Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fifka z trawka

Maz mi kaze lykac sperme a ja nie chce. Obrazil sie i nici z weekandowego sexu..

Polecane posty

Nie lubię nikogo przekonywać do swoich racji, więc proszę nie traktujcie wypowiedzi jako popieranie którejkolwiek ze stron. Ot po prostu takie spojżenie z boku. Cokolwiek się w życiu robi (w tym różnego rodzaju sex), by robić dobrze, trzeba tego chcieć. Przyznaje, szczytowanie w ustach kobiety jest niezwykle przyjemne, ale widok wymiatującej kobiety po takim orgaźmie już chyba nie. No i same pieszczoty, trzeba chcieć je robić, by były wspaniałe. Chće przez to powiedzieć, że wolę nie być pieszczonym, niż być pieszczonym byle jak, wole nie uprawiać seksu niż by był taki sobie. Ale to tylko moje zdanie. Problemem w związkach może być zarówno różnica w temperamencie jak i preferencjach. Ale i tak większym problemem jest przewartościowanie seksu. Ja wole się cieszyć z tego co mam i niech będzie jak najczęściej i jak najnamiętniej niż obrażać się jak mały kaziu bez większego powodu. Nienawidząca Mężczyzn - mąż nie zostawił cię z powodu seksu. Pewno zakochał się (zauroczył) inną kobietą (ale to też tylko chyba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidze facetow xxxxx
Zakochal sie? Ale ona jest taka bylejaka, przecietna, zupelnie brzydka, moglabym powiedziec. ja wygladam w przeciwienstwie do niej jak seksbomba!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygląd nie ma takiego znaczenia gdy chodzi o miłość ale... może przy Tobie wyglądał blado i czuł się gorszy... wybrał tamtą żeby się dowartościować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktor wektor
Mówiłem, że się mu po prostu znudziłaś. Mi też się często kobiety nudzą i wtedy wolę posmyrać inną, nawet mniej atrakcyjną, ale IINĄ- facetowi nieraz wystarczy tylko zmiana zapachu kobiety i już ma radochę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seba-student
Też wolę po jakimś czasie z inną.Gdy jestem długo z jedną to przechodzimy w rutyną, mimo nowych pomysłów na seks.Nowa kobieta, nowe doznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest jeszcze jedna możliwość-tzw kryzys wieku średniego. Mam kumpla trochę starszego do siebie. Żonę zostawił chyba już z 10 lat temu i związał się na jakiś czas z tancerką. Gdy go poznałem był z kobietą 15 lat starszą od siebie (wiem że kobietom wieku się nie liczy - to tak tylko dla zobrazowania sytuacji) czyli jakieś 53 lata. Powiem bezpośrednio: był z nią bo łykała i dawała też dupy bez proszenia i oporów. dwa miesiące temu poznał mężatkę 23 lata i zamieszkali razem. Wiadomo 23 lata a 53 różnica już w samym wieku jest nokautująca, uroda jeszcze bardziej. Jak nyślicie, ile wytrzymał z młodą? 2 tygodnie. Z powodu seksu oczywiście. Od tygodnia znów jest z poprzednią. Inna sprawa, że nigdy z nikim nie rozmawiałem o seksie z moimi partnerkami. Kolega chętnie opowiedziałby nawet jak mu się fiutek trochę od kału pobrudził, ale mu przerwałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktor wektor
Zauważyłem jedną prawidłowość. Posuwanie cipuchy różnych kobiet daje mi te same wrażenia, praktycznie nie ma różnicy w doznaniach, czy smyram asię czy kasię. Ale doznania oralne są już bardzo zróżnicowane . Każda kobieta inaczej memła językiem. Ha, eureka.. Przepraszam za te moje myśli nieuczesane, wieczorami zbiera mi się czasem na takie romantyczne paplanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrząśnięta
To straszne, jak tak można traktować kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się, to straszne, dlatego Drogie Panie, nie dajcie się!Z takimi facetami, trzeba krótko. Dlaczego kobiety nie chcą wyrabiać tak obrzydliwych rzeczy swoim facetom?(Bo szanują i kochają).Choć pewnie znalazłoby się się sporo alternatyw dla tych świństw co chcą z nami wyprawiać..moze wymyślmy coś wspólnie, ciekawe czy będą zadowoleni?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka73
człowiek jest człówiekiem z spermy rodzą się noworodki każdy jest z spermy twojego taty to czym sie tu brzydzić myślęże to normalne ja robię wszystko żeby zadowolić męża i on mnie bez sexu nie da się żyć pozdrawiam wszystkich izka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość archeolog
ach te baby są kapryśne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bodomka
do Wiktor wektor- ja takiemu jak Ty to bym tylko siekierą durny łeb rozpier...dolila i odrazu na swiecie o jednego smiecia i syfiarza mniej!!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okman
Izka powyżej zdrowo ,,gada'' Drogie partnerki ktoś musi zaspokoić samca.A ja tu czytam ...,,to be to me ,tu poniżona ,tu mnie mdli '' Partner powinien być zaspokojony.Nie weźmiesz do ust ty włoży dziwce,jeszcze kasę straci,a ciebie wylizanym penem wieczorem posmyra klasycznie- ......i co higieniczniej. Nie ma chyba faceta który nie chce włożyc swojej partnerce do ust,być lizany po jądrach,spuścić się na twarzyczkę ,dać posmakować partnerce spermy. ...I wierzcie mi większośc z nich się zrealizuje ...gdzieś ...kiedyś przy okazji .....i dalej będą kochającymi ...,,newymagającymi'' wyuzdania w związku ,wzorowymi mężami. Jestem czterdziestolatkiem, sex uprawiam od 19-roku życia.Mam partnerkę która realizuje się w tym temacie 100 procentowo. Możecie kobietki powiedzieć ,że ją zeszmaciłem, że robi mi za dziwkę, że jest pojemnikiem na spermę ,suką czy samicą .. Dla mnie jest mistrzynią - gdy bierze bez oporów głęboko do buzi, gdy się spuszczam do jej ust, gdy klęczy i pieści mnie jezykiem , gdy wystawia twarz w oczekiwaniu na porcję spermy, gdy po skończonym klasyku wsuwa się między moje nogi by liznąć pena..... A ja ....zwykły samiec nie pozostaję dłużny.... Powodzonka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuska83
hmm a mi sie tak wydaje: ze jak facet ma wszystko o by chciał to nie szuka gdzie indziej.I w drugą stronę jak dziewczyna jest wyuzdana a trafi na jakiegoś zacofańca to sobie znajdzie innego.Ja tam mojemu chłopakowi robie wszystko co mu do głowy przyjdzie,ale nie z przymusu a z duuużą przyjemnośćią. I co może ja zboczona dziwka jestem?A może o prostu lubie:) i pewna na 100% jestem że on innej nie szuka bo nawet nie miałby po co! a w sexie chodzi o to,że jest super jak można mieć tak jak się chce i lubi bo po co mieć jakieś niespełnione fantazje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podczas seksu to ja wyznaczam granice, on mi niczego nie narzuca. wiem że nie dałabym się namówić,tak jak Ty to robisz, na spuszczanie na twarz. za to sama zdecydowałam się na połykanie-i nie jest źle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę wyuzdany
....tyle dziewczyn to robi i żyją.Połykanie chwila ,moment a punkty złapiesz.Może nie wszystkim smakuje,może mają odruch wymiotny ...a robią.Ichwała im za poświęcenie względem zaspokojenia partnera.Jak w powiedzonku ,,cipka nie mydło, nie wymydli się'' , podobnie żołądek nie takie rzeczy trawi i to pójdzie. Moją czterdziestkę też posuwam w buźkę do końca i sprawdzam jak przyjmuje towar.Nie wiem czy smakije jej czy nie ale się sprawdza i nie oponuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozycja sto dwudziesta szósta, najpierw w dupe później w usta:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssskkkunks12
Jak to nie chcesz łykać, wpierdol powinnaś dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DR PSYCHOL
nie każdy jest uprzywilejowany niektórym robicie bez żadnych obiekcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawcematykiat
musiecie połykać tępe dzidy bo taka jest zasada że pan spuszcza się w wasze usta a wy pokornie zjadacie spermę waszego pana d****i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakis debil ten twój maz, czt co? Dobrze ma poje...ne w tej swojej glowce. To ty powinnas mu stawiac warunki w takiej sytuacji.A kup sobie jakiś bacik i powiedz mu, ze chcesz być domina, bo to cie tak bardzo kreci. Ciekawe jak zareaguje. Wtedy inicjatywa dedzie po twojej stronie.Zawsze możesz wtedy zazadac, niech ci d... wylize,a potem spytac czt to takie dobre, czy jest gow...no jadkiem. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heh dobre temat z przed 5 lat kolejny a swoja drogoa to autorka jest glupia a jej maz zrobil sobie z niej prywatna dziwke na oglada sie p****li a potem kabinoje jest to upokazajace i nie wierze ze autorka ma z tego przyjemnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
katole są ograniczeni. Tylko po ciemku, i po bożemu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co się stało z autorka tematu, jak myślicie? Lyknela, dala mezowi po ryju,a może się rozwiodła? Ciekawe.A może już jej nie ma wśród nas - tak się przejela, zamiast przywalić po jajach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to jeżeli maz wysyla zone na ulice, aby dawala du...y za poeniadze, to ona potulnie powinna posłucha jeżeli wierzaca,Tylko ksiądz powinien poprzeć meza, powiedzieć jej , ze tak trzeba - patrz list sw. Pawla - a potem potepi ja , ze sprzedaje się . Fajne. To tak jak zgwalcona kobieta w islamie.Mozna taka zgw.. posadzic do pierdla, co ostatnio miało miejsce z jakas europejka albo amerykamka, która zgw.. jakiś arabski biznesmen,ktoremu nic się nie stało.Witajcie mroki średniowiecza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zona powinna być wlasniscia meza, jak samochod.Zamiast się rozwodzić to wystawia taka na sprzedaż, a jak ktoś ja kupi to automatycznie nastepuje rozwod - no bo już do niego nie będzie nalazala,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzmot69
No tak :) z d**y do buzi to swinstwo, chory on jest,wes i ty mu wsad pales w tylek a potem niech go oblize, ja lubie jak mi dziewczyna obciaga i jak polyka to jest ekstaza nie ztej Ziemi, ale nigdy z D do U, nieprzyzwoi normalnemu ale zboczkom to kto wie, niewiadomo jak to si eu niego na przyszlosc rozwinie, czy niebedie szukal innej co wlasnie lubi takie perwersje, pozatym s****a ma dziwny ale fajny smak taki jednorazowy w swym rodzaju, kwestia przyzwyczajenia :) Zdrowa bardzo i wplywa na urode - Pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem szczesliwa mezatka od 36 lat . Mam prawie 58 lat i sex wyglada tak: wieczorne pocalunki np. przy TV , potem wspolny prysznic -maz myje mnie a ja jemu plecy itd. Pieszczoty w lozku to pocalunki , maz ssie sutki, glaszcze piersi, caluje mnie namietnie w usta . Ja trzymam wzwiedziony czlonek i wkladam do buzi . Jak go troche wypieszcze to maz lize cipke i lechtaczke az mam orgazm. Biore wtedy ponownie k***ska w usta Wystawiam cipke przewaznie od tylu i po zr*****iu szparki prosze czesto meza zeby nie tryskal w szparke bo chce i pragne polknac sperme. Jest cudownie jak k***s tryska w gardle a ja kocham meza i daje sobie przyjemnosc i kochanemu mezowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×