Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ju....

Nowy temat-tym razem zainspirowany tematem Brzydala28

Polecane posty

to bede juz tą Twoją siostrą :D bliźniaczką:D momento:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kurczę, to od razu będę miał dwie siostry, w tym jedną bliźniaczkę :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to znów przeżywam frustrację i spadam, do zobaczenia, o ile mnie szlag nie trafi wcześniej :o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Brzydalku, no widzisz, jak Ci dobrze.:D Nie łam się, a jak Ci się nudzi, to Ci mogę odstąpić trochę moich obowiązków. W promocji - nieodpłatnie.:P Aguś, nie momento. Memento... ...mori:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mój brat bliźniak nie moze mieć flustracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Dobrze, dobrze. Miłego goszczenia.:D I tak muszę popisać troszkę - mam nadzieję, że do rana się wyrobię. Pierdzielę, żałuję tego czasu straconego, to już prawie rok wyłączenia z żcia upływa. Najwyższy czas na wdrożenie zmian. I koniec wywnętrzania się na kafe.:P Po co? Przecież to i tak nic zmienia, a przynajmniej nie w tym kierunku, co powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justka też masz rok? ja mam rok 30 czerwca:D bedziemy swiętować:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Na kafe? Nieee, troszkę więcej. Nie pamiętam dokładnej daty, ale rok już minął jakiś miesiąc czy dwa może temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pamietam bo moj top zalozylam wtedy ide sobie sok malinowy zakupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Już zakupiony? Ale się najadłam.:P:P Domowe jedzonko - nieczęsto się zdarza. A od jutra dieta. Najbardziej będe tęsknić za chipsami i piwem. No ale to najgorsze bomby kaloryczne. Pora przerzucić się na winko, ale co do chrupania do tego winka? Jakieś pomysły? Może owoce jakieś? NIe znam się.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Też uwielbiam sery.:D Kaloryczne - ale na pewno mniej niż chipsy i do winka pasuje. Dzięki. Zastosuję się.🌻 Nefrytko, jak tam po wizycie córki? Nacieszyłyście się sobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami mnie dobijają te topiki na kafe. Nie mogę go kochać dla jego dobra. Co to znaczy do jasnej ciasnej. Jest żonaty, czy co. Wytłumaczyła by kobieta od razu, bo mnie na przykład nuż się w kieszeni otwiera jak słyszę takie coś. Dla jego dobra, wszyscy tacy altruistyczni. Fuck Sorry, ponosi mnie trochę :o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Brzydziu, a popatrz na siebie. Czy nie tak samo robisz? Ja przynajmnniej mam dobrą wymówkę, by nie dążyć do realizacji. Nie do przejścia.:P:P:P Trudno jest nie sięgać po coś, czego się pragnie, ale można sie obejść smakiem. Tez o tym wiesz. A na tamtym topiku to po prostu albo panna szuka wymówki, albo do siebie nie pasują. Miłość to nie wszystko. Tak to już jest. I dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyś no pewnie że sie nacieszyłam, az tak że ja wykopałam do Wawy:P:P:P wiesz 4 koty:D:D Ucieszyłam sie słowo.. teraz nie wiem kiedy bedzie zaś:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Brzydziu, a popatrz na siebie. Czy nie tak samo robisz?" Dlatego tak mnie to wkurzyło , wiem skomplikowane :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Nefrytko To pij tego Portera, ale konbiecznie z butelki. I nie zapomnij wnikliwie przeczytać instrukcji obsługi. "Picie alkoholu powoduje kaca - dlatego się do niego wraca":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Gdzie Wy? Tez chyba po piwko skoczę, ku większej kreatywności, bo tak o suchym pysku trudno coś konstruktywnego robić.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego jak daje nastepna to sie cofa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Co Ci się, Aguś, cofa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to schrzanili i jakimś cudem jeszcze nie naprawili. A ja już o tym parę dni temu pisałem :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
A dziwi to Was? Skoro moderatorzy zajmują się swataniem... Ale to dobrze, widać, że to ludzie kafe tworzą i kształtują, nie bezduszne cyferki.:D Nudny tydzień? Nie rozumiem, jak można się nudzić. Trwonię czas na kafe - O.K., wiem o tym, ale się nie nudzę. Gdyby mnie to nudziło, to bym nie pisała i zajęła się czymś pożytyecznym. Tylko że... właśnei to za bardzoe wciągające jest, a nie nudne. Nie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nudny bo taki podobny.. ale nie ja się nudzę w ścisłym tego słowa znaczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzydal - Bo to nie moderatorzy a informatycy zajmują się naprawą forum. Widać mają lenia ;) Ju ... - dlaczego skarżysz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×