Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ju....

Nowy temat-tym razem zainspirowany tematem Brzydala28

Polecane posty

dziewczyny to przestańcie brac wszystko co pisze retro do siebie- ona nie jest wyrocznią- jest rozmówcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co Wy tam włazicie w ogóle? nie rozumiem tego kompletnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike, ja nie biorę. Chyba juz mnie poznałas na tyle, ze wiesz ze raczej na luzie podchodze:D Ale ona mnie wywułała do tablicy i wrzuca mnie do jednego wora z nią. A to sorry... jest przegięcie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pwstka nigdy nie ukrywłm że tematy n topikch retro są dośc interesujące jeśli chodzi o moją osobę i to co retro na mój temat uważa a co nie uważa nie jest dla mnie żadnym wyznacznikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nefry toniech wrzuca- a co cie to obchodzi kto jaki ma sposób myslenia- j ze swojej strony muszę pwiedzieć że boję sie osób które nie ujawnijaą emocji - emocje zawsze oczyszczały atmosfetę- dlatego u retro atmosfera jest gęsta- bo na emocje odpowiada zdawkowo wymyslnie grzecznym zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo samica:D nie ma to jak wysoka samoocena :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike.. widzisz.. o to mi chodzi. Ja jestem dość emocjonalna i tak reaguję a u niej.. Arktyka wieje.. Ale Samiczka ma rację:D:D:D Ile osób odpadło z dyskusji, czyz nie? I nie mówię tego z jakąś dzika satysfakcja.. raczej ze smutkiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo nefry;) z tym smutkiem to trochę naciągane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyciągnełam wnioski ---zazdroszcze facetom tego ze jak sie pokłócą to dają sobie w pysk i idą na piwo.Nie wracają do tego co ich poróźniło ----faceci mają problem ze słowem przepraszam,dla mnie słowo kocham Cie nie jest bardzo ważne,tylko \'\'przepraszam\'\' ---dyskutując z Retro osoby emocjonalne dają przykłady z własnego życia,tym samym odkrywając sie,Retro posługuje sie tabelami statystycznymi....co jest korzyścia dla Niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) wiecie dziewczyny w sumie tak śmiesznie gadać o kims pokątnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złosliwa niekoniecznie- dlatego że statystyki bardziej kłamia od własnych przeżyc- skutkiem tego może się okazac że najbardziej w tym wszystkim myi się retro a rozmówca zawsze ma wybór na ile odsłonić siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym mogła pokusic sie o ocene Retro:D i śmiem przypuszczać że niewiel bym sie pomyliła:P Juz tak miewam czasem. Tylko po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nefry- gdzieś tam w myslach każdy cenia każdego tozupełnie normaln rzecz - ja też mam jakies tam zdnie o każdym z forum-;) i o mnie też jakies tm zdnie każdy ma- ludzie są o wiele mniej skomlikowani niż im się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem:D Ike,ale własnie jesteś na najlepszej drodze aby wejść na lotne piaski, mma nadzieje ze to widzisz? Chyba pójde robic gulasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nefry- nie martw się ja jestem stary wyjadacz internetowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...z kotów??? heh ja wczoraj narobiłam galarety z kurczaka - za co maż mnie czci i ubóstwia- nienawidzę galarety- ale czego sie nie robi dl kochanego brzuszka małżonka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, ze świni:PP Ok, na szczęście, żes wyjadacz:D:D Nie cierpię galarety... i szpinaku tez ale go robiłam facetowi bo uwielbiał:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju..........
A tam, biedna. Taki jej los.:P Zabraniam dawania sobie spokój z tym forum.😠 Dzień dobry🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju..........
No to pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×