Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ju....

Nowy temat-tym razem zainspirowany tematem Brzydala28

Polecane posty

Gość fajnie ze macie
no to kochani flirtujcie sobie,ja uciekam miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Brzydal przecież Ty Ju wybrałeś...Nauczcie sie wiernośći wirtualnej też " No wiesz, kto to wie, co będzie za te parę latek ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie ze macie
jeszcze minutkę z Wami pobędę...własnie leci jakiś film z Stevenem Seagalem...nie chce mi się wierzyć,że to ten sam aktor,bardzo zmienił się ,in minus...kurcze jakie to życie jest dziwne i ten bezwzględny proces przemijania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram się mieć jednego nicka i tu i tam :). Na razie mi w miarę wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja czekam na "Człowieka z blizną". Leci chyba za godzinkę na TVP1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie ze macie
Justynaaaa nie śledziłam wszystkich wpisów,ale możesz mi napisać-oczywiście ,jeśli nie jest to wścibstwo-ile masz czarnych i pomarańczowych nicków...oj głupie pytanie,ale co tam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego nieprawdziwy? I czego to się tyczyło, nicka, czy świata wirtualnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie ze macie
Ja ostatnio wybieram tylko pomarańcze,może dlatego ,że dają mi wolność,na punkcie której mam tzw.hopla...nawet w czacie pod czarnym nickiem czuję się jak w więzieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucky strike///.///
nie wierzę w poznanie czyjegoś "wnętrza" po wypowiedziach na kafe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucky strike///.///
bo uważam, że każda rozmowa w realu jest w pewnym stopniu grą i kreowaniem własnej osoby, a kafe daje nieskończenie większe możliwości....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym jednak wolał zabrać cztery litery stąd do świata realnego. O nodze już nie wspominając :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Większe. Chcesz się spiąć z samicą, to się spinasz:) To nie boli, ona i tak woli wysokie libido umiejscowione w jeszcze wyższym blondynie:) Chcesz erotycznych idiotycznych dyskusji, to robisz to . Chcesz porozmawiać na poważniejszy temat - sekunda i proszę bardzo. W realu nie ma zazwyczaj takiej możliwości na wyciągnięcie ręki. Albo ktos może nie miec czasu albo za daleko, albo dziecko komuś płacze, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucky strike///.///
bo ta słynna anonimowość daje poczucie bezpieczeństwa i bezkarności; bo w necie można być taką osobą jaką chciałoby się być... a jako że możliwości weryfikacji są trudniejsze niż w realu to i łatwość przyjmowania innej postaci jest łatwiejsza; bo net wybacza życiowe pomyłki; bo w necie ważne są słowa,a nie czyny itd. itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzydal, jaką Ty furorę dziś robisz! jesteś cały czas na topie forum (widzę, bo czytam po sąsiedzku :-D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polaola - to wszystko jest zasługą Justyny :). Kurcze wymienić mnie z nicka w temacie, niezłą mi reklamę zrobiła ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna jest dyżurną uczestniczką tego forum i się zna! więc jest git! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiaaa.. ja tam w realu jestem dokładnie taka sama:O Czyli do kitu:O Szukanie.. ściemniasz znowu.. ale to w końcu Twoja sprawa:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×