Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NIKE_

dlaczego faceci chcą aby zrobić im loda?

Polecane posty

w robieniu laski podobnie jak w cunnilingus sa rzemieslnicy i artyści. To tak jak z obiadem.Mozna go zrobić i zrobić ze smakiem. Jacek - popracuj nad wiedza.Lizanie kobiety nie wyklucza rewanzu,ale nie jest tez warunkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demonek
Dlaczego? bo jest to dla nich przyjemne. Ktoś pisał o braku szacunku a Ty pytasz czy jak zrobisz loda swojemu facetowi to czy powinnaś przestac się szanować? kobieto!!! na jakiej planecie Ty zyjesz? Jest różnica miedzy kobietami które robia laski swojemu facetowi a panienkami które trzaskaja laske facetowi poznanemu na imprezie ktory min dopiero co był się załatwić, wogole go nie znaja i tak co tydz innemu... ja to robie bo LUBIĘ! podkreca mnie to na maxa a inne pisza że się dławią, zbiera im się na wymioty....jest przysłowie "praktyka czyni mistrza" nie wpychaj go sobie po same migdałki jak nie potrafisz tego robic to nie bedzie Cie napinało. Wg mnie kobieta która to robi powinna z tego czerpac przyjemnosc bo dla mezczyzny co to za frajda jak panna ukleknie przed nim i zacznie sie krzywic, napinac itp...zero atrakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednego jestem pewna
jak się swojemu facetowi dobrze laskę zrobi to ma się pewność że na inna kobietę nie spojrzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wieje nudą w pomarańczy
prawda była bardzo brutalna. Nie chciała mnie . A to suka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lodzik
ja uwielbiam robic loda sprawia mi rozkosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymek
ciekawe stwierdzenie:" coś więcej niż seks" ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego faceci chcą aby zrobić im loda?" bo paliwo jest juz po prawie 6 zł z litr :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zupełnie inne doznanie niż przy czymkolwiek innym i te widoki i w ogole . kumpel mi kiedys tlumaczyl, ze czuje wtedy dominacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat nudny jak flaki z olejem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×