Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ju....

Nowy temat-tym razem zainspirowany tematem Brzydala28

Polecane posty

ja peirdziele, co dzisiaj sie z ludzmi dzieje :o droga samuraja wg retro posypala cala kafe uczuciowa z drugiej strony dobrze wiedziec ze cos jeszcze ludzi rusza w ogole tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurwa odblokowałam faceta na gg a ten patałach mi napisał ze sie cieszy ze sie odezwałam ale jest zły na mnie za blokade i nie wie czy chce ze mną w sumie rozmawiac.Musi miec czas na zastanowienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bo bawią się w rozwiązywanie czyichś problemów jak ktoś sam sobie nie pomoże i nie zrozumie to można mu mówić i mówić i tak nic to nie da lepiej usiądźmy ja mam piwko i rozdaję popiszmy o czymś głupim miło spędźmy wieczór piwko dla wszystkich łapaaaaććććććććć🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj złośnico chodzi o to żebyś to Ty czuła się winna standardowa procedura jak ktoś jest zły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o śliwkach w czekoladzie możemy popisać ja lubię śliwki w czekoladzie chyba że ktoś ma lepszy pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to cos nowego, na brak sumienia narzekanie :p czy ja sie keidykolwiek na kogokolwiek obrazilem tutaj? :o i niby za co mialby sie obrazac na ciebie samcia jestem przeciez, czytam sobie jakich kaskow ju, nie zmuszaj mnei do stwierdzenia zes monotematyczna :p :D a piwo jeszcze jedno moge chlapnac, bo ze mnei schodzi :classic_cool: :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucky strike///.///
hej o czym gadacie? a btw... kurwa jak ja kocham życie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..................... ((🖐️)) uf zlapalem, nie potluklo sie :p nei wiem o czym, o niczym, jak zwykle :D daj gryza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o śliwkach w czekoladzie ale sie nie klei gadka może za bardzo zmrożone śliwki są nie mam pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, wszyscy siedza, padnieci po ciezkim dniu, powinni dawno spac ale kazdy przedluza no i w koncu pada to czarowne "zarzuc temat" wtedy dopiero wszyscy pokornie przyjmuja do wiadomosci, ze czas spac test: zarzuc temat ju :D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucky strike///.///
śliwki w czekoladzie są całkiem niezłe-tyle można o nich powiedzieć i nie zasługują na bycie przedmiotem głębszych refleksji chyba że śliwki w czekoladzie to jakaś metafora, tajemne hasło...najlepiej czegoś związanego z seksem...byłoby również dobrze gdyby kogoś obrażały...i żeby jeszcze dawały w łeb procentami...chodzi o takie śliwki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o czym Justynaaaa ?? ale jak na poważną rozmowę liczysz to mnie traktuj z przymrużeniem oka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za zbrodnia lucki jak to nie można o nich nic więcej powiedzieć są jak ikona dawnych świąt coś na co sie czekało gdy było sie dzieckiem i nie jadło sie ich odrazu tylko napawało sie ich smakiem jak długo sie tylko dało i nie wszystkie na raz tylko każda jak cenny skarb trzymało do granic własnej wytrzymałości oddać komuś własna śliwkę to jak podarować coś bardzo cennego nic się nie da powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucky strike///.///
zamiast "Lubie sliwki w czekoladzie,ale najbardziej moczone w spirytusie" trzeba było napisać "Lubię pieścić swoje ciało leżąc w wannie wypełnioną gorącą czekoladą i popijać spirytus z cytrynką aż mój nos zrobi się koloru dojrzałej śliwki;)" byłby sex, alko i subtelne obrażanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucky strike///.///
no niby racja piąte...można jeszce o nich napisać, że nie są wiśniami np.;) a niby czemu ja to nie ja:O?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×