Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość POKAZCIE

ocenmy kto najladniejszy na kafe

Polecane posty

niezapominajka hehe ja niestety dzis mam dzien gotowania rosolow :D wcale mi to nie na reke hehe.Wlasnie zwlaszcza taki jeden nawet byl calkiem fajniutki :D musze go opatrzec na trzezwe oko hehe....A bralas wczoraj jakies tabletki na ten bol glowy? ja mam ostatnio takie migreny....po kilka dni mi nawala glowa i nie wiem z czego ,nigdy tak nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mialam cwiczyc od piatku i tak przenosze z dnia na dzien i zostalam przy tym ze od jutra bede biegac i cwiczyc brzuch i trenowac trzesienie tylkiem haha :D a ty jak masz ciotke to sobie odpusc cwiczenia ,jeszcze glowa cie boli :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a gdzie zdjęcia bo tak jakoś ostatnio o nich zapominacie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogorek my juz dalysmy a reszta nie chce :-( tez bys mogl cos wrzucic :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogorek ty teraz dawja jakas fotke bo chyba nic nie wklejales:) Gejsza ja sie wzielam i cwicze codziennie tylko ze jak dzis przerwe to musze od poczatku bo w nich chodzi zeby nie przerywac bo trzeba od poczatku zaczac a na glowe bralam ketonal,apap,ibuprom i nic a te migreny to pewnie od tej pogody i skokow cisnienia ja jest osoba ktora na to bardzo reaguje nie wiemn jak to sie nazywa meteopata czy jakos tak.Ja oprocz cwiczen w domu chodze na silke,areobik,rower,basen,biegam ale ostatnio ograniczam sie do domowych cwiczen ale w tym stanie to nie bede ryzykowac bo jak mam sie tak czuc jak wczoraj to ja do matki dzis nie dojde bo padne gdzies do rowu:OA ty przylukal na trzezwo tego przystojniaka to moze cos z tego wyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh przylukam na niego na bank :D Masz racje nie cwicz teraz bo wpadniesz w fose albo nie daj boze bedziesz mdlala gdzies po ulicach i nieszczescie gotowe :-( Lol to niezle trenujesz,ja na basen od czasu do czasu tez mykne,ale na najblizsza silke chodza same spocone karki i sapia na laski i dziwnie patrza :P tam wcale dziewczyny nie chodza jak bylam raz z kumplem to slyszalam takie cos "ksz ksz ksz ksz " :classic_cool: nie wiedzialam czy spizdzac bo mi przywala czy to jakis okrzyk godowy heh.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas jest kilka silowni takie w bloku i tam chodze z bratem bo jest tylko on i ja a wieksze sa takze ale za nie sie placi o wiele wiecej i nawet nie wiem jak jest bo nie bylam bo wole chodzic tam jest mi dobrze i nikt mi nie sapie i nie wydaje zadnych zboczonych dzwiekow.Moja kolezanka byla na tej wiekszej to faceci tylko na jej cucki sie patrzyli a tam nikt sie na mnie nie patrzy na szczescie zboczuchy jedne:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie Exotik tam sa najwspanialsze cwiczenia i ile przyjemnosci przyszosza i rozluznienia tylko trzeba miec z kim cwiczyc a na razie sie mi na to nie zanosi bo ja na jednarazowe cwiczenia sie nie pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja tez teraz nie ćwicze bo nie mamy gdzie niestety ;) hehe jest z kim a nie ma gdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarek bo co napisalam ze mam wieksze niz B to chcesz zobaczyc w snach pewne rzeczy sa zarezerwowane tylko dla vipow a ty do nich nie nalezysz:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberes :D Widze Gejsza, ze wie wybailas :D, ja tez umieralam, ale wczoraj. A te cwiczenia na brzuch to jakie? tez musze zaczac Niezapominajka jakas maskara, wczoraj jak przeczytalam ta dyskusje to az mi sie cisnienie podnio :/ Jarek ja Ci nudno to po kiego czorta tu wlazisz, he?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc trufelek :-)oj wybawilas sie porzadnie hehe Jarek nie bede pokazywac bo pomarancze sie zkrzykna i powiedza ze sie tu chce dowartosciowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wcale nie chce :-0 :classic_cool: Moge dac fote z tzytzkami jak ty dasz swoja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj grzecznie, tylko grill i ice tea :D na % nie moglamwprost patrzyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha rozumiem trufel...Ja natomiast dzis bym piwko wypila ale nuic wiecej..:-0 Czuje ze bym rzygala dalej niz widziala :-0 zreszta mam odruchy wymiotne jak poczuje jakiekolwiek jedzenie a bylam zmuszona gotowac rosol :-0 :P heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarek :D Na cudzych tzytzkach mi nie zalezy,mam swoje :classic_cool: Ale jakies twarzowe foto bys mogl wrzucic kogucie - to za te kwoki 😭 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trufel wczoraj to masakra byla jakas ta rozmowa i nie chce do tego wracac a dobrze ze milo czas chociaz spedzilas nie to co ja:O A cwiczenia to areobiczna 6 weidera jest tu topik na ten temat i link jest jak te cwiczenia robic nawet. A Jarku ty nie masz cyckow tylko cos innego pokaz go to my pokarzemy tytzki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gejsza ja tez wczoraj taka wypluta bylam,ze szok :), dzisiaj znacznie lepiej. Niezapominajka :) to lece szukac i od jutra do roborty sie biore! Gejsza Ty ze mna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trufel no..ja tez musze sobie cos pocwiczyc -od jutra :classic_cool: bieganie,cwiczenia na brzuch i trzesienie tylkiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra to ja dzis nic nie robie tylko normalnie jutro bede kontynuowac dalej i jeden dzien dluzej zrobie:) Jarek dawal fotke my tez pokazemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×