Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moon__

Kto bierze ślub w sierpniu 2009 ?

Polecane posty

u nas są różne powody... jedni się spodziewają dziecka,inni nie mają pieniędzy,jeszcze inni mają inny ślub... nas trochę załatwiła Piotrka kuzynka,która ma ślub 22 sierpnia i bardzo dużo z jej rodziny nam odmawia. Ale jak mówi Monika-ich problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to tak: wyjeżdżają, nie mają kasy,jadą na drogie wczasy i przez to nie mają kasy, mają inne wesele, nie dostaną urlopu, źle się czują (starsi). Przeróżne te tłumaczenia są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki! Dziś wracałam z pracy ponad 2,5 h...Jestem wykończona i mam serdecznie dosyć wszystkiego! Nie wiem jak ja przeżyję dzisiejsze tańce... My na ostateczną ilość gości musimy jeszcze poczekać do końca tego tygodnia... Eh i znowu dzisiaj rozbił się kolejny samolot... Gosia a orientujesz się jak cenowo stoi CENTRUM MODY ELEGANCKIEJ? Ktoś mi kiedyś mówił, że są tam dosyć wygórowane ceny...ale to było jakiś czas temu... Jutro idę kolejny raz na solarium, tym razem na mocniejsze lampy...mam nadzieję, że wreszcie coś będzie widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga z tymi samolotami to masakra,strach będzie lecieć! :( ja właśnie wychodzę na solarium,czuję,że się spiekę dziś,bo wczoraj na działce mnie trochę chwyciło... ale nie mogę się powstrzymać od solarki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloiw22
Ja narazie rezygnuje z solarki (PANICZNIE SIE BOJE) mam piekne sloneczko juz caly tydz,wiec korzystam..a na weekend jade nad morze.... Dziewuszki mam problem z kwiatami i bizutria...gdzie moge dostac ladny komplet...szukam na allegro... zobaczymy,jesli macie fotki swoich pokaztaaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam-wyglądam jak murzyn :D oby mi to trochę przybladło!:P Aloiw ja kupiłam sztuczną biżuterię za 30zł w supermarkecie i jestem zadowolona,szkoda mi wydawać kilkaset zł na biżuterię. A przy okazji czy ujawniałaś się już na NK?? z tego co pamiętam,to tylko swojego lubego nam pokazałaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko, Z tego co koleżanki mówiły to ceny są różne....od 150zł w górę... No ja nie dawno wróciłam od kosmetyczki i z solarium:):) I od dziś mogę ogłosić że zaczynają się wakacje i jestem już na 3 roku:):) Teraz tylko trzeba liczyć dni do ślubu:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloiw22
mhmh justys,pokazalam lubego bo nie miałam konta na nk...albo nie miałam zdjęc.....teraz mam jedno :) postaram sie dzis lub jutro dodać kilka zdjęc :) i ci pokaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te upały mnie wykończą....I burza...I duchota... No laseczki jutro do fryzjera, oby ta kobieta nie zjebała mi włosów bo się tak wkurzę żeeeee.... I jak byłyście u spowiedzi??? Dobra idę panienki jeszcze poleniuchować...bo dziś miałam na prawdę ciężki dzień:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki :) Ja byłam odcięta od świata, tzn. neta i w ogóle, bo światła nie miałam ;) Przyszły dzisiaj naklejki na butelki, śliczne fioletowe :D Byłam na solarce, jestem śmiało mogę napisać opalona :) a tak poza tym to czekam do soboty, bo wtedy przymiarka i próbne czesanie, może będą jakieś hehe zdjęcia ;) Pozdrawiam Was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my idziemy do spowiedzi w piątek,bo jest pierwszy piątek miesiąca i nie będzie problemów ze spowiedzią w ciągu dnia ja już rezygnuje z solarki,tzn pójdę jeszcze 2 razy przed samym ślubem i tyle. W Grecji się będę opalać :) miłych snów ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! I takim oto sposobem zakończyliśmy balety...Teraz pozostaje już tylko utrwalanie zapamiętanych kroków :P Ale co najlepsze to teraz mamy dylemat...czy tańczyć walca czy nie. Mojemu facetowi tak się to spodobało, że jest jak najbardziej za..ja z kolei mam inne zdanie na ten temat.. My do spowiedzi idziemy 2 dni przed ślubem czyli 30 lipca :> Jak już kiedyś wspominałam mamy tylko jedną spowiedź... Wczoraj dostaliśmy wiadomośc od kolegi, który potwierdził przybycie z partnerką i zastrzelił nas pytaniem czy przewidujemy na weselu dania wegetariańskie :P Miłego dzionka Wam życzę!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Agnieszko ja się jednej wegetarianki pozbyłam bo to n iedoszła świadkowa ale chcę kierownika zaproasić a on jest wegetarianinem, coś się wymyśli, kupię mrożone kotlety sojowe i będzie ok. Ja wczoraj w czasie pracy poszłam do optyka zbadfać bez płatnie wzrok bo powinnam nosić okulary , noszę tylko do prowadzenia samochodu i z wady na prawym oku +3,0 mam +4,75 poprostu się załamałam lewe bez zmian +1,0 i muszę soczewki kontaktowe zamówić za jakiś tydzień i ponad 100zł pójdzie ale zdrowe oczy ważniejsze. Teraz w niedziele byliśmy z zaproszeniami i powiedzieli że przyjdą ale nie chcą brać dzieci a na naszym weselu ma być sporo dzieciaków i próbowałam namówić noi zobaczymy może zabiorą. Mam dziś wolne i miałam się opalać a tu zaczął deszcz padać ja mam zawsze szczęście jak się wkurzę to pójdę na solarkę mniej zdrowiej. A teraz zbieram się z moim bratem zapisać go do liceum. Gosiu ja też jestem już na 3 roku, gdzie studiujesz? pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) pogoda ładna,gorąco,ponad 30 stopni dziś ma być. Chciałam jechać gdzieś nad wodę,ale Piotrek sobie wymyślił,że pojedzie gdzieś tam naprawiać auto. Agresja mnie ogarnia :( oczywiście rano wstaję i mam wiadomość od kolegi,że nie może przyjechać na wesele. On jest w seminarium i aktualnie jest we Włoszech,i nie dali mu pozwolenia,niby to rozumiem,ale mnie to wszystko wkurza :(:(:( może drugą część dnia będę miała lepszą. miłego dnia pozdrawiam 🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloiw22
Agnieshka82...tak napisz ze przewidujesz kuchnie wegetarianskie,meksykanskie,wloskie,sushi i wielka kupe na srodku sali.... U mnie dzis chmurno :( nici z opalania ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kobietki :) U mnie dzisiaj tez pochmurnie, ale gorąco... to i tak bez znaczenia większego, bo siedzę w czterech ścianach w pracy ;) Marcia21 mamy podobne wady wzroku :) tyle, ze ja mam + 4 na lewym oku, a na prawym +1.. mam astygmatyzm, okularów nie znoszę, od czasu do czasu zakładam kontakty :) Ja bym chciała mieć kuchnię wegetariańska na weselu, jeść same warzywa.. no ale moi goście by się zbuntowali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala-Mis
Agnieshka82; ja tez mam zamiar zatanczyc walczyka, od zawsze bylo to dla mnie marzeniem...musze przyznac ze nawet jakos nam to wychodzi, ale jeszcze kilka prob przed samym slubem z pewnoscia zaliczymy! Udanego dzionka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala-Mis
A to pytanie za 100 pkt. ile przewidujecie kupic butelek wodki wzgledem osob? czy polowka na osobe wystarczy, bo kolega mial wesele na ok.120 osob i mowil ze kupil az 300 polowek...toz to szok??? U nas powinno byc ok. 110os. wiec mysle ze jakies 180 butelek wystarczy (biorac pod uwage konkursy oraz bramy ;) Co do etykietek na butelki, to sama je zrobilam (wygladaja slicznie!), dodatkiem sa rowniez podziekowania dla gosci w formie smiecznego zdjecia (przerobka ze zdjecia dzieci jako Mlodej Pary)-czadzik! Ogolnie bardzo lubie przerabiac zdjecia i taka forma spedzania czasu to czysta zabawa ;))) A Wy jak sobie radzicie, czy moze w ogole nie przywiazujecie wagi do takich szczegolikow??? Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spowiedź - my tez tylko mamy jedną. Tak w środę albo w czwartek przed ślubem pójdziemy. My na pewno będziemy tańczyć walca angielskiego. W środę mamy lekcję indywidualną, a na każda nd z lipca zarezerwowlaliśmy salę, żeby ćwiczyć. Po drodze jeszcze 2 imprezy taneczne. Przyszły moje latarni do nieba. Jakoś mi się to średnio podoba. Wymyśliłam więc wybuchowe balony, tzn. balony z helem do nich doczepiane są zimne ognie. Powrócił też pomysł wybuchowego balonu, ale zamiast baloników w środku piórka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MALA MISS ALKOHOL Na 50 osób ( w tym 13 dzieci i 8 osób nie pijących), będzie 70 butelek 0,5l; 8 butelek żubrówki 0,5l, 8 butelek wina białego 1l,; 8 butelek wina czerwonego 1l; 16 butelek orancini: 8 butelek cytrynowego, 8 butelek pomarańczowego; 16 butelek likieru (2 rodzaje: jajeczny i marcepanowy). Na bramy mamy szampany mini Afrodyta, do tego czekolady i zapakowane to będzie w folię i przewiązane wstążką. Co do szczególików to ja akurat b. przywiązuję do tego wagę. Teraz akurat jestem na etapie kupowania różnych akcesoriów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitek! Dużo u Was tego alkoholu ! W szoku jestem... bo my liczymy na głowę 0,5 litra, będzie jeszcze sporo własnego bimberku (stół wiejski) , 10 butelek wina, szampan oczywiście i chcemy kupić kilka zgrzewek piwa..... wszyscy nam mówią, że to za dużo, bo latem mało wódki idzie... teraz to już sama nie wiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie Kobitki 🌼 Witam równiez nowe koleżanki z którymi nie mialam jeszcze przyjemnosci ;) Cholernie za Wami teskniłam sierpniaczki 🌼 :) :D KOCHANE CUDA ISTNIEJĄ! Poruszyłam Niebo i Ziemie (dosłownie) meczyłam kobity w dziekanacie telefonami i osobiście :P Prosiłam, błagałam i krzyczałam :P aby przyspieszyły mi sprawdzanie pracy przez serwis plagiatu (u nas na Akademii Ekonomicznej w Katowicach takie procedury chore :P ) i dziś zadzwoniły kobity że 03.07 czyli pojutrze w piatek o godzinie 8:00 mam obronę :D :D Czyli zdąże zanim mój prof pojedzie na urlop :P Hurra ........ Ale teraz martwię sie czy zdąże wszystko powtórzyć :/ mam tylko 2 dni ...... Obiecuje w poniedziałek nadrobić zaległości (ostatnio mocno się rozpisałyście) i bede na bieząco :) Proszę Was Bardzo trzymajcie kciuki :) p.s Agusia 82 ---> jakis tydzień temu wysłalam ci maila, nic nie odpisalaś wiec nie wiem czy go dostałaś :) daj znać Całuje was wszystkie razem i każdą z osobna :D :) Do poniedziałku :* ❤️ 09.08.09 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aicha81! Trzymamy kciuki, na pewno będzie 5 :) wracaj do nas obroniona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ina1984 my czystej też liczymy po 1 butelkę na głowe, ale zawsze te kilka sztuk lepiej miec w zapasie. Co do kolorowego to liczę po 2 butelki na stół, więc takie ilości wyszły. A jak zostanie, to się nie zmarnuje.Lepiej jakby miało zostać niż jakby miało braknąć. Aicha powodzenia na obronie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz Aishka wszystko się poukładało, a tak już stękałaś! :):) dasz rade i bedzie 5!! wierze w Ciebie :):) teraz tylko spokój i bedzie super! :D buziaki 😘😘 dziewczyny my liczymy 0,5 na łebka... jak gości będzie niecałe 80, (oczywiście nie liczę do gorzały dzieci, kamerzysty i zespołu) to kupujemy około 110 połówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny:)) ja dzis ide do tescia z zaproszeniem to tzrymajcie kciuki bo moze byc ostro... od dwoch miesiecy niebylismy tam u niego. a co do alkoholu to ja juz pisalam wczesniej kupilismy 315 butelek pałacowej na ok.120 osob wesele 2 dniowe no i na wydanie do ciasta. wczoraj wlasnie zaczelam powoli obklejac naklejkami, ale jeszcze duzo mi zostalo:) innych postepow w przygotowaniach brak... aa dowiedzialam sie ze taka daleka kuzynka bierze slub 1 sierpnia wiec moge sie zalozyc ze czesc gosci nieprzyjdzie do nas jak pojda do nich...ehh... kiepsko widze tych gosci ... upał, gorąc, duchota, masakra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na solarium :P Twarz mam tak czerwoną, że wyglądam jak burak ;) Mój misiek chyba zwąpi jak mnie zobaczy ;) Tym razem też dołączam do grona okularników! ;) Jedno oko 0 a drugie -2,5 :P Ale i tak okulistka kazała na codzień nosić mi słabsze szkło... My wódki mamy narazie 80 butelek na 80-100 osób...na pewno jeszcze coś dokupimy...dodatkowo będziemy mieć bimber, winko i oczywiście szampana. Asiu to super!!! :) Dasz radę!!! Będziemy trzymać mocno kciuki! Czekamy na wieści! :D Maila dostałam! Przyznaję się bez bicia, że od tygodnia nie wchodziłam na pocztę :( Jeszcze dzisiaj postaram się coś napisać :) Miłego wieczorku kobietki!!! 👄 1 sierpniowe Panny Młode do naszego ślubu pozostał równiutki miesiąc! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala-Mis
1-wszy sierpnia juz za miesiac hurrraaa!!! A jak samopoczucie przed wielkim wydarzeniem, bo ja juz przezywam, boje sie co bedzie na dzien przed zaslubinami hhihi Obraczki czekaja, wodka w piwnicy, suknia odlozona w salonie, teraz wielkie odliczanie czas zaczac :) Tak chcialabym zapamietac kazda chwile, oby wszystko odbylo sie zgodnie z planem i wszyscy byli szczesliwi w tym szczegolnym dla nas dniu...a MY jako PANSTWO MLODZI skaczacy do nieba ze szczescia i radosci!!! ...juz niedlugo, coraz blizej ehh :-) PS. Pozdrawiam wszystkie sierpniaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) jednak miałam miły dzień,o 11 pojechaliśmy na działkę i dopiero wróciłam :) u nas będzie najprawdopodobniej 78 osób dorosłych już zespołem i mamy 95 połówek wódki,po 8 butelek wina białego i czerwonego. Może kupimy piwo. No i szampan. Może dokupimy kilka butelek wódki,żeby nie zabrakło na bramy. w piątek idziemy do spowiedzi,zaczynam panikować :D muszę jakiś rachunek sumienia zrobić hehehe :) Asiu trzymam kciuki,będzie wszystko dobrze ❤️ dziewczyny z 1.08.macie miesiąc... ja tydzień więcej,ale to szybko zleci :) już chcę być PO. Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×