Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moon__

Kto bierze ślub w sierpniu 2009 ?

Polecane posty

Marcia21, dziękuję, ostatnio to się zdarza coraz częściej - moja koleżanka miała mieć ślub dwa miesiące przede mną i też odwołała trzy miesiące przed terminem... 15 sierpnia myślę, że nie będę czuła nic poza wielką ulgą;) 8 sierpnia, też mam słabość do butów i zakupów na allegro. Parę razy jednak przejechałam się na tych cudownych fotkach i kiedy się da, wolę buszować w ciuchaczach lub galeriach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moon Ja sie przejechałam tez kilka razy..... Ja własnie dzis wychaczyłam fajny sklep z końcówkami kolekcji...I jutro z moim J. po egzamie jade pojeżdzić po sklepach... Musze kupic buty złote i szal....Bo za tydzien wesele:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio kupiłam spodenki na allegro za 8 zł,rozmiar 40... i jak je ubrałam to od razu mi spadły :D dziś odebrałam od krawcowej,która mi zwężała :) dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Nareszcie dotarłam do domu!Od samego rana na nogach...już nóg nie czuję :( Kochane dołączam do klubu zakupoholiczek! ;) Też się dziś obkupiłam! Tym razem w lepsze kosmetyki.. mnóstwo kasy poszło ale cóż raz się żyje!!:P Na swoim własnym ślubie trzeba pięknie wyglądać :P Wyczaiłam też fajny sklep z super ciuchami i chyba jutro się tam wybiorę :P Mają duży wybór sukienek na lato. ..a ja chciałam sobie właśnie jakąś sprawić :) Ewelinko ja też w życiu tipsów nie miałam i mieć nie będę, koleżanka kuzynki zrobi mi żelowe! Szczerze mówiąc też nie są w moim stylu... Monia popieram Twoje zdanie! Aniu naprawdę piszesz rewelacyjnie! :) A jeżeli chodzi o spowiedź to pierwsza tak ok miesiąc przed a druga 2/1 dzień przed ślubem...tak jest u nas... Uzgodniliśmy już dekorację :) Cudna, w kolorach bieli i ecru :) My będziemy mieć w wazonach żywe bukiety. Byliśmy u Dj i naprawdę facet jest konkretny! Widać, że robi to co lubi i zna się na rzeczy! Myślę, że goście będą się dobrze bawić :) A jutro idę do salonu ślubnego! :) Gosia powodzenia na egzaminie!! Byłaś może w Outlecie w Piasecznie? Też są końcówki serii i duże obniżki markowych ciuchów. Miłej nocki Wam życzę! Do jutra!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek z rana. Ja tak tu wcześnie bo mojego Piotrka do pracy wyganiałam bo leń zaspał troszkę. Wczoraj byliśmy z zaproszeniem u mojej siostry ciotecznej i dowiedziałam się że jej starsza siostra której zaproszenie daliśmy miesiąc temu jest w 4 miesiącu ciąży, ale raczej przyjdą. A później mój Piter zabrał mnie na pizze po której właśnie żołądek mnie boli i piję miętke. Ja nie przepadam za zakupami jak muszę to pójdę chyba że mam bardzo dobry humor. Dostałam wczoraj trochę bardzo dobrej maści na paznokcie, ale się nie śmiejcie bo to maść dla koni na kopyta ale sporo osób już ją używa i bardzo wzmacnia paznokcie. Dobra ja się zbieram do pracy, jutro wolne i dalej z zaproszeniami. Miłego dnia pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki :) ja zaraz zmykam z moim R. na Rajd Polski :) ale najpierw zajedziemy do perfumerii, bo mam ochotę na jakąś nową perfumę :) Dzisiaj o 19 ostatnie nauczki, a wczoraj daliśmy an zapowiedzi w parafii do której należę ( daliśmy50 zł, a jak otworzył ksiądz swoja księgę zauważyliśmy, że inni dawali po 20 zł góra :D ). Jeszcze R. po niedzieli zawiezie do swojej parafii i będzie z głowy :) Pozdrawiam Was dziewczynki i miłej soboty życzę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki:) Kamilka, serdecznie gratuluję 5 :) u nas znowu pada... miłego dnia cmok cmok🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i sie doigralam. Moj mezczyzna wrocil ze Szwajcarii, pokazalam mu moje rzeczy (wczoraj nabylam rowniez rzeczone kieliszki ;-) I TYLKO kieliszki :-D ) i stwierdzil, ze chcialby miec juz slub z soba, bo im blizej, tym dzieja sie ze mna coraz dziwniejsze rzeczy, gust mi sie psuje i jak ten stan przedslubny dluzej potrwa, to nie wiadomo jeszcze czym to sie moze skonczyc :-o :-D Wstawilam bym Wam fotki na fotosik, zebyscie mogly stwierdzic, czy to u mnie na prawde pogorszenie, czy facet siue nie zna na slubnym kramie ale musze leciec na pociag. Pa,pa i do doklikania jak sie dorwe do internetui (sprobuje Was podczytac, zeby nie miec za duzych zaleglosci jak wroce :-) ) PS. Uszy do gory z ta mascia - dzokeje maja od niej jako \"skutek uboczny\" pielegnacji swoich koni cudne paznokcie :-) Metoda wiec znana :-) Nawet moj o tym slyszal, choc sam konno nie jezdzi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kobietki, kto ma pomysl na piosenke dla Rodzicow z wyjatkiem \'Cudownych Rodzicow mam\'? Jaka nadaje sie dla Rodzicow w niepelnym skladzie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny! :) Justynka tak mieszkam obecnie w stolicy. W Lublinie też mieszkałam, jak byłam na studiach :) Słuchajcie byłam dziś w salonie ślubnym. Za 2 tyg jak już wszystko będzie w porządku odbiorę moją suknię! Zdecydowałam, że jednak będę miała w niej ramiączka...dokupiłam bolerko i welon. Welon będę miała czysty bez żadnych zdobień i dosyć długi.. Dziś zobaczyłam mojego mężczyznę w calutkim ubranku i wygląda rewelacyjnie! :) U mnie ostatnio zaszły małe zmiany. Moją świadkową jednak będzie moja siostra. Już wisimy na zapowiedziach :) Mala-Miss miałam pytać o to samo.. A obrączek niestety nie udało nam się załatwić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieshka82,a jaki będziesz miała ten makijaż? wróciliśmy z Rajdu, dziewczyny nogi to mi w tyłek wchodzą , heheh :D zrobiliśmy piechotką 10 km :D ale było fajnie :) no i kupiłam sobie Kenzo Jungle, bo tak na niego polowałam :) a zaraz śmigamy na ostatnie nauczki, uff :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie mi, bo my spisaliśmy już protokół prawie miesiąc temu... dostaliśmy kartkę z prośbą o zapowiedzi w parafii mojego... i za 3 tygodnie miał po to przyjść.. ale nadal nie wisimy na zapowiedziach...ani u mnie ani tam... jak to jest, bo wiem że mają one wisieć mmiesiąc czy 3 tygodnie... do naszego zstało 6 tygodni ale nie chce żeby ksiądz miał potem jakieś wąty czy cosik... ehh... już mi się odechciewa... a jeszcze spowiedź,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ina Też mam Kenzo Jungle:) Ja dzis po ostatnim egzaminie:) Ale niestety mieszane uczucia mam... Byliśmy w kinie, na \"Narzeczony mimo woli\"- bardzo mi się podobał film:) I kupiłam buciki na ślub siostry:) Trzymajcie się, Życzę miłego weekendu:) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagaa ja dziś przechodziłam koło mojego kościoła i też nie wisimy,ale przez 2 tygodnie tam nie byłam,więc może wisieliśmy wcześniej,nie mam pojęcia.Teoretycznie jutro jest trzecia niedzieli,kiedy powinniśmy wisieć. Idę to odebrać w połowie lipca i mam to gdzieś,ich problem,żeby mi podbić tą kartkę. jutro wizyta teściowej,właśnie pieczemy z mamą sernik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na chwilke
Jako piosenkę dla rodziców polecam "Walc dla rodziców" Bayer Fulla..wpiszcie w google tytuł a Wam na pewno znajdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ja na chwilę bo zaraz jadę z zaproszeniami. My raczej nie będziemy wisieć tylko spadniemy z ambony. Wczoraj przeglądaliśmy na youtoobie pierwsze tańce i prawie przekonałam Piotrka do śmiesznego układu który chyba sami wymyślimy bo ja nie mam kiedy iść na kurs. Podobnom zaliczyłam ostatni egzamin tylko wyników jeszcze nie widziałam. Dzięki za trzymanie kciuków. Pozdrawiam i miłej niedzieli 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje!! na wstępie dziekuje za trzymanie kciuków bo jak już wiecie przyniosło to efekt:D Dziekuje za gratulacje!! Przepraszam że dopiero teraz piszę ale wiecie.. od środy wielkie opijanie w akademiku.. potem zielona noc w akademiku i też picie;) a wczoraj jeszcze miałam absolutorium... No i smutno mi się zrobiło jak sobie pomyślałam że już nie jestem studentką:( Teraz to już będzie praca i mąż.... Co do ślubu to widze że u was ciągle jakieś nowinki, nowe zakupy itp..U mnie wszystko stoi w miejscu ale myśle że od przyszłego tygodnia rusze z kopyta:D A powiedzcie mi kochane czy przystrajacie swoj dom?? Bo u nas jest zwyczaj zdobienia domu panny młodej... No i musze cos wymyślić.. Może kupie organze na allegro, troche balonów i może wystarczy... A jutro bede mieć juz wreszcei zaproszenia!! Wy już dawno rozdane a ja jak zawsze w tyle:D To miłej niedzieli kochane:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joostynka, niektórzy pewnie autentycznie nie mogą, a niektórzy... baba z wozu, koniom lżej:P zaproście na ich miejsce naprawdę bliskich sobie ludzi - przyjaciół:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie o to chodzi,że już za bardzo nie mamy kogo zaprosić... ale przynajmniej zaoszczędzimy :P u mnie nie ma zwyczaju ubierania domu,tzn ja mieszkam w bloku i nie wiem,jak by to miało wyglądać,pewnie bym musiała ubierać klatkę schodową? w mieszkaniu powiesimy kilka baloników i wystarczy :) Kamila a co to jest absolutorium? bo nie wiem :) tzn mi się do kojarzy z prawem administracyjnym,ale zapewne ma też inne znaczenie :D dziś o 16 przychodzi do mnie pierwszy raz teściowa... miłego dnia cium ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joostynka to powodzenia życzę, żeby spotkanko się udało i sernik smakował :) Ja dziś sama w domku, bo mój R. ma służbę 24 godz :/ Zaraz jadę sobie do rodziców na obiad, a potem umówiłam się z przyjaciółką na plotkowanko przy winku i lodach ;) u nas dziś upał i świeci słońce ! więc po obiadku pójdę z psem i rodzicami na spacer, może troszkę się jeszcze opalę :D U nas też nie ma w zwyczaju przystrajać jakoś mieszkania, natomiast na pewno pojawi się kilka balonów i w mieszkaniu i w klatce :) Sąsiedzi już zapowiedzieli, ze bramy zrobią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey hey! 🌼 Ewelina mój makijaż nie będzie aż tak delikatny... Oczy będą w tonacji fiolet/lilia, mocniej podkreślone...usta raczej jasne, delikatny róż.. Daga my też mieliśmy już wisieć 2 tyg temu a dopiero dwa dni temu nas \"powiesili\"..tak, że spokojnie. Nie ma co się bać. Poczekajcie jeszcze 2 tyg i jeśli dalej Was nie będzie idźcie wyjaśnić sprawę. Mam znajomych którzy biorą ślub tydzień po nas 8-go i też jeszcze ich nie ma... Kenzo Jungle też miałam, nie dotrwałam z nim jednak do końca i oddałam mamie :P Właśnie apropo perfum to macie już jakieś wybrane na ten szczególny dzień?:) Kamilka my raczej nie będziemy nic przystrajać...Zresztą moi rodzice mieszkają w bloku...Kiedyś byłam u kuzyna na weselu i mieli przystrojoną bramę przed domem... Moja przyszła teściowa już u nas kilka razy była, zresztą jest w kontakcie z rodzicami i dosyć często się spotykają :) U nas na razie potwierdziło przybycie ok 65 osób. Ale mają jeszcze trochę czasu na to...Dodam ze zaproszenia poszły na 130 osób :P Minimum musimy mieć 80... Ja natomiast przewiduję 90 :P Miłego dzionka! Ja niedługo wracam do stolicy.. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kochane, U nas to na płocie wiesza się balony, i w sumie tyle:) Kurcze dziewczyny mam problem, bo w sukience której idę na ślub mojej siostry gryzie mnie ssuwak pod pachą...I nie wiem co mam zrobić,żeby mnie nie gryzło... Doradzicie coś... Jutro pójdę chyba na solarium:) Muszę troszkę się dosmażyć, żeby jakoś w tej jasnej sukieneczce wyglądać:) Kurcze niby dziś mieliśmy iść do pierwszej spowiedzi przedślubnej ale nie wiem jakoś mi się nie chce... Dobra zmykam kobietki trochę się ogarnąć... Buzialki A ja bym chciała pachnieć na ślubie u siebie D&G Light blue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na swoim weselu będę pachnieć Diorem \"Hypnotic poison\", ja uwielbiam takie hmmm \"cięzkie\' zapachy :) Już sobie zakupiłam cały kompelcik, tzn. perfuma, żel pod prysznic i balsam do ciała ;) My na szczęście mamy tylko jedną spowiedź, ale na samą myśl o niej ciężko mi na żołądku :D Ja mam makijaż próbny 13 lipca, na pewno będą mocno podkreślone oczy, bo tak lubię... tylko jeszcze kwestia kolorów, an codzień uwielbiam fiolety i dobrze się w nich czuję, ale w sumie do ecru pasują odcienie brązu... więc sama jeszcze nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki Pierwsze u mnie już wisimy w gablocie :) U nas sie przystraja sie ogrodzenie i wejscie do domu u młodej nawet dzis na tena temat w domu rozmawilaiśmy postawilismy na słoneczniki i chyba tez jakiegos słonecznika bede miec w bukiecie slubnym na sali w kosciele i aucie, narazie jest to wstepna opcja Ja bede pachniec standardowo jak co dzien Burberrami Tuch chyba ze mi sie cos odmieni na rzecz diorów (to zawsze jest moja przerwa w burberach) A wczoraj zamówiłam sobie butki na wesele 160zł nie wiedziałam ze w salonach sa tylko pary do przymierzenie a na swoje sie czeka 3 tygodnie a ja za dwa mam przymiarke sukienki ale dogadałam sie z kobieta ze jej dopłace do zaliczki i mi wypozyczy te z wystawy na przymiarke w sumie to salony dzieli góra 200metrów I wczoraj chodziliśmy za garniakiem moj tata ma już wszystko oprócz krawatki bo nie zależliśmy nic ciekawego kupił sliczny granatowy garniak w jasne cienkie prązki w pieere cardin wyglada jak dla mnie super, natomiast Piotrek w hugo bosie upatrzył sobie sliczny mieniacy sie stalowy garniturek tylko nie było rozmiaru (maja sprowadzic w tym tygodniu) i cena tez zajebista 2700, zobaczymy jak bedzie wygladał w odpowiednim rozmiarze bo jak ok to jest gotowy go kupić jak nie to w pieer cardin znaliżliśmy tez dość ładniutki ale ten z hugo jest bezkonkurencyjny. oczywiście wieczorem jeszcze raz na galerie i kupiłam sobie birzuterie (407zł) oczywiście nikomu w domu sie nie spodobała (stwierdzili ze za ciężka) a na paragonie pieczatka ze nie podlega wymianie ani zwrotowi................ myslałam ze mnie szlag trafi 4 stówki poszły znów w błoto ale jak pakowałam w woreczek (to chyba cud) z bransoletki wyleciało oczko na płytki i sie jeszcze ukruszyło wiec dzis orazu poleciałam oddac myślałm ze bezdie jakiś problem ale miło mnie niemiłą kobieta zaskoczyła i oddała kase a teraz siedział na necie i szukałam czegoś i chyba wezme z allegro kolczyki i naszyjnik (bramsoletke porrosze laske zeby mi zrobiła podobna do naszyjnika tylko bez łezek) http://www.allegro.pl/item672326901_sliczne_kolczyki_swarovski_crystal_baroque.html http://www.allegro.pl/item667829313_piekny_delikatny_krysztalowy_naszyjnik_swarovski.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem wykończona (pracą) Załatwiliśmy garnitur. Niestety , a może nawet dobrze, mój M. musi miec szyty na miarę od a-z (a nie tylko poprawki), więc uznałam, ze będzie lepiej wyglądał w marynarce takiej dłuższej. Koszt z kamizelką 880zł. Za tydzień ma jechać na przymiarkę (normalnie gorzej niż ja). Niestety w tym salonie nie mieli koszuli, i musi zasuwać 50km do innego sklepu po koszulę, a ten inny sklep to jest czynny od 10-17. Rewelacja! Ileż można wolnego brać, żeby jeździć i załatwiać ślubne sprawy? No ale jak pojedzie na tę przymiarkę, to może \"po drodze\" pojedzie po tą koszulę. Kupiliśmy alkoholu trochę. Na razie tylko wina (30 butelek w tym białe, czerwone, jakieś cytrynowe i pomarańczowe wszystko CinCin), i żubrówkę (8 butelek). Kupiliśmy też takie małe szampany, a raczej wina musujące (Afrodyta), są ładnie zapakowane w pudełko, to będzie na bramy. Do tego wzięliśmy Jeszce czekolady (też na bramy). W przyszłym tygodniu pojedziemy do Czech po likiery (mają większy wybór smaków, i są w butelkach wizualnie mi odpowiadających, i tańsze zin u nas). Po czystą też w przyszłym tyg. Uznaliśmy, że kupimy połowę wódki tej młoda para z makro, a połowę jakiejś tańszej (już kupiłam odpowiednie naklejki, ale z moim szczęściem było tylko 18szt, a potrzebuję 30; więc muszę pojeździć po sklepach z takim pierdołkami jeszcze). Kupiłam też bombonierki, bo cukierki w niej zamieszczone idealnie mi pasują do tych prezencików - ubranek, niestety nie sprzedają na kg akurat tych cukierków. Oczywiście, przeszłam \"milion\" sklepów w poszukiwaniu akurat tych bombonierek, ale już to mam z głowy. Normalnie obłęd. Cały dzień jeżdżenia za duperelami. A na tym nie koniec. Aha! Byłam usta;lac menu i babka mi powiedziała, ze jak wesele zaczyna się o 15 (niby późno), to nie zmieszczą się 4 kolacje i ta 4 kolacja to by było już za dużo. Będą 3, przynajmniej mniej zapłacimy. Ale przystanęła na moje \"warunki\", bo ostatnio o mało co a rozwaliłaby mi cały plan wesela (godzinami podawania posiłków itd.). Tym razem sie zgodziła na wszystko, co jej mówiłam. I całe szczęście. Umówiliśmy się na indywidualną lekcję tańca. A! byłam w salonie sukien ślubnych, zanieść zdjęcie bolerka, no i już przyszły moje butki na zamówienie (niestety nie widziałam ich, bo były w drugim salonie), ale najważniejsze, że są. Teraz trza pojechać do Dj\'a (z nim też będzie \"przeprawa\", ale ja mu płacę to ja wymagam i ma robić jak ja chcę), dekoratorów, foto/video i cukierni. Chciałam wszystko w jeden dzień, ale nie da rady. No i z takich ważniejszych informacji, znowu mi odmówiły 2 osoby. Stan na dziś: 50 osób potwierdzonych. 18 - bez odpowiedzi (jeszcze, ale raczej na NIE).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×