Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gosiaczek prosiaczek

duża nadwaga! ---- razem damy radę! od teraz PO CO CZEKAć

Polecane posty

Tyjąca EB-ja też Ci gratuluję!:) Ja tu będę długo z moją nadwagą,zdążysz urodzić,wykarmić i dołączysz do nas:) A co do ostatniej pomarańczowej,to każdy sądzi wg siebie-to ty jesteś tępa i sama sobie idź \" na \" ubikację bo gówno przez ciebie przemawia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, moge sie przyłączyc?jeszcze niedawno ważyłam 107 kg, teraz przez dwa tygodnie zrzuciłam 5, ale oczywiscie dużo przede mną. trzymam dość ostra dietkę, ale źle znosze głód. fajnie że nie jestem sama. trzymajcie sie mocno i małokalorycznie, czego i sobie życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyjącaEB gratuluję Ci z całego serduszka! :) mmmm..... dzieciaczek to musi być coś pięknego :) :) witam nową koleżankę :) kobietki pomarańczkami się nie przejmujemy :) niech sobie porozmawiają :) a co tam jak kto nie ma lepszych zajęć :D dziś...z koleżanką tak dla jaj poszłyśmy sobie do miasta położonego 10 km od mojej miejscowości, oczywiście pieszo. i z powrotem także pieszo :D 20 km :) a w ogóle to dziś zjadłam smażoną rybkę na śniadanie...wiem wiem powinna być gotowana, ale nie lubię....potem około 12 zapiekanka..a właściwie połowa bo pół mi spadło :/ może to i lepiej...no i około 17 zupa mleczna, 1 szklanka tej zupy. a i jabłko i łyżka pomidorów z solą i pieprzem :) i o! :) ledwo siedzę tak mnie nogi bolą...i się nie dziwię tyle kilometrów przejść z takim pakunkiem.... ;) pozdrawiam wszystkich :) skórki pomarańczowe też :D heheheheheh śmieszy mnie ich bezmyślność i to jakie są żałosne, ale cóż, każdy ma prawo żyć.... podobno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokucza mi straszny ból głowy i brak sił, zaczełam się szybciej męczyć!mieszkam na 4 piętrze i kiedyś wchodziłam bez problemów a teraz mam zadyszke...te moje 3 kilo...nie pomogły kondycji..musze chyba zmienić diete bo z tym bólem głowy nie wyrobie przy moim adhd-owym dwuletnim Franiu:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suryyyyyyyy
jak wam idzie spadek wagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi baba do lekarza.Panie doktorze,proszę coś na uspokojenie,bo mnie wszystko wkurwia!A była pani w parku?Byłam!Te ptaki tak ćwierkają!Mnie to wkurwia! A była pani na łące?Byłam!Te motyle tak latają!Mnie to wkurwia! A uprawiała pani sex? Nie.To proszę tu za kotarę... Doktorze!Niech się pan zastanowi! Albo pan wkłada,albo pan wyjmuje!Bo mnie to wkurwia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre;p a dziś się nie ważyłam ;p bo sobie wmawiam że chudne kilo dziennie i nie będe sobie oczu otwierać ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Ja też się nie ważyłam,ale raczej mi przybywa kilo dziennie! Mam podły nastrój,nie palę,ale cały czas coś wcinam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja po ciązy
wazyłam 101,5 kg, schudłam od utego do końca czerwca do 90 kg., 1 lipca odkryłam,że mąż prawdopodobnie mnie zdradza i wiecie co od wtedy jakby nie muszę jeść, teraz jest 24 lipiec a ja waże 85, chcę schudnąć do 70 i wtedy pomyślę co dalej robić, teraz od 24 dni pije kawę z mlekiem i cukrem, czasami zjem arbuza, pomidory,ogórki,nektarynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny. Pamiętacie mnie jeszcze:)?Ostatnio mam urwanie głowy.Tyle spraw.Nie miałam czasu zajrzeć.Ale jestem.I juz bedę:). Przejrzałam nasz temacik i wdzię, że nas przybyło:).Bardzo się cieszę:). Niepotrzebnie przeglądałam przedostatnia stronę.I pomarańczowy nick:(/ Skąd w ludzich tyle nienawiści i pogrady dla drugiego człowieka??? Po co mowić takie rzeczy osobom, których nawet się nie zna?? Oj przykre:(.I mam już zepsuty humor na cały dzien. Do tego ta pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.Jestem załamana:(Waga rośnie,nie palę,ale chodzę zła jak osa,kłócę się ze wszystkimi i nie wiem co robić?Chyba wezmę coś na uspokojenie.. Miłego dnia Wam życzę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gochamax...z tym nerwem to coś musi być bo ja też chodze struta od paru dni...waga u mnie stoi, zważyłam się i dalej 85 i nic...mimo że jeszcze mniej jem..ruszam się i kuźwa nic!i jak tu się nie wnerwiać jak człowiek się stara a żadnych rezultatów albo jeszcze wiecej na wadze...tylko się wku***ć i nic...a ten nerw żeby jeszcze służył !ale jak ja się stresuje to wcinam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda też do niczego,więc chyba pod namiot nie pojadę i będę się nudzić ostatnie dni urlopu i zrzędzić Wam tutaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup
sobie Tabex, jest na receptę, niedrogi i zrzucisz fajki bezboleśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kobietki o nicku \"a ja po ciąży\"....hmmmm chciałabym tak chudnąć, ale nie z takiego powodu, mam jednak nadzieję, że może się mylisz..... trzymam kciuki by było ok, nawet jak nie wiem kim jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam Tabex,jest bez recepty,łykam nadal i z fajkami daję radę.Gorzej z dietą-jestem non stop głodna! Mimo wszystko-dzięki za radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dziewuchy.. śmiejcie się ale znalazłam sobie prace...po to tylko żeby schudnąć...robie za listonosza w firmie u mnie i roznoszę rachunki ;p hehe dzis przebiegłam chyba z milion bloków z parteru na czwarte itp... teraz wiem skąd mi nogi wyrastaja;p chyba już mi bije na starość;p buziaki. a tabex czy jak tam to sie nazywa słyszałam ze pomaga;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmiać mi się chce :D ale w sumie pożyteczne z przyjemnym..kasa i poprawie formę ;p poza tym ciesze się że jestem tu z wami, jakoś mi łatwiej..dzięki dziewuchy..;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochajaca kwiatki
cześć dziewczyny czy moę sie do Was przyłączyć mam 170 cm i ważę 85 kilo, masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochajaca kwiatki
w styczniu tego roku po przyjściu ze szpitala po porodzie ważyłam 101,5 kg, zrzuciłam dokładnie do 85,7 i chcę pozbyć się jeszcze 15 kg, nie mam wymagań, aby być szkieletorem, narazie starczy mi "waga slubna" czyli 70 kg, jestem kocistej budowy i mam 28 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochajaca kwiatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochajaca Kwiatki
jak się zaczernia nicka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Kochająca kwiatki..napisz jak się odchudzałaś?Ja też do ślubu ważyłam 70kg,a do porodu 102kg.A żeby zaczernić nicka wejdź w preferencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znikają moje posty..hmm nie wiem czemu już nie pierwszy raz dziś biegałam z tymi rachunkami 5h, mam takie zakwasy na łydkach i Kostkach ze lewno chodze a jutro znowu zejdzie mi z 5 h..już mi się nie podoba takie ćwiczenie ale zawzięta jestem, mp3 w uszy i wio;p jak tam u Was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×