Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gosiaczek prosiaczek

duża nadwaga! ---- razem damy radę! od teraz PO CO CZEKAć

Polecane posty

Witam Ale wpisów, ze szok. Gdzie Angie? Pewnie nie dietkuję i boi się przyznać. U mnie tez jako, jato nie warze się, ale nie objadam. mam przecież do kwietnia tyle czasu. hahaha No nieźle to sobie wymyśliłam. Piszcie Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam w pracy cały dzień:) Nic mi nie idzie to odchudzanie,znów trochę do góry.Zimno,pada deszcz,chodzić się nie chce.Chyba kupię sobie rowerek stacjonarny.A jak tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem:) tak łatwo się nie uwolnicie, postanowiłam powoli wrzucać znowu dietę, zaczynam od odstawienia buł i znowu wracam do chrupkiego pieczywa, staram się jeść więcej białka niż węglowodanów, do warzyw jakoś specjalnie się nie przekonuję chyba że z piersią z kurczaka a same to tak jakoś łe, ale za to zrobiłam sobie wielką michę sałatki z fetą, czerwoną fasolą, pomidorami, kapustą pekińską, kukurydzą, chce jeść to co lubie, ostatnio zasmakowała mi cukinia, muszę się nauczyć piec w folii a nie smażyć wszystkiego:) i chciałabym sobie robić domowe soki warzywne takie zmiksowany koktail bo o dziwo w takiej formie zjem warzywa :) będę się ważyć raz na tydzień a nie codzinnie, dziś się zmierzyłam centymetrem i znowu załamka, miałam już 94 w pasie a teraz mam 104 !!! 10cm w niecałe pare tygodni szok!kurde jak to się trzeba trzymać i uważać na to co się je, mogę trochę się potłumaczyć że 3 tygodnie przesiedziałam w domu przez kostkę ale koniec, mam szanse wyjechać z polski do uk z synkiem na własny rachunek zacząć zarabiać i może kto wie...odzyskać Tomka bo ciągle wierze .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Angie życzę Ci tego.. Masz motywacje, ale chyba o nas nie zapomnisz? Od czasu do czau gdzieś się dorwiesz do neta. Oglądam Londyńczyków i ja bym tak nie mogła. Tam się zawsze jest nie u siebie. Chyba za stara jestem i muszę mieć wygodę, własny kąt. Odważna jesteś. A jak Twój synek, chce jechać? Musisz zrzucić te kg. faceci jednak wolą chude. Zaskocz go swoim nowym wyglądem. Nie martw się u mnie też od początku naszej wspólnej diety +1 kg. Trzeba jednak się za siebie wziąć. Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) spokojnie nie wyjeżdżam jutro, mam w planach grudzień styczeń raczej ale tez nie o tym chciałam pisać, proszę Was moje drogie dajcie jakieś namiary na te cholerne niełącznie białek i węglowodanów czy jakoś tak bo nie mam pojęcia, wszystko zapomniałam a dziś zaliczyłam pierwszego 'dzwona' swoim autem...300zł mandat i 6 punktów:(( moja wina..no cóż dobrze że nikomu się nic nie stało i Franio ze mną nie jechał... spokojnej nocy kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sok z połowy cytryny do tego dwie nakretki syropu klonowego i wieksza szczypta pieprzu cayenne uzupełnic szklenkę wodą i wypijac od 6 do 12 szklanek dziennie przez 10 dni oczywiscie trzeba zachowac również umier w spozywaniu wszystkich produktów mącznych, ryzu, kaszy.... no i wypieprzyc z menu alkohol (wiem,że bedzie trudno:P), kawę,że nie wspomne o , a to wszystko zastepujemy zdrową zielona herbatką, owocami i warzywkami...POWODZENIA zołądek jak orzeszek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyspieszeniu przemianie materii i usunięcia toksyn z organizmu a u mnie na wadze 77:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej..i znowu marazm, kontakty na gg mi padły, jakby co dajcie znać na 371 64 84 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renutka
Hej Angie! ja jestem, czasem wpadam, ale milczycie.... u mnie tragedia, chodzę taka głodna, że tylko podjadam, nawet od 2 tygodni nie stanęłam na wadze, bo się boje zobaczyć co pokaże. Wyśle Ci mi nr gg, na wszelki wypadek. Odnośnie oczyszczania organizmu to ja znam inny przepis. zaczyna się od 1 łyżka oleju z pestek winogron ;ub kukurydzianego, 1 łyżka soku z aloesu, 1 łyżka soku z cytryny i 1 łyżka wody. Pić rano na czczo. po 2 tygodniach wszystko x2 tzn po dwie łyżki. Miesiąc pić i przerwa 2 tygodnie i znów można. Podała mi ten przepis taka Pani w przychodni u lekarza. miała anemie i ma bolelioze i to pijąc bardzo sobie poprawiła wyniki. Buziaczki!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski! U mnie jak widać w stopce-TRAGEDIA! Nic mi nie idzie odchudzanie,a najgorsze jest to,że ciągnie mnie jak nigdy do słodyczy! A jak u Was z wagą po miesiącu?Proszę się wpisać:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, u mnie na wadze 75 i stoi....i stoi poła jedna a u Was...poznikały! przyznawać się ale już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angie pięknie,minus 5 kg,a my z Reniutką rośniemy. Pijesz tę miksturę?Czytałam tu na forum o dietach o tej wodzie z cytryną,syropem klonowym i pieprzem cayenne,ale to głodówka,tylko to się pije.Nie bądź świnia,napisz jak Ty to zrobiłaś,że zrzuciłaś 5 kg. Jagaaga,Ty też miałaś taki okres jak my z Reniutką teraz,ale znów wzięłaś się w garść i tak trzymaj:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piłam to tydzień ale jadłam normalnie ograniczyłam tylko pieczywo i makarony, wyczytałam tu na foum też o 3 minutowych cwiczeniach i się wziełam za nie, 30s na maksa robię pajacyki, śmiesznie to wygląda i 30s powoli i tak przez 3 min a mam zakwasy na maksa! od poniedziałku chcę zacząć norweską dietę może się przyłączycie? chramole to że te jajka są może będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie będę ukrywać, że stres robi swoje ale chlałam to i jakoś mi pomogło;) poza tym na prawdę wkręciłam się w te 3 min ćwiczę codziennie koło 30 min ale nie mam takich zakwasów jak po tych 3 min, może to kwestia natężenia...?zaczynam od poniedziałku norweską...zaczynasz ze mną? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam bylam tu kilka miesiecy temu,schudlam superowo ,ale przez ostatnie 3 tygodnie mialam urlop i pieknie wrocilo mi kilka kilo,przeklety tluszcz,mysle o diecie norweskiej o ktorej tu piszecie ,jak myslicie czy skuteczna.pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Angie....
Angie ! czytalam troche o tych 3 mintowych cwczeniach, ale jakos trudno uwierzyc w cudowna moc tak znikomej dawki cwiczen ! Czy mozesz juz cos powiedziec o swoich spostrzezeniach w tej kwestii? Jakie konkretnie ncwiczenia wykonujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karykaturka
Co tu tak cicho ? 😠 Juz pochudly czy "wymiekly"? Ale wszystkie ? Niemozliwe !!! ;) Kobity kiedys przeciez musi sie udac ! Moze wlasnie teraz ! I nie od jutra czyponiedzialku , juz teraz wlaczcie dobra muze i potanczcie troche - taniec pozera wiele kalorii, a tanczyc chyba kazda lubi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co się tyczy tych ćwiczeń to macham teraz przysiady w wyrzutem rąk i na prawdę mam dość, bynajmniej śmiać mi się chce bo nie mam tak mocno napiętych mięśni po dłuższym ćwiczeniu:) a co do norweskiej to ja już mam dość jajek;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te jajka to jakaś makabra jest!!!!!!!!!!!! nie chcę mi się jeść fakt nie jestem głodna BO CHCE MI siĘ ŻYGAĆ PO TYCH JAJACH ale się uwzięlam i dam radę ....CO Z WAMI NO! nie zapominać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Poczytała o tej norweskiej i myślę, że jest ok. Ja uwielbiam jajka zwłaszcza na twardo, tylko nie wiem czy mi nie zbrzydną po paru dniach. Zrobię zakupy do tej diety i przyłączam się do Was. buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę dostać tego syropu klonowego. Chili pieprz Cayenne kupiłam i cytryny. Zrobię to tak ja Ty Angie, najpierw te 10 dni picie tej mikstury, a póżniej norweska jeśli u Ciebie da rezultaty. Picie tego i dietka, to byłoby za dużo. Pozdrawiam A Gdzie GOCHAMAX!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem! Zjadłam rano 3 jajka i to by było na tyle.Właśnie wróciłam z imprezki,a w sobotę następna.Zacznę chyba od niedzieli,ale nie wiem już jaką dietę stosować,żadna mi już nie pasi:(Pisezcie o efektach,może jednak zmuszę się do czegoś? Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej No nareszcie Gocha dałaś znak życia!!!!!!! Od dzisiaj pije lemoniadkę, na razie bez syropu klonowego bo go nie mam. Nawet dobre, tylko czy nie za mało tego pieprzu dałam na szklankę tak wielkość grochu i ciut. Wcale prawie tego nie czuje, tylko jak wypije do końca to tak troszeczkę czuje drapanie w gardle. Bez syropu też dobre, ponoć z miodem tez może być, ale też go nie mam. Napisz Angie czy nie za mało tego pieprzu. 2 szklanki mam za sobą Co prawda to się głoduje przy tym czytałam, ale ja będę podjadać chociaż wędlinę samą i warzywka, bo nie dam rady niczego. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla meni głodowanie to debilizm więc odradzam :) A co do ilości to dałam dużą szczyptę, coś wielkości jak dwa groszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×