tylu .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gUpia to teraz jestem ja bo nie wiem jak mam to zrobic :D jak weszlam w tego linka to mam dac pobierz torrent ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to doopa blada :D Z ta konsola bledow zrobilam tak Narzędzia/Preferencje/Zaawansowane/Zawartość/ Opcje JavaScript i odznacz "Otwórz konsolę po wystąpieniu błędu" i jak na razie sie nie pojawia.... :-) tylko jeszcze to na allegro mnie wkurza :-0 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekoladka czesc :D dzieki za te wszystkie linki i porady wlasnie probuje cos sciagnac i zainstalowac a z jakim skutkiem to nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra sciaglam to co polecacie z tego linka od czekoladki,mysle ze cosik pomoze :classic_cool: czekoladka u mnie sloneczko swiecilo od rana a teraz tak roznie,troszke sie ochlodzilo.....Ja sobie wlasnie obiad zjadlam i siedze i gdybam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tak dogrzalo slonce ze hoho;)lezalam na sloncu ponad godzinke bo wiecej nie daam rady za goraco jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez nie ulezalam zadlugo bo od razu mnie glowa bolala :-( ale juz mnie cos tam opalilo heh....Wlasnie mi znalazlo wirusa i robi kwarantanne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez sie rozpogodzilo :), to ja chyba tez sobie sciagne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sciagaj trufel bo u mnie ciagle jakies whacza wirusy :classic_cool: a ten gUpi avast nic mi nie wykryl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten program jest swietny...brat mi go kazal sciagnac bo jak stwierdzil,,przy twoim korzystaniu z komputera po miesiacu wirusy zaczna wychodzic z obudowy";) wiec wlaczam ten program i nie ma problemu;) ja sie juz bardzo opalilam jeszcze w tym tyg musze isc chociaz ze 2 razy na solarium zeby utrwalic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×