Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ju....

Nowy temat-tym razem zainspirowany tematem Brzydala28

Polecane posty

nefrytkowa sap tp pewne uproszczenie bardziech chodzi tu o systemy zarządzania dokumentami kontaktami itp czyli generalnie o ERP CMR itp :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gnom.. ja jestem czarownica. Z dziada.. yyy z babki prababki. Jedna moja przodkini została spalona na stosie. Co z tego?? Ano to że potrafie rzucać wredne czary na odległość. Chcesz? Bo własnie mam zamiar. Np.. uwiad..bynajmniej nie starczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nefry, tylko takie wredne? Bo mi by się przydał jakiś mniej wredny, raczej coś z białej magii :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nefrytkowa a na kogo bo jak na mnie to chciałem wyrazić tu swój zdecydowany sprzeciw bo może się jeszcze kiedyś przydać :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Se wyrażaj.. albo tłumacz jak dla idiotek:O Brzydal.. wredne mi najlepij wychodza:D I pytanie podstawowe.. chcialbyś zeby ktoś Cię kochał.. za pomoca czarów??? Nie dla Ciebie..ale z powodu rzuconego czaru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"I pytanie podstawowe.. chcialbyś zeby ktoś Cię kochał.. za pomoca czarów??? Nie dla Ciebie..ale z powodu rzuconego czaru?" Nie, ale taki na poprawę samooceny by się przydał :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nefrytkowa takie programy dla biznesa prosciej się nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slag. jestem abnegatem komputerowym:O Mimo iż pracowalam w odrobine zaawansowanych programach:O Brzydal... moge na poprawienie samooceny.. ale.. czy zadziała???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Brzydal... moge na poprawienie samooceny.. ale.. czy zadziała???" No to Ty się mnie o to pytasz? To ja się pytam, zadziała? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podazaj w strone swiatła ikus podażaj w strone swiatła czuje sie jakbym wyszła z ciemnego tunelu;) bosz mala właśnie poszla spac- ja walcze z gorączka- niestety nie nocy letniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nefrytka Pewnie, ze da się prosto. Wręcz trzeba prosto. Klient ma wymagać. A resztą nich już się przejmują Gnomopodobni.:P:D Mnie uczyli, żeby nie ułatwiać pracy informatykom.:P:D Nawet, jeśli się na tym znam. W końcu za coś kasę dostają.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodajmy że nie małą kasę za obsługę takich systemów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu tak komputerowo zamiat o sexie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike dziś o seksie na innym topiku :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nefrytko, to ja tez poproszę (baaaardzo mooocno). Na jutro.:) Żebym nie dała ciała tak, jak dziś to zrobiłam udając, że go nie widzę. Nie pierwszy raz zresztą, ale on sam zaczął jakiś czas temu😭 Mam swoją dumę, nie będę go zaczepiać, bo pewnie sobie nie życzy. Jakby sobie życzył, to by sam zaczepił.:P Nie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike wykazujemy brak najbardziej zboczonej z postaci na topie wiec gadamy o czym innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm a kto jest najbardziej zboczony? jesli to facet - chetnie poznam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Justyś, jacy myśmy są wszyscy powaleni (bez obrazy). Dlaczego ludzie sobie to robią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tym topie to kobieta :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze - to nic chce zobaczyć babke bardziej zboczona ode mnie przyznawać sie , która to- zdepcze zniszcze zamienię w pył- ja tu jestem króliczkiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko tak zartowałam..........zdaje się że wszystkich wystraszylam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike ty i zboczona duuuuuuużo ci brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu sobie tak siedzę przed kompem i myślę, może się odezwie, pewnie wróciła z pracy właśnie, może się odezwie. Ale po co miała by to robić? Przecież widzieliśmy się dziś, mogłem pogadać. Eh, szlag by to wszystko trafił. Spać zaraz idę i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gnom nie bierz niewiasty pod wlos;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gnom to mi serwuj po troche od najprostszego:D tylko instrukcje prosze:P ale brzydki mecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×