Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bree

czy Anglicy naprawdę nas tak nie cierpią????????

Polecane posty

Gość prawda boli
ja nie podkładam nikomu kłód. ciesze się nawet że mam do czynienia z polakami. denerwuje mnie tylko że nas jest dużo bo wszędzie o nas anglicy pierdolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda boli
a co litwini mogą mieć do nas? raczej ruskich powinni nie znosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche rasistka
Zgadzam sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche rasistka
Z tego co slysze, to z nas sie nabijaja tutaj, ze Polacy to budowlancy, nie znaja slowa po angielsku, pija tylko piwo po robocie az do nastepnego dnia i tak w kolko, ze klna, nie umieja o siebie zadbac, ze Polaka to z daleka sie pozna po jego wygladzie i ubiorze i sposobie zachowania, ze Polacy to prostacy, a ze Polki to najlatwiejsze dziwki na swiecie. I to nie pare razy, ale zawsze stykam sie z takim stereotypem tu w UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia777
ogolnie nas nie lubia czy to na Litwie czy w Uk poczytaj sobie troche jak nie jestes w temacie http://www.mypolinfo.com/home/art.php?id=3779 cos takiego jeszcze znalazlam : Zresztą młodzi Litwini nie lubią nie tylko Polaków, ale także innych mniejszości narodowych, których przedstawiciele od stuleci mieszkają na Litwie" - pisze dziennik. Według danych, które zostały opublikowane w piątek, z okazji rozpoczynającego się na Litwie Tygodnia Walki z Dyskryminacją Rasową, 32 proc. Litwinów w wieku 14-29 lat negatywnie ocenia Żydów, 23 proc. - Polaków, Rosjan negatywnie ocenia zaś 14 procent. "Państwo, które już od kilkunastu lat deklaruje, że jest strategicznym partnerem Polski, nic nie robi, aby zwalczać antypolonizm wśród sporej części swych obywateli. (...) Litewscy politycy nie widzą potrzeby, aby poważnie zająć się kształtowaniem polityki wychowania kolejnych pokoleń Litwinów w duchu tolerancji i szacunku do współobywateli innych narodowości" - napisał w sobotę "Kurier Wileński". Myślę, że Polacy lubią bardziej Litwinow, niż Litwini Polakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajko i kokosz
Ja tez sie spotkalam z jawna niechecia Litwinow wobec Polakow co poczatkowo wprawilo mnie w szok, bo ja do Litwinow mialam stosunek raczej przyjazny. Poza tym mialam kilku znajomych z Litwy w przeszlosci i nasze stosunki byly bardzo serdeczne. Tylko ze moi znajomi to studenci, otwarci na swiat, a Litwini, ktorych spotkalam w UK to akurat byly jakies stare, zakompleksione, niewyksztalcone baby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesto kobiety ladne sie wypowiadaja ze anglicy to toleranycjny narod. Ale gwarantuje ci jakbys byla lysym 40 latkiem od lopaty poznalabys prawdziwe oblicze takiego angola.Bo to zaden przyklad gdzie ladna dziewczyna ktora bylaby super traktowana nawet krajach arabskich przedstawia swoj punkt widzenia. Bo takie osoby zawsze traktowane sa lepiej niz przecietna osoba. Prawdziwy angol to typowy rasista czesto wieszajacy flagi brytyjskie gdzie sie da (nosza z tym nawet majtki i skarpety). To narod ksenofobow i rasistow jakich swiat nie widzial czesc nawet uwaza ze po co wyjezdzac za granice jak anglia jest najpiekniejsza. Jedynie wyjezdzaja do ciepluych krajow by chlac tam piwo jak juz. Ostatnio jedna glupia polka mi przedstawiala jakie ona ma bogate zycie kulturalne w uk nie to co polactwo jak sama powiedziala. Na czym to bogate zycie polegalo a no na chlaniu z anglikami i pewnie tez dawaniu im tylka no normalnie ambicja niektorych siega zenitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lol ale zawistnie przypuszczasz, że daje tyłka :D typowe. Ładni ludzie zawsze będą mieli lepiej, a młode Polki są w większości zadbane więc i ładne także to prawda, że będą lepiej traktowane ALE to tylko do czasu. Bo jak mają zacofane poglądy to nawet ładna buzia im nie pomoże. I news flash : łysy gruby 40to latek z łopata też może być lubiany. Tylko problem w tym, że robole zazwyczaj trzymają się z Polakami, nie uczą języka i narzekają, na to jak tubylcy ich traktują. A jak mają traktować jeśli widzą grupkę Polaków którzy nie umieją nic po angielsku i podśmiewają się z wszystkiego jak stadko nastolatek? Na szacunek trzeba sobie zasłużyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa młode polki ładne:D zart tysiaclecia, sa tylko tanimi worami na sperme za 50funtow za godzine :classic_cool: jakby cos umiały to by w PL miały normalna prace jak inne a tak daja du/py w uk komu popadnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mieszkam w Szkocji i jest super :) ludzie wspaniali, otwarci, przyjaźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sie pakuj bo was wywalą po brexicie do Polski :D 🖐️ szkocja nie jest panstwem a regionem uk pustaczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młode Polki są ładne i twoja zazdrość tego nie zmieni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ty się pakuj, bo mnie nikt nie wyrzuca ;) tylko nieroby i cwele robiące na czarno trzęsą tyłkami. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dosc ze sa brzydkie to jeszcze głupie jak but z lewej nogi:D wory na sperme :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko małe peniski tak twierdzą. Masz małego peniska? Ojojoj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@19:15 ok, ale wystarczy już o twojej matce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak dzisiaj pomyslalem za rada kolezanki jak ona zintegrowac sie z angielskim spoleczenstwem ona calkiem ladna ma powodzenie wsrod facetow dzieki temu calkiem niezle poznala jezyk duzo spraw jej pomogli zalatwic w zyciu ogolnie sie ustawila. Wiec coz za jej rada pomyslealem a co mi tam mam 31 lat mozna poznac ten narod brytyjski wiec zalozylem konto na badoo w mysl moze pozna sie jakas brytyjke moze bedzie cos wiecej lub chociaz przyjazn. Dobra mysle sobie wiem ze angielki traktuja polakow z gory wiec nie przesadzajmy z wymaganiami odrzucilem wiec na wstepie wszystkie dziewczyny do 30 lat, wszystkie ladne jedyne kryterium to zeby nie byly starsze niz 15 lat (31-46) i wygladaly w miare czyli nie wiecej niz 100 kg i z twarzy chociaz przecietnie brzydkie :) Efekt dwa dni zero odpowiedzi na zwykle hi how are you? Wtedy sobie uswiadomilem jakie to sa rowne szanse w tym kraju dla kobiet i mezczyzn. Zdjecie swoje dalem spoko jakis opis nie mam dziewczyny ani zony oraz dzieci. I to zero odzewu naprawde mnie rozwalilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaznaczam ze mam znajomych anglikow ale oni maja rodziny i jedynie gdy mozna znimi wyjsc to zapic ryja a takie cos to jednak nie dla mnie. Bo watpie oprocz alkoholizmu mi cos to dalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy czym w sumie to pisalem do 40 latek tak zaznaczam bo ktos mi jeszcze zarzuci ze i tak pewnie mam za duze wymagania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co masz kobiecie (jakiejkolwiek) do zaoferowania oprócz braku dzieci, dziewczyny i żony? Pytam poważnie, bo musisz wiedzieć, że dla kobiet nie wystarczy tylko być. Konkurencja jest spora :) Każda kobieta ma w swoim otoczeniu około 10 mężczyzn którzy chcą być z nią w związku (ładne dziewczyny więcej), do tego dodajmy facetów którzy zagadują każdego dnia (na ulicy, w sklepie, siłowni itp), ludzie poznani na imprezach, znajomi znajomych. To, że ty napiszesz "cześć" nic nie da. Musisz mieć poczucie humoru, być pozytywny, obyty w świecie...to tylko podstawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmm 30 latek zaczyna rozmowe z 40-45 latkami ktore sa dosyc brzydkie dosyc puszyste z twarza zniszczona przez papierosy i alkohol hmmm no masz racje powinienem sie bardziej starac nie wiem jakies zdjecie z dobrym autem i domem dac. Dobrze ze mnie uswiadomilas. Jak one maja 10 facetow ktorzy chca sie z nimi zwiazac to sie nie dziwie ze polki maja takie powodzenie :) No teraz mnie rozwalilas. Ja to mam okazalo sie za wysokie wymagania i za duze aspiracje :D Takie cos to mogla tylko kobieta powiedziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zeby pokazac kontrast dam przyklad mlodej znajomej ktora ani slowa nie umie po angielsku i spotyka sie z facetem calkiem przystojnym przed 30 domem i dobra praca. Za to tu mnie Polka poucza ze za wysoko mierze :D O moj boze ten Polki to juz zyja w swiecie swojej chorej wyobrazni widze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha z takim podejściem to tylko twoja prawa ręka ci zostanie, gościu :D co masz na myśli " takie coś to tylko kobieta mogła napisać". Sam piszesz, że nie masz powodzenia u kobiet, a ja (jako kobieta(duh...) piszę ci co i jak a ty przecież wiesz lepiej ;) no to proszę, próbuj dalej, bo przecież wiesz lepiej od kobiet czego chcą kobiety lol I pytając co masz do zaoferowania nie miałam na myśli rzeczy materialnych. To, co kobiety najbardziej interesuje to faceci z pasją, zabawni, rodzinni. ;) A sądząc, że jak zagadasz do starszych kobiet (zakładając, że mają kompleksy bo są starsze lub brzydkie i polecą na twoje żałosne " Hi, how are you") dostaniesz jakąkolwiek odpowiedź...no zdziwisz się i to bardzo. Każda kobieta może mieć wymagania i ty nie jesteś tutaj od decydowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz o tym, że świat się nie kończy na twojej znajomej Polce, prawda? Ona spotyka się z gościem a nie umie po angielsku, ja cię "pouczam" bo wydaje ci się że wiesz czego chcą kobiety (bazując na przykładzie koleżanki Polki)...a smutna prawda jest taka, że to ty jesteś sam i nie możesz znaleźć nikogo kto by się tobą zainteresował. Wiesz dlaczego? Bo masz jakiś skrzywiony obraz w swojej głowie i nie dopuszczasz do swojego mózgu, że realia mogą być inne niż to sobie zakodowales. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie wymagania o czym ty bredzisz :D Przeciez to jest zenujace by miec duze wymaania nic samemu nie oferujac te kobiety beda zawsze same z takim podejsciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha a dlaczego martwisz się o wymagania kobiet które i tak cię nie chcą? :D One wolą być same niż mieć takie nieokreślone coś przy boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry koleś, ale gdybyś był cokolwiek wart to miałbyś powodzenie. Tu w żadnym wypadku nie chodzi o wygląd czy dobra materialne. Ewidentnie coś z tobą nie tak. Najpierw nad sobą popracuj, a potem startuj do płci przeciwnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry ale smieszysz mnie bo mam powodznie u 6 razy ladniejszych polek niz te angielskie kaszaloty tylko mnie smieszysz z tymi swoimi wypowiedziami. Nie mialem choc jednej dziewczyny ktora bylaby w polowie tak brzydkie jak te nadete wieloryby :D a ty mnie rozwalasz jeszcze tymi wymaganiami. O moj boze jak juz nisko upadli widac anglicy mowisz ze im sie takie potwory podobaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dlaczego szukasz wśród kaszalotów i nawet one co nie odpisują? :D coś kręcisz. No, ale trzeba się jakoś z tego teraz wywinąć, prawda? Nie można wyjść na kompletnego nieudacznika Haha ubaw po pachy. Tacy jak ty to już zostaną sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@22:08 i kogo ty próbujesz oszukać? Nas to nie obchodzi, ale chociaż siebie samego nie oszukuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×