Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hellol

JAKIE MACIE PROSTOWNICE?

Polecane posty

Gość hellol

chciałabym sobie kupic taka do 200zł. z firmy babyliss,remington bo podobno one najlepsze firmy. poleccie cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellol
a włosy masz bardzo krecone? ile za nia dalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babyliss i remington to bardzo dobre firmy. Ja mam tez prostownice bosch kupiłam ja we włoszech i dałam 30 euro. Włosy mam srednio kręcone takie fale a jak nie wysusze ich po myciu i same wyschną to loczki sa niezłe :) Moja prostownica nagrzewa sie do ok 180 stopni jak dla mnie jest świetna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam babyliss i jest super
mam bardzo kręcone włosy i daje rade :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellol
ja mam babyliss i jest super -> a jaki model masz? i ile dałas za nią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalcia362
dobry wybór... ja mam taką i jest super... naprawdę polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellol
natalcia jaka polecasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam babyliss i jest super
mam tą wet and dry. Można ją stosowac na sucho i mokro. Kupiłam ją w Media Markt za 180 zł. Na allegro też można dostać. Naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość secend h
to jest cos takiego do prostowania nóg ??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak prawie rok temu kupiłam prostownicę w biedronce (za 39.90 zł :P ) i jestem wbrew pozorom bardzo zadowolona :P Nagrzewa się od 100 do 180 st. (można regulować) oprócz tego wyposażona jest w jonizator. Naprawdę dobra jest, mimo wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adadadadad
ja mam philipsa.Dałam koło 200zł.Jest regilacja temperatury od 120-210 stopni, wyświetlacz lcd i jonizacja.Jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uzywam GHD od 2 lat
nie spotkalam sie z lepsza prostownica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gizelle
o tak, tego brauna z agito polecam, moja kumpela ma taka i jest fantastyczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość philips 210 zł regulacja
od 120 do 210 stopni sie przydaje bardzo, turmalinowe płytki z jonizacją tak jak chyba poprzednicznka napisala" adadadadad" tez jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellol
jednak nie, wiecie co?moja siostra poszła do takiego sklepu wypytac o lepsze firmy, remington itp. I facet w sklepie powiedział ze od remingtona lepszy jest philips. Wiec ja decyduje sie na philipsa. A babylis nie kupie bo słyszalam ze mozna je dostac tylko w hurtowniach.. gdybym ja miała czas tak po hurtowniach latac ,jak nie wiem gdzie one są:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vsdvsdvsdvdv
po co wam te prstownice-przeciez to bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghd
ghd jest faktycznie swietna. nalezy do najlepszycg prostownic na swiecie. swietnie prostuje, tyle ze jest troche kosztowna ale jja uwazam ze warta swoich pieniedzy, jestem z niej bardziej niz zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jonizator z Biedronki
a robiła sobie któraś z was zabieg chemicznego prostowania? warto w ogóle przy półdługich puszących się włosach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfiattt
wszystkie macie krecone wlosy? bo ja mam raczej proste wlosy, ale takie napuszone i koncowki mi sie wywijaja. jak wyprostuja mi u fryzjera to mam gladkie, lejace wlosy i chcialabym taki efekt uzyskac tez w domu, tylko nie wiem czy jest mi potrzebna az taka droga prostownica? teraz mam taka najtansza i chociaz wlosy sa proste to nie ma tego efektu lustra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie moge kupic prostownice
GHD? i w jakiej cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radzinnaka
ja mam gammy. mialam kiedys jakas taka zwykla tania i byla straszna wlosy byly slabo wyprostowane a teraz sa gladziutkie i sliczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozesz napisac dokładniej
jaki masz model z gamy i ile kosztuje? bo zastanawiam sie nad kupnem prostownicy tej firmy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam philipsa dla tresemme i jest z powloka diamentowa....nie niszczy tak wlosow....po normalnych wypadaly mi wlosy bo dosc czesto prostuje, dalam ponad 40 funtow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja poleccam
Ga.Ma, Tondeo oczywiście Farouk (CHI) GHD Cera Magic i dla tych, którzy chca tanio - wahl cutek (niech was nie zmyli niska cena, ma on jednak jedną wadę. Nie znalazłam z jego fimy prostownicy która miałaby w sobie jednocześnie funkcję jonizacji i tytanowe płytki :( Jest albo z jonizacją, albo tytanowa. Czyli trzeba dokonać wyboru :P) Są to firmy fryzjerskie i nie znajdziecie ich w normalnym sklepie. Trzeba się wybrać do fryzjerskiego, do hurtowni albo zamówić przez internet,, ale napewno będziecie zadowolone!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika z radomia
Witam gadzetomaniaków :D Mam dla was link do stronki, gdzie za wypelnianie ankiet mozna za punkty zdobyć rózne nagrody. Od doladowań do telefonu az po bony o wartosc 200 złotych :D Trzeba sie tylko zarejestrowac i czekać na ankiety , za nic się nie placi. Strona jest za darmo. Absolutnie. Wiec zapraszam wszystkich do zabawy :) http://www.askgfk.pl/index.php?id=32&L=pl&L=pl&srcid=88&a=33240&b=0&fwf_pimp=e4eef45581b66f84 P.S. BARDZO PROSZE O POMOC :) REJESTRACJA TRWA TYLKO 3 MINUTY WYPELNIAJ ANKIETY, ZA NIE DOSTANIESZ PUNKTY A ZA PUNKTY NAGRODY. ZAREJESTRUJ SIE I ODWIEDŹ SKLEPIK. ZAPRASZAM CHĘTNYCH! Pozdrawiam i zycze wam udanego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helleena
hej...ja mam prostownice ghd...dostałam ja w prezencie...wiem,że byla zakupiona w anglii i w przeliczeniu na złotowki kosztowała wtedy ok. 600 zl....ale jest warta tej ceny...to jedna z najlepszych prostownic na swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×