Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ju....

Nowy temat-tym razem zainspirowany tematem Brzydala28

Polecane posty

nefry no co ty te uduchowione właśnie nie gryzą :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie gryzienie to nie gryzienie :P jak by tak kąsały w szyję czy coś innego ale takie to żadna przyjemność a i wirtualnie to tak trochu głupio :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nefry weź kawucha jest dobra na wszystko :P ja zaraz sobie zrobię drugą :P kurcze pogoda do dupy ale i tak mam dziś robotę przy kompie więc jakośmnie to nie nerwi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda mnie drażni bo jest zimno...a to wpływa na mój kregosłup:P Nie mam roboty na kompie ale mam gry i kilka filmów nowych:D Kawa zaczyna działac (tzn tak sobie wmawiam:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sięciesz ja zaraz muszęusiąść do kompa i zabrać się do roboty co mi się wcale nie uśmiecha bo jak mi się wyłoży to mam już po nocy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspólczuję Znam ten ból bo kiedys pracowalam jako korektor/składacz gazety..jak przychodził termin to było piekło:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nefry ano a mi siętak nie chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie się nie chce posprzatać:D:D A wypadało by bo jutro przyjeżdża córka:D:D Ale niechęć do pracy rozumiem aż za dobrze:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój leń jest wszechwładny i już dawno przejął nademną kontrolę :P pogoda jak pogoda idzie przeżyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi gnomik no niby da sie przezyć, ale jak zaraz nie wyjdzie słońce to nie przezyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguś włącz sobie jaiś TVN24 czy cóś i jest szansa zobaczyć słoneczko..... ...peru :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kulfon bez Moniki
Ta pogoda to totalna porażka. Wczoraj sobie meczyk obejrzałem, całkiem fajne widowisko. Zawsze byłem wielkim fanem piłki nożnej, ale mi się coś porobiło i teraz jakoś bardziej na luzie do tego podchodzę, bez takich emocji jak kiedyś. Tak sobie oglądałem ten mecz, oglądałem, podobało mi się i wiecie co? Co chwilę myślałem o niej w trakcie tego meczu. Idę sie utopić, bo tu już nic nie pomoże. Żeby było ciekawiej, to utopię się w kałuży, na pewno jakaś odpowiednia się znajdzie, w końcu pogoda dopisała :o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja posiadać tylko siedem programów podstawowych.. niby coś tak sie rozjaśnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak Wy do mnie ładnie mówicie aż mi sie miło robi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nijak słonko to niemrawe właśnie zgasło.. pewnie zaraz bedzie padać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie muszę wyjść z domu bo dostane jobla:P niemniej nad wisłe mam za daleko, a pewnie dziś dostać się do Krakowa inaczej niz samochodem to nielada gratka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że to zrozumiałaś :) ja lubię pisać na kafe, przez te wygłupy poznałam cudownego faceta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×