Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość POKAZCIE

ocenmy kto najladniejszy na kafe

Polecane posty

to mozliwe zebym miala ponad 100 wirusow i szuka jeszcze dalej ? omg 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masakra normalnie :D ale wczesniej nic mi sie nie dzialo a wczoraj wlasnie to na allegro zaczelo mi wyskakiwac,a dzis ta konsola bledow......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez ;) i mam mniej wirusow niz przy tej podstawowej.chcialam sobie sciagnac firefoxa bo podobniez ma wieksza ochrone przed wirusami ale przyzwyczailam sie do opery;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wedlug mnie opera jest najlepsza ,taka najbardziej funkcjonalna ... :-) Malinka :D 🖐️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GEJSZA88 ---> jeśli faktycznie masz ponad 100 wirusów, to ja bym tego nie ruszał antywirusem - po ich usunięciu komp padnie Ci na dobre prędzej niż myślisz. Pozgrywaj sobie na płytki co ważniejsze rzeczy, zrób format, czysty system, porządny antywirus (NOD albo Kaspersky) + Ad-aware albo SpyBot. I mucha nie siada ;) na 2-3 lata masz spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bez ani jednego..i kurde nic mi nie znalazl :/ pierwszy raz od roku mam antywirusa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nie mam zadnych wirusow tylko mam problem z zapelnionym dyskiem nie moge usunac gray mego brata Tony Houka czy jakos tak on mi zajmuje bardzo duzo miejsca a jak chce go usunac to wyskauje ze nie jest to mozliwe do zrealizowania:O A formata to ja robilam 2 lata temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbiciel 70B---> kurcze ale ja mam taki problem ze znam sie na kompie tyle co nic... :-0 Bede musiala kogos poprosic ale zanim sie doprosze to pewnie tak jak mowiles mi siadzie komputer..... :-( Niby wszysttko jest ok tylko ta konsola bledow mi nagle wyskoczyla,cos tam pokombinowalam na chwile byl spokoj a teraz od nowa....no i to mi na allegro wyskakuje about:blank :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezapominajka2 ---> spróbuj to usunąć SpyBot\'em (trzeba wejść w tryb zaawansowany programu i użyć modułu \"Odinstalowanie aplikacji\"). Jeśli się nie uda, skasuj ręcznie. Jak się nie da, to wejdź w tryb awaryjny i wtedy skasuj cały folder z grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tam sie na komputerach w ogole nie znam i mam w moim \"burdel jak w damskiej torebce\" :P ale i tak wszystkich witam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wielbiciel :) bardzo chciałabym sie włączyc w dyskusje, ale obawiam sie, ze tylko bym nabałaganiła w tej kwestii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my sie przynajmniej przyznajemy, ze sie nie znamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dobrze :) godzinka przerwy, ja, piwo, laptop i dżem,aerosmith,.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano nie będzie:) i dobrze, was od tego mamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyzik tez pijesz piwko ? ja tez hehe :D Jaro ten pomarancz to ty???????? :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ciekawe czemu :P gejsza, takiej muzyki słuchasz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :D A dlaczego ? :classic_cool: czekoladka tez wypij,bo mi smuto.....:-( :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×