Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ju....

Nowy temat-tym razem zainspirowany tematem Brzydala28

Polecane posty

uciekam ... dzwoniła siostra .... jakies żarełko pyszne ma i musi być ciepłe .... ;) mam się spieszyć :P:P:P życie jest piękne ;) papa Justusiu 🌻 ❤️ Brzydal 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już złośliwa samica napisała, tęsknota, za kimś z kim nie możemy być jest udręką (przynajmniej coś w tym stylu). A ja niestety jestem na tym właśnie etapie i mnie czasami już szlag trafia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och... juz myślałam że Wrażliwy .... no cóż.... wyszło na to żeś Drażliwy ;) no dobra...spadam ...mniam... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja moją wyciągam żadko, ostatnio tylko jak się chcę wyładować. Wtedy jadę po rifach barowych :D . Ale talentu i umiejętności mi brak :o .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w jaki sposób mam Cię przymusić? Interesujące, chętnie poczytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"To zdjęcie moich oczu np., Brzydalu, które widziałeś i Ci sie nie podobało, to po charakteryzajci przed koncerem... ale wtedy byłam na wokalu" Teraz już wszystko wiem, mam słabość do muzyków ;). Mój najlepszy kumpel, z którym niestety urwałem kontakty, to gitarzysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj jestem bez sił, do tego śpiący. Jakby mnie jakaś wampirzyca w nocy pokąsała ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak więc, raczej nie zaszaleję na kafe, a padnę na twarz i zasnę. A co do padania na twarz, to dzisiaj mam właśnie taki dzień, jakbym padł z wysoka na betonowy chodnik (co najmniej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłon
Nudno? Samica? To może se nieco pofiglujemy, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×