Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ju....

Nowy temat-tym razem zainspirowany tematem Brzydala28

Polecane posty

Gość poprawnie Psełdonimie
yem qpę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hermenegilda_komm
A to smacznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VIII Koncert BRandenburski
No ja tutaj jestem, Samica. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale w środku jestem babą,a fe romantycznym babskiem---wstyd" Wstyd jak cholera :P. Justyś pod jakim nickiem teraz działasz? Bo ostatnio to się połapać nie mogę? Pozdro wszystkim, spadam zaraz na dwór, pardon pole :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumienie pod wrażeniem jestem, że Ty tu tak coraz wcześniej jestes. kafe Cię uzależniac zaczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Brzydal Ty jestes najlepsiejszy" Dziękuję 🌼 "ciekawe cyzm on sobie zasłużył na to?" Zazdrośnica :P "ale dobrze ci tu robia brzydal" Staram się, kobiety mają bardzo silny instynk macieżyński, tak więc lubią takich pokrzywdzonych, biednych brzydalków :D. Tak by ich tuliły, głaskały, całowały i nade wszystko kochały :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, ze jestem w tym dobry. Jak skończę, to nie będziesz chciał nic innego, jak mnie pocieszyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałem tu oficjalnie pozdrowić autorkę tego topiku i życzyć jej dalszego rozwoju chamstwa i buractwa. Trzymaj się cieplutko justyna i rozwijaj się dalej. Może kiedyś znajdą lekarstwo na postępujące uwstecznienie umysłowe czego ci życzę. Miło było część z was poznać trzymajcie się cieplutko Aguś złośliwa pestuś zapasówka linguś arabi pomorzuś i wszyscy o których zapomniałem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×