Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pudelmania

Liposukcja, lipoliza a może SmartLipo????

Polecane posty

Gość mantissa
hej Zakotwiczona :) wydaje mi się, że jesli dobrze wybierzesz klinikę to obędzie się bez ciągłych powrotów ;) Najwyżej na konsultację po zabiegu wybierzesz sie już u siebie do chirurga, bo na pewno konsultacja będzie konieczna, tak jak po każdym jednym zabiegu chirurgicznym - nie tylko plastycznym. Ale jak się będzie dobrze goiło, to tych konsultacji chyba nie będzie aż tak znowu dużo. Effy - właśnie słyszałam gdzieś, że smartlipo zmniejsza ryzyko powstawania nierówności, ale wolałam zasięgnąć opinii u kogoś doświadczonego. :) Jejku jak sobie wyobrażam, że mogę mieć smukłe uda to już zaczynam myśleć jak wymienię garderobę na taką, o jakiej marzę. :):):) I będę chodzić w rurkach, o! :) Pozdrowienia dla Was 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effy
:) nieza maco;] polecam się na przyszłość. ps. a w rurkach mały tyłeczek wygląda rewelacyjnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakotwiczona
łooojeju ... mnie sama mysl ze nie wylewaja mi sie okropne boczki .. przyprawia o placz :( :( :( wiecznie musze kupowac za duze spodnie bo mam mneijszy tylek ale sie w pasie nie dopinam :( :( :( ech.. teraz zostalo mi zalatwic kase i termin .. nie ma co sie ogladac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakotwiczona
wlasnie sie doczytalam ze smartlipo nie jest na stale :O i trzeba potem co raz powtarzac ... :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie ty wyczytalas takie glupoty,trzeba na pewno dbac o siebie a nie odsysac sie a potem lezec i pochlaniac weglowodany, bo tluszcz bedzie sie osiadal w innych miejscach,w tych co sie zrobi tez nikt nie da 100 procentowej gwarancji penie ,ale bez przesady..moze effy niech sie wypowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zgadzam się. Konsultowałem sie z lekarzem. Smratlipo powoduje trwałe i nieodwracalne uszkodzenie błon adipocytów w miejscu wykonania zabiegu. Uwolniona emulsja jest odsysana w ok. 60-70% lub nie, w zalezności od opcji. Nie ma mozliwości, aby w tym miejscu komórki sie odnowiły. Każdy ma od urodzenia taka samą ilość. Raz zniszczone mechanicznie nie regenerują się. Można przytyć i to znacznie w innym miejscu, jeśli się człowiek nie pilnuje. Zrobienie smartlipo nie zwalnia z obowiązku ciężkiej pracy nad smukłą sylwetką. Pomaga, ale nie zastepuje diety i aktywności fizycznej. Chyba, że zabieg nie jest wykonany fachowo i nie wszystkie komórki tłuszczowe zostały zniszczone. W takim przypadku reklamacja lub ponowny zabieg. Bo te które zostały moga powiększyć swoją objętość, powodując nierówności. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakotwiczona
no ja sie bardzo ciesze ze Pan rozwial moje watpliwosci ... myslalam ze sie czegos dowiem na forum ale chyba za duzo czytam :D :D ... milo ze Pan zajrzal.. milo sie czyta takie rady :) moze fachowca?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mantissa
Zakotwiczona :)🖐️ Nawet jeżeli po smarcie sie tyje jak się człowiek nie pinluje, to po zwykłej liposukcji jest tak samo. Chyba nie ma metody, która wysmuklałaby raz na zawsze, bez względu na nawyki żywieniowe i tryb życia. ;) Wydaje mi sie jednak, że nieznaczne przybranie na wadze nie zrobi jakiejs kolosalnej różnicy w kształcie figury, ale jeśli ktoś popuści hamulce i przytyje parenaście czy więcej kg to wyglądałby conajmniej dziwnie gdyby w odessanych miejscach sylwetka pozostała niezmieniona. Trochę tak...niewymiarowo :classic_cool: Trza sie pilnować, nie ma wyjścia :) Padam na buzie po dzisejszym dniu. Dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakotwiczona
no mnie to raczej nie grozi :) ja tyje tylko w ciazy ... tfu tfu hehheehheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAX2008
Dlaczego sa takie duże róznice w cenach? Nawet w Polsce. W Szczecinie za Smart Lipo bez odsysania 3.800, za liposukcję w Szczecinie 6.500, w Sulęcinie z odsysaniem 2.000. W końcu za co się płaci skoro sprzęt maja taki sam. A ile za brzuch w Czechach? Moze jeszcze taniej niż w Sulęcinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effy
Bartek mnie wyręczył:) to teraz już wszystko wiecie:) ps. to cena z odsysaniem i bez odsysania jest różna? a to ci dopiero. w razie czego - negocjujcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermina79
najtaniej jest u Surova w kaliningradzie, 500 euro okoica z odsysanie, Sprawdzona klinika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakotwiczina
ja sie skontaktowalam z dr Polakiem w czechach tam maja ponoc lepszy sprzet . a i ceny przystepne ..efekty tez niby dobre .wychodzi 25 tys czk. za boki i brzuch ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mantissa
Zakotwiczona 🖐️ A ten dr Polak gdzie pracuje, jaka to miejscowość? I skąd można wziąć namiar na niego? Cena kusi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakotwiczona
to bardzo mily czlowiek ..odpisuje na kazdego maila :D (brzuchanski wcale mi nie odpisal:O ) odpowiada na kazde pytanie , w ten sam dzien moze zrobic i badania i konsultacje :D na drugi dzien do domu ... no i cena taka jaka podalam . to jego stronka : http://www.plastika-morava.cz/kontakt.htm?lang=pl na samym dole masz do niego mail .. mozna tez zadzwonic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakotwiczona
on teraz pracuje chyba w" Brno" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jakos bardzo tanio, prawda ? To tradycyjna liposukcja z tego co widziałam na stronie. Wychodzi taniej niż w Sulecinie. 25 tys koron to jakieś 3500 PLN za dwa obszary, znasz kogos kto tam robił zabieg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakotwiczona
znac nie znam ale na forum czytalam dziewczyna robila u niego poprawki lipo po Furmanku i jest szczesliwa , wiekszosc robila u niego piersi :D i sa zadowolone na 150% tak jeden obszar to 15 tys.czk 25 to chyba tak na zachete policzyl za 2 obszary :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mantissa
Hej 🖐️ Zakotwiczona - dzięki za stronkę. Galerią zdjęć jestem zachwycona :) Cenami również :D Tylko nie zrozumiałam... oni tam robią smartlipo? Czy tylko zwykłą? Jest coś napisane o jakimś "tumescent", ale nie wiem co to znaczy. :O To to samo co smart??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakotwiczona
to jest normalne lipo ale chyba robione na "mokro" ale chyba nie jestem pewna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mantissa
Hmmm... a po jakiemu do niego pisałaś? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakotwiczona
heheh po polsku , super pisze po polsku , z malymi literowkami ale super zrozumiale :D:D mi powiedzial ze badania , konsultacje moge zrobic na miejscu 1 dzien w hotelu a potem do domciu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mantissa
Dzięki :) Spróbuje też napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakotwiczona
i jak tam Mantissa napisalas?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mantissa
Też odrzuca moje maile :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mantissa
Ajć! Teraz zauważyłam, że można wysłać pytania za pośrednictwem jego stronki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakotwiczona
ooo ... hmmm nie wiem czemu odrzuca :O :O moje doszly , radz ci zalozyc iny mail bo jak odpisze to i tak na twoj mai i z niego juz nie odpiszesz bo znow odrzuci :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakotwiczona
sory za literowki , klawa mi sie cos zacina :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mantissa
A co to znaczy, że lipojest robione "na mokro"? Sorrki, ale ja zielona jestem jeśli o to chodzi i rozrózniam tylko tradycyjne albo smarta. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×