Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość POKAZCIE

ocenmy kto najladniejszy na kafe

Polecane posty

dobra, wsio juz wiem, od jutra zaczynam :D bedzie ciezko, o miesni brzucha to nie cwiczylam juz jakis rok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzytzki sa tam gdzie maja byc czyli na klacie :D Mam taka fotke ale wyszlam krzywo z twarzy i sie Ffffffffstydzem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ Kiedy mialem 14 lat mialem nadzieje, ze kiedys bede mial dziewczyne. Kiedy mialem 16, mialem dziewczyne, ale byla beznamietna. Wiec zdecydowalem, ze potrzebuje dziewczyny z uczuciami. Jak mialem 18 lat spotykalem sie z dziewczyna, ktora byla bardzo namietna. Jednak byla zbyt uczuciowa, o wszysko plakala, latwo sie denerwowala. Ciagle grozila samobojstwem. Postanowilem, ze musze znalezc jakas "stabilna" dziewczyne. Jak doszlo do 25 znalazlem dziewczyne stateczna, ale bylo to strasznie nudne, wszystko mozna bylo przewidziec, nie cieszyla sie z zycia. Zycie stalo sie przygnebiajace. Trzeba bylo znalezc dziewczyne z ktora mozna byloby przezyc cos podniecajacego. W wieku 28 lat znalazlem ekscytujaca dziewczyne, ale nie moglem za nia nadazyc. Wciaz sie spieszyla, nigdzie nie zagrzala miejsca. Ciagle z kims flirtowala. Z poczatku bylo zabawnie i ciekawie. Ale byl to zwiazek bez przyszlosci. Wiec postanowilem znalezc dziewczyne z ambicjami. Kiedy juz mialem 31 lat spotkalem madra, ambitna dziewczyne stojaca twardo na ziemi Ozenilem sie z nia. Ale niestety byla tak ambitna, ze sie ze mna rozwiodla i zabrala wszystko co mialem. Teraz mam 40 lat i szukam dziewczyny z duzymi cyckami. }

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopas dupas
Myrevin A co to za bajeczka? Chyba nie na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopas dupas
GEJSZA88 ! Boshe dziewczyno opanuj sie, an tym zdjeciu wygladasz jak kobieta lekkich obyczjów!!!! Zadbaj o siebie, jestes jeszcze mloda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego jak kobieta lekich obyczajow ? :-0 Nie jestem lekkich obyczajow a wychodzac na impreze ne ubiore sie w golf no sorry ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopas dupas
Faktycznie, masz sie do kogo porównywać! Na impreze mozna isc troszke skromniej "ubranym". Na zdjeciu jestes dość wyzywająca, idc na impreze chcesz sie zabawić czy szukasz chooja do duupy? Bo Twój wizerun wskazuje na to 2:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchaj,nie bede ci sie tlumaczyc z mojego ubioru i wygladu,jestem jaka jestem i sie nie zmienie.Nie wiem jak ty sie ubierasz i jaki masz wizerunek w kazdym razie sznuje twoje zdanie ze moj moze ci sie nie podobac....proste.Natomiast jestem tego zdania,ze za 10 -20 lat raczej nie bede miala czego pokazac....prawda? nie wyjde z golym brzuchem czy tez z duzym dekoltem...Tyle na ten temat .Ahaaa chuja do dooopy nie szukam heh..pozory myla...a ty nie oceniaj po wygladzie bo uwierz ze mozna sie w wielu kwestiach pomylic.Nie chodze tak po ulicy ,nie chodzilam tak do szkoly i pracy tylko to zdjecie z imprezy gdzie laski chodza w samych stanikach i mini gdzie widac pol tylka,ja az taka odwazna nie jestem... mialam jeansy nie widac bo zdjecie uciete i to co mi widac to brzuch i dekolt wiec chyba nie tak wiele..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podśmiechujki tak zwane uskuteczniasz:P a ja naprawdę nie mam tzyzkoow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18.18 sam popatrz jak sie podsmiechujesz ! :-0 :P hehe tyzik co tam ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nic :) dobrze, nawet bardzo :D właśnie do domu wróciłam, jakiś taki weekend "w terenie" mi się niespodziewanie zrobił:) a co tam u was piękni i piękne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja raz na slonku siedze i sie wygrzewam,raz w domku i tak caly czas....:D Dochodze do siebie hehe...A reszta nie wiem gdzie sie podziewa....... :-( pewnie odpoczywaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee ale takie małe to się nie liczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale widzisz, nasze już widziałeś :P to ci starczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dobrze bo duze cycki sa nieestetyczne i brzydkie i obwisle itd itp :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarek jak to ty na tamtym zdjeciu, to słodziarskim dzieciakiem byłeś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no koniecznie jarek, wtedy jeszcze piękni byliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×