Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gosiaczek prosiaczek

duża nadwaga! ---- razem damy radę! od teraz PO CO CZEKAć

Polecane posty

Witam :) już przywlekłam się z uczelni... a dziś zjadłam... jajecznicę z wazą na śniadanie, gdzieś tak z 2 jajek....ze szczypiorkiem na maśle. w szkole 3 wazy i kefir ogórkowo-koperkowy (jak dla mnie to jest okropny, wstrętny i fu...ale w porównaniu z truskawkowym ma mniej kalorii o połowę prawie :D) no i jogurt z musli.... a i jabłko tak więc wciągam ciągle.... po szkole obiad = surówka (dużo! taka z pekińskiej, ogórków pomidorków i marchewki), 2 ziemniaki i kawałek schabowego ale bez tej panierki tylko taki obskrobany że tak powiem :) jestem zmęczona i chce mi się spać :) ale idę na spacer... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś zjadłam: na śniadanie kawa gorzka, potem czerwona herbata, talerz zupy koperkowej(niezabielanej), potem nic, troche wody wypilam.I teraz zjem parowke na kolacje, gora 2 kromki wasy i czyms postaram sie zapchac zolodek( np ogorkiem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tych takich sałatek z kapusty pekińskiej, to odkąd się odchudzam, to często je robię. albo grecką, albo zaraz sera feta jakieś mięsko. i jem tego wielką ilość, naprawdę.. bo przecież zdrowe, pożywne i mało kaloryczne. xD a ja dziś zjadłam... 5 waz na śniadanie [o tak jestem żarłokiem] z serkiem \'twój smak\' pomidorkiem ogórkiem i rzodkiewką, w szkole kanapka, w domu musli te takie jednorazowe z mlekiem iii.. koniec, bo jest po 18.. ;/ no dobra, skusiłam się na rzodkiewkę.. no, to tyle. trzymajcie się.. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja też byłam dziś na spacerze z moim piesem,żeby nie było że szpanuję rowerem..Dzień udany,bilans energetyczny na bank ujemny! Koleżanka w pracy stosuje dietę 7 dniową,cały dzień je się tylko jeden produkt,po 3 dniach schudła 3 kg.Zobaczę ile schudnie po 7 dniach to może i ja się skuszę jak będę miała zastój.Pozdrawiam wszystkie jabłuszka i gruszki-te z gałązkami oczywiście też!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy już śpią? Ja już po kąpieli,ponacierałam się balsamem na celulit i jak nikogo nie ma to też idę spać.Panna-mad rzeczywiście fajna ta stronka..mam BMI 38! i otyłość II stopnia! Szok! Pomyślę o tym jutro..Dobranoc,miłych snów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---> do Gochamax ciekawa dieta jak będziesz wiedziała ile schudła po 7 dniach to napisz:) ja też idę spać :D a u mnie w bloku przez 5h nie bedzie wody :( papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda1987
hej Chętnie sie do Was dołącze bo Wam dobrze idzie ;) ja dziś zjadłam, hmmm chyba dużo, jak myślicie :] śniadanie 2 jajka - 180 kcal wasa- 60 kcal pomidor - 30 kcal 2 śniadanie 2 jogurty light - 180 kcal obiad 300 g brukułów gotowanych - 100 kcal kisiel - 150 kcal podwieczorek jogurt z łyżką otrębów - 200 kcal budyń light 150 kcal kolacja sałatka tajsko-meksykańska - 200 kcal czyli ok 1300 kcal :/ ale była godzinka na rowerze w ramach odchudzania;) Jutro bedzie mniej - trzymajcie sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----> do magda1987 uważam,ze bardzo wartościowe rzeczy zjadłaś,więc głowa do góry :D dziwczyny niedługo wakacje i właśnie mam pytanie.... WBIJEMY SIĘ W BIKINI ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guetta... O___o ale żeś spytała!! ja bym się może i wbiła, ale mam taki cellulitis, że jak czegoś z tym nie zrobię, to nawet w normalny strój nie wejdę.. :P pomóżcie! ja tam zawsze zakładam pareo i udaję, że tak mi piknie :) a jadę nad morze w tym roku, ho ho ho! gochamax - już niedługo będziesz mogła znów szpanować, bo dziś idę dać rower do naprawy... :) ej kurde, ciekawe co z tą dietą 7 dniową. ciekawe, czy można jednego dnia lody, drugiego musli, trzeciego czekoladę.. hahaha :) nie można... :( DZIEWCZYNY!! pamiętacie, jak mówiłam Wam o sukience? dziś ją zmierzyłam ii... wisi.. ;/ KURDE! chyba przestanę się odchudzać! ;| a na wadze 86,6. :| ja chyba umieram O____o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle, to dzień dobryyy! :D miłego dniaaa :) wstawać, musimy się zmierzyć ze światem :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wczoraj...tak mi głowa dała popalić że szok! :( całą noc ani nie spałam ani nic :( a teraz na zaliczenie projektu się wybieram....no i nie mam siły, głodna nie jestem póki co.... ale jadłam 2 wazy.....parówkę cienką, pomidora... do szkoły 2 jabłka i pewnie kupię jakiś sok czy coś... znów boli głowa.. a od kilku dni myślę o meridii....tylko obiecałam narzeczonemu że więcej tego nie tknę.....a myśl o wakacjach jakoś mnie nakręca by znów brać meridię... no i myśl o byciu nad morzem z teściową :/ nie wiem co robić... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:). JA tez myślałam o tej diecie 7 dniowej:).Porponuje ustalic jakis dzień i zaczać razem:).Jadlospis nie jest nagorszy;).A w sumie to tylko 7 dni;). Wczoraj znalazlam tez temat o 10 dniowej.Ale jednak sie na nia nie zdecudyje. Dzis juz po snidanku(kawie).NA 2 sniadanko cos przegryze. Bylam rano na okolicznym placu.Nakupiłam sobie ogorkow, pomidorków. Dzis czeka mnie ciezki dzien, jutro 3 egzaminy wiec pojawie sie dopiero w sobote wieczorkiem. Wiecie fajnie tu z Wami;). Miłego dnia:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---> do panna_mad jesli chodzi o celulit to moja znajoma barala tabletki takie z apteki i naprawde jej pomogły :) poprostu poszła do apteki i farmacełtka poleciła jej ,takze mozna zpróbowac :) a ja dzisiaj na sniadanie UWAGA UWAGA .... sernik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia napisz coś wiecej o tej Meridi ??? pomaga ?? może bym się skusiła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po zakupach.Nieźle się nabiegałam,zakupów nadźwigałam i zauważyłam,że mi się spodnie z tyłka zsuwają,a jest w słońcu taki upał,że powinny się raczej przykleić.I wiecie co? 3 cm w bioderkach mniej! Bardzo się cieszę,może niedługo wcisnę się w 48.Co do dietki,to jestem za,ale ja to najwcześniej od 8 czerwca,bo za tydzień w sobotę wyprawiam imieniny i na małe co nieco sobie pozwolę(myślę,że zasłużę),a po imprezce napewno dieta będzie wskazana,bo już znam siebie i wiem jak mój organizm jest pazerny na \"inne\" jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guetta,a ile ty ważysz? A nie jesteś czasem z Wrocławia? Bo słyszałam wczoraj ,że pół Wrocławia nie ma wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guett
Nie ja obecnie mieszkam w Warszawie,a jestem z Kielc :D będę sie ważyła w poniedziałek,ale w ostatni ważyłam 63 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak jestem.Przyszlam troche zmniejszyc moje wurzuty sumienia odnosnie dzisiejszego obiadu. Dziś zjadłam: na 2 sniadanie pół jabłka, a na obiad: pół ziemniaka, filet z pangi( taki zwykly panierowany i samozony) i surowke z kiszonej kapusty.Wiem, nie powinnam jesc takie ryby...moja wina, moja wina, moja baaaaardzo wielka wina. Ale za to na kolacje zjem cos malutkiego i niskokalorycznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) Mogę się przyłączyć ?? Ja chce schudnąc 10kg , daje sobie na to czas 2 miesięcy. Choć ostatnio brak mi motywacji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, dzięki za rady.. :) ciekawe, czy ta farmaceutka da mi takie same tabletki, jak Twojej koleżance :) no ja dziś już rower odebrałam, więc jestem TAAKA szczęśliwa :):) nie wiem co ja robię z tymi kilogramami. to chyba przez tą czerwoną herbatkę.. co do tej diety 7 dniowej, ja się piszę na to, możemy zacząć po tym 8 czerwca, żeby każda chętna mogła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panna_mad zazdroszcze Ci,ze tak ładnie schudłąś min.pijąc czerwoną herbatę :) ja piję,ale tak dobrych efektów nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guetta - ja piję tą w kostkach, chińską. jedynie ją i wodę. no i od trzech w górę kubków dziennie :) [no, czasami zapominam lub nie mam czasu..] no naprawdę polecam :) a poza tym.. ważne pytanie. czy któraś z Was używa steppera? jak tak, to powiedzcie mi, jaki stepper skrętny jest dobry? znaczy się konkretny jakiś z allegro czy ze sklepu, bo ja się nie znam, a dużo osób mówi, że skrzypią czy tam się rozlatują.. pomooocy! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo podobno smakowa jakaś tam i chociaż aromatyzowana traci swe właściwości. a do tej chińskiej da się przyzwyczaić. mi smakuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki! ja miałam meridię od ginekologa kiedyś, ale myślę, że dawka 15 to za dużo dla mnie było i po 12 tabletkach już nie brałam jej...strasznie źle się czułam, więc teraz wymyśliłam sobie że może 5 wezmę...bo jest meridia 5 , 10 i 15...koleżanka z roku ma 5...chudnie ale moim zdaniem głupio robi, je pączki, batony a ja myślę że meridia ma mi pomóc zapanować nad zmianą nawyków żywieniowych.... może sobie kupię 5 lub 10 zależy czy namówię mamę by mi załatwiła :D bo rodzinny lekarz mi nie da pewnie, znając go... ;) to jest z jednej strony głupota ta meridia, ale z drugiej - może by mi coś dała..no nic zważę się w poniedziałek i podejmę decyzję, jeśli chociaż trochę spadło to nie kupię a jak nie spadło to kupię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie miałam Wam napisać, że od wczoraj biorę Meridię 15. Poleciła mi ją moja lekarka. Jest do kupienia w aptece, jest na receptę. Warto przejść się do kilku aptek, bo rozbieżność cenowa jest porażająca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×