Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moon__

Kto bierze ślub w sierpniu 2009 ?

Polecane posty

Hehehehe :) Ale tandetą zajeżdża. :P Żarcik sytuacyjny dziewczynki. :) Ja na razie nie planuję mieć ani rękawiczek, ani bolerka. Wszystko może się zmienić po przymiarce sukni (ale zamówić idę po świętach). Moja mama zrobiła mi w tym roku aferę, że taka nie postępowa jestem, przecież każda panna młoda ma bolerko lub rękawiczki. To ładnie wygląda, zdobi suknie itp. Ech to ja chyba będę jedyna, która nie będzie mieć. :P Temat z lotkiem muszę w końcu omówić z moim Łukaszem. Chciałabym go mieć zamiast kwiatów. Zobaczymy co wyjdzie. Ale raczej nie przejdzie. Jeden welon już mam (po mamie), a drugi planuje kupić zwykły prosty bez lamówki. Jakoś mi się ona nie podoba. Ile ludzi tyle gustów, więc się nie obrażajcie za moją opinię. Aicha_81 proszę bardzo. :) KITEK280 bardzo mi przykro z powodu twojej straty. Nawet nie mogę sobie wyobrazić twojego bólu. :( Trzymaj się cieplutko. Pomyśl, że mama będzie w dzień twojego ślubu patrzyła na Ciebie z góry. Może troszkę ci ulży. mongrana nie masz co przesadzać ze strojeniem sali. On jest już i tak dość strojna. Kolory: zielony. biały może do tego bordowy. Dużo kwiatów. Barierki balonami lub girlandami kwiatów. Zależy od twojego budżetu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniekmm
Czesc Dziewczynki:-D wiecie co nie rozumiem po co ktoś kto ma jakies ale do ślubów itd wchodzi na takie topiki,paranoja:-P a z innej beczki. Kamila można w makro kupic tak bezproblemu wódkę na wesele? Bo wlasnie mamy sie wybrać zorientować. Co do kwiatów mam nadzieje ze u mnie przejdą zabawki. Niby moj pawel byl na nie,ale powoli go przekonałam:-) chyba:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniekmm no tak bez problemu to sie nie da kupic w MAKRO.. Ogolnie żeby wejść do Makro trzeba mieć karte.. Jesli masz karte to możesz kupić sobie wódke na paragon.. Jednak wtedy wychodzi ona troche drożej.. Mnie załatwił wódke gościu który ma sklep monopolowy a mój mu kompa naprawiał wiec sprzedał mi po cenie hurtowej.. Wtedy on dostaje zniżke na akcyze i wychodzi gdzieś o 1zl tanij niż na paragon..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też myślałam o Makro,ale najpierw jeszcze pojedziemy do naszej miejscowej hurtowni i zobaczymy jakie są ceny. laski już wymiękam nad tą moją praca,ale jeszcze jakieś 10 stron + wstęp i zakończenie i koniec :) jutro bankowo skończę :) co za ulga :) oddam kobiecie i będę mieć 3 tyg luzu zanim to sprawdzi :) a potem poprawki,poprawki,poprawki... ale myślę,że będzie ok! zmykam na jakąś lekką kolacyjkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynka trzymam kciuki i jutro od rana masz siedzieć nad praca i wieczorem zameldować ze skończona :) zobaczysz jak Ci ulzy jak już oddasz :) a musze sie pochwalić ze mój Piotruś nawet zadowololny z rozmowy ale dwóch konkurentó z sześciu konkretnych więc podchodzi do sprawy z rezerwą natomiast mi sie juz marzy ten awansik, ale cóż musimy poczekać na wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betatka to 3mamy kciuki za twojego mena:) Joostynka to konkretna zawodniczka.. zepnie się i jutro napewno będzie miała prace na cacy skonczoną:D Ja juz dzisiaj mykam bo zmęczona jestem.. Jutro wyruszam na Poznań wiec musze nabrać sił na wieczorny maraton z moim T:) Miłego wieczorku laseczki!! pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniekmm
Dobrze ze ten dzien sie juz kończy. Pracuje w sklepie z zabawkami i caly dzien prześladowali mnie beznadziejni klienci:/ to fajnie jeśli sie da w makro kupic bo Myslalam ze tylko z koncesja. Czyli moge sie tam wybrać,teść ma karte wiec moze akurat bedzie sie opłacało. Jutro na szczescie mam wolne wiec wreszcie skoncze robic zawieszki na alkohol i znajdę jakies fajne zaproszenia:-D A co do tych wszystkich tandet to daje sobie rękę uciąć ze wszystkie bedziemy najpiękniejsze na swiecie:) dobrej nocki:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniekmm jak masz kartę to możesz spokojnie kupić wódkę w Makro. Gdybyś prowadziła sklep spożywczy i miała koncesję na alkohol to było by taniej. Ja kupowałam w makro Absolwenta na paragon. Różnica między kupnem na paragon a fakturę wynosiła w tym czasie około 0,50-1,00 zł. To nie duża różnica. Wódkę już mamy, a dowiedziałam się ostatnio, że mój przyszły teść w sobotę ma zakupić już swoją część bimbru. Moja część \"się robi\". Szampan jest. Jeszcze tylko winko zostało i alkoholowych zakupów koniec. :) Joostynka1985 trzymam kciuki. Jeszcze tylko troszkę męczarni i pracę będziesz miała z głowy. :) Dobrze, że ja już mam to za sobą. :P Drugi raz już bym się tak nie zmotywowała. betatka za twojego Piotrka też trzymam kciuki. Mam nadzieję, że dostaniesz ten samochodzik. :P Pogoda się zrobiła troszkę wiosenna. Nareszcie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry Paniom :) z każdym dniem coraz wcześniej wstaję,jakaś porażka,zamiast się wysypiać póki mogę to ja się zrywam bladym świtem :D dziś kończę mgr i popołudniu może się wybiorę na poszukiwanie biustonosza ślubnego,niedługo idę do miary,więc muszę już go mieć,a w razie zrzucenia kilku kg będę coś kombinować z nim :) pogoda u mnie nawet nawet,ale później ma lać. A jutro zmiana czasu pamiętajcie :) miłego dnia buziaki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóz dzień nie zaczął sie wspaniale mój Piotrus nie przeszedł rekrutacji oczywiście otrzymał informacje ze jak tylko bedą do tego zespołu przyjecia to on i jeszcze jeden kolega beda juz rozpatrywani zaocznie ale co stego najgorsze zy wybrali osobe której nikt nie brał pod uwage takiego glonajada jestem wkuriona namaksa ijest mistrasznie przykroi zalmojego kochaniutkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el.....
szkoda ze mu sie nie udało , moze przyjedzie jeszcze okazja na jakis awansik, poki co go wspieraj i zorganizujecie sobie milutki wieczor na rozluznienie i odstresowanie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betatka szkoda,że się nie udało:( ale następnym razem będzie lepiej :):) a ja byłam na zakupach i kupiłam sobie biustonosz ślubny :) mierzyłam chyba 6 ale jeden mi się najlepiej trzymał bez szelek,biały gładki z Atlantica,54zl:) i biżuterie sobie upatrzyłam, bardzo ładne naszyjniki i kolczyki,srebrne albo imitacja srebra,ceny ok 20-30zł za kolczyki i ok 30-40 za naszyjniki więc spoko,chyba w przyszłym tygodniu sobie kupię,żeby już mieć z głowy :) okres mam i głowa mi pęka,ale nic,siadam do pracy mgr,niedługo koniec : buziaki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 sierpnia 2009
Szkoda ,że nie dostał tego awansu... Ja mam nadzieję ze moj J. dostanie podwyzszke:) Obiecali mu....ale jak kazda firma pewnie bede próbowali sie zasłonic kryzysem... Kochane życze wam miłego dzionka, Głowa do góry, Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyna miałas iśc na zakupy po napisaniu pracy czyzby kolejnośc Ci sie pomyliła :) mi siejuz humor poprawił bo widze po Piotrku ze juz ochłonał, jak nie dadza go na to stanowisko do slubu to rezygnuje z tej roboty, bo boi sie ze dadza go do takiego naszego działu od scigania bandziorów a tego sie wzbrania od dłuższego czasu (teraz tak mówi) :) u nas wszystkie trzy piętra w szoku a w drugim budynku aż wrze od wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betatka - szkoda, że się nie udało. Niestety, przeważnie wygrywają osoby, które się totalnie na dane stanowisko nie nadają. Joostynka - to bieliznę masz z głowy. Ja ma już coś na oku, ale w połowie maja pojadę do Łodzi do Ptaka na zakupy, może tam coś mi się spodoba. Ja jeszcze mam czas, bo dopiero 05.06 przymiarka. Co do biżuterii to jeszcze nie mam pojęcia, zacznę szukać czegoś po przymiarce. Mnie też dziś głowa pęka,zmiana ciśnienia do tego jestem przed okresem i zaczynam się stresować tymi badaniami w klinice.W przyszłym tygodniu chyba je będę mieć. Jeszcze jak się okaże że będą mnei tam trzymać więcej niż 1 dzień to się załamię, bo nienawidzę szpitali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak,pomyliłam kolejność, stwierdziłam,że najpierw przyjemność czyli zakupy a potem obowiązki :D Kitek mi głowa chyba zaraz pęknie... a co do szpitali to też nie przepadam,bo kto je lubi... w dodatku przed chwilą dzwoniła do mnie mama, która akurat jest w szpitalu na badaniach i okazało się,że musi mieć koronografię,takie okropne badanie,wprowadzają jakieś urządzenie do tętnicy udowej i idzie to aż do serca i tam sobie wszystko oglądają... jest to ryzykowne,ale tylko tak można sprawdzić,czy ma się miażdżycę i inne groźne dla życia choroby... na szczęście to badanie będzie za ok 3 tyg,ale już mam o czym myśleć :( i jeszcze mama powiedziała,że przed pójściem na to badanie spisze testament... poprostu to będzie masakra. no nic uciekam,przepraszam,że wam tak gadam,ale mojego Piotrka nie ma i nie mam komu się wyżalić. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joostynka.. Ty sie tak nie denerwuj... Jeśli mówisz że Twoja mam ma dopiero robione badania to będzie mieć robioną koronarografię a nie koronografię.. Koronarografia to badanie w którym wprowadza się sonde dzięki której analizuje sie stan choroby wieńcowej.. To badanie nie jest niebezpieczne!! nie ma po nim żadnych dolegliwości albo powikłań.. wiec głowa do góry:) To co Ty pisałaś- koronografia, to jest zabieg, który najczęsciej wykonuje sie po zawale albo w stwierdzonej chorobie wieńcowej wysokiego stopnia.. On rzeczywiście jest dosyć inwazyjny i moze się wiązac z powikłaniami.. Ale Twoja mama ma dopiero robione badania a nie zabieg... więc pociesz ją że jeszcze nie umiera:) Sorka że sie troche madrze ale akurat mam ćwiczenia na kardiologii to troche się tam nasłuchałam różnych bzdur:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betatka szkoda że się nie udało, ale jak to moja mama mówi "nie ma złego co by na dobre nie wyszło":) i to bardzo często sie sprawdza.. wiec wiesz, poczekacie troszke a może zaraz fotel prezesa sie trafi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to to racja ze nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło i w moim przypadku sie to nawet sprawdza, a fotel prezesa no cóż w Warszawce i przez nasz wspaniały rząd obsadzany wiec mozemy pomarzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie orientuje się własnie gdzie Wy pracujecie betatka:)... Ale wierz, nigdy nic nie wiadomo.. i może kiedyś nasz rząd doceni normalnych szarych obywateli i role się odwrócą.. \"warto miec marzenie\" inne powiedzenie mojem mamy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka dzięki za informacje! są optymistyczne. Oby było dobrze. Ja spałam 2h bo mnie tak głowa bolała,trochę mi przeszło. Teraz oglądam Ostry dyżur,a potem siądę do pisania w końcu. Miłego popołudnia i wieczorka buziaki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Betatka przykro mi...Tak to niestety jest :( ale trzeba być dobrych myśli...rzeczywiscie \"nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło\" Gosiu mojemu też obiecali podwyżkę...ale ostatnio wycofali się z obietnicy...powód- oczywiście kryzys :( Może jeszcze dziś albo i jutro wybiorę się poogladać jakąś bieliznę. Wezmę ze soba mojego miśka niech doradza ;) No chyba, że są jakieś przesądy, że nie może jej widzieć przed ślubem ;) Justynka jak tam praca? zakończona? Powoli zaczynam \"czuć\" wiosnę ;) Miłej soboty! Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MELDUJĘ UROCZYŚCIE,ŻE UKOŃCZYŁAM PRACĘ!!!!! :):):):):):):) jeszcze tylko muszę wykombinować jakieś zakończenie,ale to już wieczorkiem,bo na razie mi się nie chce. Pogoda taka ładna dziś i cieplutko,muszę w końcu z domu wyjść :) miłego dnia kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 sierpnia 2009
No Justyna możemy byc z Ciebie bardzo dumne:) Ja za to dziś olałam szkołe...I pojechaliśmy z moim J. na zakupki:) Które bardzo się udały, bo zakupiłam sobie fajną marynarkę pasującą do jeansów,bluzeczke-taka bardziej na jakąś imprezke,spódniczke:) i sweterek już taki bardziej wiosenny:) Czyli ogólnie bardzo pozytywnie:) Mam nadzieję że pamiętacie że dziż przestawiamy nasze zegarki o godzinkę do przodu:) A teraz idę się uczyc bo jutro kolokwium:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu gratuluje zakupów. Do mnie w przyszłym tygodniu przyjeżdża siostra ze znajomymi na zakupy,i chyba będę kupować biżuterię, którą mam już upatrzoną. Jak kupię to zrobię fotkę i powysyłam wam :) ale to dopiero za tydzień. za to we wtorek idziemy z Piotrkiem na nauki indywidualne do poradni i muszę ten głupi wykres jakoś wykombinować i coś poczytać z teorii gdyby jej przyszło do głowy nas o coś pytać. Mam nadzieję,że jakoś to przeżyjemy. Miłego wieczorku. Mój Piotrek oczywiście w pracy do 1,jak zawsze w soboty w ostatnim czasie :( buziaki 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 sierpnia 2009
A dziękuje:) No ja z moim J. oglądam mecz, a raczej ja sie ucze a on przezywa.... Ale zaraz zrobie sobie małe SPA domowe-maseczka, paznokcie masaż J. mi zrobi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 sierpnia 2009
A do nas też przyjezdza za tydz. siostra mojego J. i też na zakupki... Mamy jechac z nimi do Nadarzyna pod Wawę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas w Przemyślu dziś była straszna rozróba pseudokibiców... tu macie linka http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Kamienie-kontra-armatki-wodne---zadyma-w-Przemyslu,wid,10986577,wiadomosc.html?ticaid=17c05 moja siostra musiała przez tych gówniarzy iść do pracy,zamiast sobie spokojnie okienka myć (siostra-policjantka) jakbym dorwała tych gówniarzy to nie wiem co bym zrobiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joostynka - gratuluję ukończenia pracy:) 8 sierpnia - fajnie, że zakupy się udały. O! A w Nadarzynie to będą pewnie udane zakupy. Tam jest tyle fajnych ciuchów:) Niestety, dziś przestawiamy zegarki. Nie lubię tej zmiany czasu, bo będziemy krócej spać. Ale coś za coś - przynajmniej będzie długo jasno i coraz cieplej będzie się robiło. Jutro jadę na targi turystyczne - musimy w końcu załatwić te wyjazdy na długi weekend. A może akurat będzie jeszcze jakaś fajna promocja na wczasy. Czasami można na takich targach coś ciekawego \"upolować\". Po targach - zakupy (nic specjalnego, muszę sobie kupić jakieś tenisówki do latania po mieście, perfum i jakieś kosmetyki). Z zakupem jakichś nowych ciuchów poczekam na wyprzedaż. A po zakupach spotykam się z moją świadkową - muszę jej w końcu dać zaproszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka gratuluję ukończenia pracy! Gosiu a Tobie udanych zakupów! :) Ja jednak wstrzymuję się z tą bielizną do przyszłego weekendu... KITEK280 daj znać czy udało Wam się znaleźć coś fajnego. Ja własnie znalazłam, że 24-26.04 organizowane są targi turystyczne w Warszawie. Może i my się wtedy wybierzemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×