Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ju....

Nowy temat-tym razem zainspirowany tematem Brzydala28

Polecane posty

Dzięki, Czarodziejko, za troskę. Nie mam balkonu, zresztą okazało się, że to moje wrodzone dolegliwości się odzywają. Pora chyba zacząć żyć trochę zdrowiej i unikać emocji, niepotrzebnie wlazłam na pewnien topik i mam za swoje. :o Pewnie przejdzie za jakiś czas, przecież bić nie przestanie. Trzymajcie się🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z.S lubi francuski i czarne koszule hm....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Pewnie przejdzie za jakiś czas, przecież bić nie przestanie." Będzie dobrze Justyś, we wszystkim, tylko głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm zależy jak na to spojrzec ja na to spojrze ze tak.. :D wiecie co nienawidze mojego przeczucia zawsze ma racje.. zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam dziś pewne normalnie byłam dot kogoś i sie sprawdziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche nie po polsku napisalam miałam dziś pewne przeczucie i sie spradziło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, ale ja lekcewarze.. a i niekażde jest przyjemne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musiałabym za dużo szczegułów zdradzić:) ale cholerne przeczucie musi miec racje juz sobie tyle razy obiecywałam ze go słuchać będe.. ale ono czasem sie oddzywa jako przeczucie wzgl. kogoś mającego związek pośredni ze mną.. ale nie bezpośredni i wtedy tylko o czymś wiem.. przypuszczalnei (a potem i tak sie okazuje ze tak było) ale nic nie moge zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[udaje ze rozumiem] :classic_cool: pestka, ty mi tam nie opowiadaj ze nie ladnie tylko ploty jakies sprzedaj :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzydziu, jest jak jest. Ja nie narzekam.:) A Ty?;) Ale mam wrodzoną wadę serca, a kardiologa unikam już od pełnoletności, bo nie muszę już przecież, więc bywają chwilę, że mnie cholernie kłuje. I tak tez jest dziś. Jeszcze nie przeszło. Muszę się pilnować, szczególnie emocjonalnie, bop fizycznie nigdy się nie stosowałam do rad lekarzy:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sumienie.... jak sam napisales.... "sprzedaj" :P kasaaaa..... :P:P:P:P Justysia... chcialam Ci tylko powiedzieć ze u mnie już jest dobrze wiesz ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×