Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nataszaklasa

pytanie o alimenty

Polecane posty

Gość Idaalia idx sie leczyć
nieistotne bo ktos podwarzył Twoje pieprzenie trzy po trzy:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idaalia idx sie leczyć
oczywiście miało byc podawżył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeeee
idaalia-szkoda nerwów na rozmowy z tymi"paniami". One się zachowują jak przekupy na targu-nie daj się w to wciągać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie czytam i czytam:)nieistotne, że podważył to jeden ktoś pod dwoma nickami:) i to wszystko:) a że w ogóle podważył - to inna sprawa:) bleee - oczywiście,że nie ma dyskusji, bo nie ma z kim:) jednak dla świętego spokoju tego forumowego trola przeszukam topiki i posty; jednak muszę znaleźć na to dłuższą wolną chwilę, a z tym u mnie krucho:) w pracy mogę złapać chwilkę na wpisy na topiku, jednak na dłuższe szwędanie nie bardzo:) a w domu:) są inne przyjemniejsze i bardziej zajmujące zajęcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wex sie do pracy zeby
na dziecko Idaalia zarobic a nie siedzisz całymi dniami na cafe a potem pretensje ze mało kaSy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmmmm...
Idalia, nie radzę zwracać uwagi na trolle, mimo, ze czsem doprowadzają do białej gorączki. Trollowanie, to wyładowywanie własnych frustracji, niekoniecznie związanych z tematem. Nie raczyłabym nawet odpowiedzieć komuś, kto zamiast słowa "elaborat" używa jakiegoś skrótu bez pierwszej litery i robi to kilkakrotnie. Nie mój poziom. Twój też nie. :D🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w sumie masz rację:) ten czas poświęcę na spacer z psem smierdziuchem:) ostatnio mocno go zaniedbuję pod tym względem:) co do \"laboratu\" - :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona42
do pracy!!!! Jeszcze jedna chcialaby wyzyskiwac facetow.Jak sie nie ma kasy to sie siedzi na d.....e a nie studiuje.do pracy i bedzie na wszystko.a moze chcialabys zeby maz cie utrzymywal naiwna .znam takie pelnowas w Polsce.Do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wierzę, że takie nieroby jeszcze proszą o radę. Wstydź się, sponsora szukasz???? Do roboty leniu śmierdzący, albo poszukaj sobie bogatego chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skazany na smierc
Mam problem, co mi grozi za nie zaplacenie kosztow badania dna zkierowanego przez sad , poniewaz nie mam jak i za co zaplacic, trudna sytuacja rodzicow finanowo , ja sie ucze w szkole dziennej nie pracuje. Oczekuje odp od osob ktore sie znaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×