Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lulu2008

NIEPŁODNOŚC???-nieudane starania o dziecko!

Polecane posty

witam z rana chociaz dzisiaj mam wolne.co do sprzatania to ja tez troszke oszalałam tak jak klempa bo okna firanki posciel wszystko naraz zaczełam robic ale udało mi sie szkoda tylko ze ta pogoda taka i moja praca za pare dni pojdzie na marne. madzix zostan z nami moze jeszcze wszystko sie ułoży. u mnie 17dc i wydaje mi sie ze owulka była wczoraj bo i pokazał sie sluz po paru miesiacach nie obecnosci mysle ze to za sprawa wiesiołka chociaz nie piłam go tak czesto moze z 5 razy. dziewczyny napiszcie czy dalej moge pic ten wiesiołek i mam przestac i zaczac od nowego cyklu?bo juz sama zgupiałam .pozdrawiam i zycze miłego dnia bo ja mam dentyste o 14 i nie wiem czy bedzie do konca miły.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela, wiesiołek tylko do owulacji i potem od 1-2 dc znowu do owulki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki 4mala własnie tak sie zastanawiałam i nie byłam pewna.ok dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć nie wytrzymałam i zrobiłam ostatni test jaki miałam na chacie.... test owulacyjny w 20 dniu cyklu.... ja się jednak umówię do psychiatry... mam 20 dc i wyszły dwie mocne kreski, to mam owulację? czy jednak coś innego??? owulację miałam monitorowaną i wyszła tydzień temu.... chyba sama sobie jakiś system kar wymyślę... teraz zamiast pracować myślę, żeby skoczyć do apteki.... a co do pościeli, na necie można znaleźć piękną pościel z satyny bawełnianej, jest to pościel bawełniana o splocie satyny, pięknie się prezentuje i jest rewelacyjna w użyciu:) polecam.... co do okien, mam wyklejone rysunkami:) bo firan szkoda na czas remontu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenie, kupiłam wczoraj Vanish do dywanów i tapicerek i tym mi się tak fajnie doprało. :) Ja to zrobiłam sobie po południu i wieczorem kanapa była prawie sucha. Zresztą my na niej nie śpimy, więc zwisało mnie to czy wyschnie, czy nie. A Ty jak na swojej śpisz to możesz se to wyprać w jakiś cieplejszy dzień i zrobić to rano. Wtedy na pewno wyschnie. A i jeszcze robi się taka fajna piana i w sumie tą pianą pierzesz. :) A dzięki Vanishowi odkryłam, że ona jest pomarańczowa. :D Co do dywanów to ja też nie mam jakichś ogromnych. Mam tylko ot tak rzucony kawałek dywanika. Nie zakrywają mi one całych podłóg. :) A firanki po prostu uwielbiam. Śmiem nawet stwierdzić, że jestem zboczona na ich punkcie. :D Kazika, a Ty się już uspokój z tymi testami, bo sama sobie tylko niepotrzebnie w głowie mieszasz i się stresujesz. Kategorycznie zakazuję Ci wzięcia do ręki choćby jeszcze jednego testu. :) Ty to jesteś udana. :) Co do pościeli to mam jedną taką właśnie pomieszaną bawełnę z satyną i faktycznie jest super. A i mam jedną do sprzedania. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieczyny, ja nie wiem co się ze mną dzieje. Zaś mam mega wkurwa. Na szczęście wyżyłam się już trochę na jednej urzędniczce z funduszu leasingowego, a teraz idę wyżywać się na fugach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Kazika, uspokój się z tymi testami. Mi teraz gin powiedział, że jak przez 2 tygodnie nie dostanę okresu, to mogę dopiero iść do lekarza podejrzewać ciążę. No a już przynajmniej trzeba poczekać do terminu okresu. Ja też mam dziś 26 dc, i ani myślę o testach. @ mi pokaże, czy jest ciąża, czy nie.Kazika, no i majątek wydasz na te testy. Przecież 10 testów to wydatek rzędu około albo i ponad 100 zł !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewuchy moje kochane !!!! normalnie uzaleznilam sie od Was..(tak jak Kazika od testow...ha ha).....;-) Madzix-podpisuje sie obiema rekoma i nogami pod tym co napisaly wszystkie dziewczyny - jeszcze dla Ciebie sloneczko zaswieci nie raz...zobaczysz.....glowa do gory....i oczywiscie nie zapominaj o nas.... Klempa-skad Ty bierzesz tyle energii, co ? odstap mi troszke, przydaloby sie troche poweru ;-) przynajmniej masz juz gruntowne porzadki przedswiateczne z glowy.....mnie to niestety jeszcze czeka....nie to, ze nie lubie, ale musze miec dzien, kiedy nie moge usiedziec i wtedy sie zabieram za takie rzeczy...;-) dziewczyny - a ja wymyslilam w mojej \"madrej\" lepetynie, ze nie bede jadla slodyczy od jutra do Swiat...no i oczywiscie efekt tego jest taki, ze dzisiaj od rana ic innego nie wpierdzielam, tylko slodycze...ale takie ilosci, ze brak mi slow..... (glupi ten umysl-tak jakbym na zapas sie chciala najesc)...o matko, nie wiem, czy ten stan sie jeszcze leczy....chyba juz calkiem psycha mi siadla.....;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 24 dc i mnie pierdolec roznosi. :D I to taaaaaaaaaaki straszny. Jednak testow zadnych nie robie i nie mam takiego zamiaru. Zreszta wiem, ze i tak nie bedzie po co. :D Libra, moge przyjsc Ci cos ogarnac jesli pragniesz. Nie ma problemu z mojej strony. :D A ja przynajmniej sie troche rozladuje. A z tymi slodyczami to faktycznie jest tak, ze jak sobie obiecasz, ze nie bedziesz jadla to tym bardziej bedzie Cie ciagnac. Taki glupi ten ludzki mozg jest. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 26 dc i nerwy oraz duszę już mam spokojne.Na męża już nie burczę i nie marudzę. Teraz bardziej dokuczają mi przykre objawy cielesne, takie jak ból piersi, kotłowanie w brzuchu i pryszcze. Najgorsze te pryszcze, wychodzą mi ze skóry jak grzyby po deszczu. Ale ja tak często mam przed @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obiecuję, że dzisiaj już żadnego nie zrobię:) a to był owulacyjny.... inni wydają na papierosy i alkohol a ja na testy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i mam wszystkie objawy ciąży:), mam duży brzuch, zachcianki i nic mi się nie chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorąc pod uwagę, że test owulacyjny pozytywny przed terminem @ może podobno oznaczać ciążę. Dobra, stanowczo za dużo napisałam, już Cię nie nakręcam, bo pójdziesz za chwilę kupić worek testów ciążowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenie z tymi owulacyjnymi to ja nie czaję o co chodzi... jak robiłam w czasie owulacji,co było udokumentowane na monitorze, to wyszła jedna kreska.... a teraz tydzień po, dwie.... te testy pokazują chyba na odwrót:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to powiem wam coś zaproponowali mi udział w teście:) test jest dla par.... widzicie lubią mnie testy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klempa - dzieki za checi, ale moje grube dupsko samo musi sie poruszac przy sprzataniu...ha ha...;-) kazika-Ty jestes aparatka..;-), Twoje objawy ciazy ja mam 30 dni w miesiacu...;-) marzenie-my to chyba jakies wybrane jestesmy....ja mam ten sam problem z pryszczami przed okresem, tyle ze u mnie, to jeszcze chyba zalezy od tego ktory jajnik pracuje, bo pryszcze wyskakuja mi co 2 miesiac...;-) ....no to ide skoczyc na ciasteczko...dawno nic nie jadlam slodkiego.... juz jakies 20 minut...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie w sobotę jak byłam zupelnie przypadkiem w Lidlu coś naszło i kupiłam sobie całe opakowanie takich lodów ciepłych polanych czekoladą. teraz leżą w lodówce bo raptem 1 dziennie mogę zjeść, takie słodkie i takie mdlące , ja bym chcętnie zjadla więcej ale później bym chyba zwymiotowała, ale mówię wam jakie dobre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie to bardziej ciągnie do słonych i kwaśnych rzeczy, typu kebaby, pizza, ogórki kiszone, grzybki w occie.Za słodyczami aż tak nie przepadam. Zjem trochę i już mam dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moleczka, ja też uwielbiam te lody, rany jak mi się chce czekolady :) Kazika, naprawde jesteś wariatką- w pozytywnym znaczeniu- ale życzę Ci z całego serducha ciązy :) Libra, ja tez jestem ostanio pozbawiona energii, ale może jak juz przyjdzie upragniona wiosna to wróce do łask ja mam dziś 17 dc, i nikt nie wie czy była owulka, więc bez stresu mogę miętosić się z M i bez stresu, że nie przyjdzie czekac na @, która przyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4mala-wlasnie dlatego ze bez stresu i nikt nie wie kiedy jest \"ten\" dzien - pewnie cos z tego wyjdzie...;-)...bez stresu i na luzaka trzymamy kciuki...;-) dziewczyny, no i jak ja mam teraz zrobic obiad, jak: po pierwsze nie jestem glodna z tego obzarstwa calego, a po drugie-wcale nie moge wyczuc smaku miesa przez te slodycze.......kurde - zawsze pod gore...;-)......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to chyba w ciąży nie jestem bo na słodkie nie mam ochoty, a ni na nic... a najbardziej nie mam ochoty na pracę:) trzymajcie kciukasy, jadę na spotkanie, na którym ma się wyjaśnić dlaczego pracowałam ja, a ktoś inny wziął forsę i zaszczyty:) ale coś czuję, że mi wmówią, że moja praca nie jest moja a ja to nie ja.... moleczka tu są takie co się odchudzają albo przynajmniej starają się :) a Ty z lodkami:) 4mala, że tak się zapytam jako spec od testów:) a test owulacyjny robiłaś?? oj Libra Libra, zjedz te słodycze do ostatniego to nie będzie Cię to stresować, że musisz je zjeść:) ja tak zrobiłam z ostatnim testem, odzyskałam spokój duszy i się wyciszam... ostoja spokoju... aż do jutra:) marzenie, jako iż istnieje szansa drugiej owulacji to dzisiaj wykotasze męża.... może to jest ta zaginiona owulacja 4maly... ona nie ma żadnej a ja dwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazika-to idz !!! i powodzenia....daj im popalic, bo na to zasluguja...;-)..co do slodyczy-to mam ich tyyyyylllle, ze nie jestem w stanie ich zjesc \"do zera\", bo bym do przyszlej zimy to robila..... ale od jutra....SZLABAN......zobaczymy ile wytrzymam...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazika - powodzenia na spotkaniu, bądź pewna siebie i asertwna libra - 3mam kciuki a ja se po obiadku zjem ciepłego loda ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Libra, TY mapiszonie wstrętny! to ja sie poświęcam przez 9 godzin dziennie i obce dzieci wysłuchuje, pocieszam, nauczam, a nawet posikane gacie ratuję,a Ty mi takie słowa w twarz rzucasz... No, na szczście nie pracuję w budżetówce, tylko w przedsiębiorstwie edukacyjnym-od 8 do 17 z dziećmi i trzeba się wciąż śmiechac, i być zadowolonym, a płąca ile chcą-np. właśnie dziś za zajęcia popołudniowe zamiast za 3 miesiące dostać ponad 2000, dostałam 600 zł, ale przecież satysfakcja jest i uśmiech na twarzy i nadal trzeba być miłym i kochanym dla dzieci, bo one nic nie winne, ale dają w kość nauczycielowi, bo rodzica zbyt rzadko widują i nie zdążą. Ja tez tak w żalach..... ale ogólnie bardzo kocham te dzieci i tę prace też-chętne tylko zmieniłabym placówkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klempo, a ja niestety nie moge mieć ani dywanów, ani firanek, bo mam straszną alergię na roztocza typu a i b :( rolety mi zostały i codzienne mycie podłóg :) kazika, może TY za nas te testy robisz??? to prawdź, co tam u mnie... :D Madzix, zostań z nami-tematów coraz więcej, a im dłuzej jestśmy razem, tym pewnie częściej będziemy zapominac o dniach cyklu i lekach-ja już od sierpnia nie liczę i fajnie jest. 4Mala, a kto był w liceum Twoim wychowawcą? Ja na"śledzika" mam rozmowe w radio, bo już 4 programy im za darmo nakręciłam i mam dość-szkoła mnie okrada i radio się nie dam. Du*a blada-mam juz dość traktowania mnie jak naiwniaka. Wczoraj chyba ze zmęczenia potwornie bolał mniełeb, aż wymiotowałam i miałam gorączkę, @ się zatrzymała :( i dochodze do wniosku że za żebracze pieniądze nie dam się zabijać. Podobnie jak Moleczka za mało się targamy, bo jesteśmy tak zmęczeni i wyczerpani, ze ani cił ani ochoty znaleść nie mozemy-oboje ryjemy ryjami w ziemi jak świnie. I jak tu zajść w ciążę, mimo dobrych wyników? przecież to naturalne, ze organizm się broni,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LULU !!!! ale mi sie oberwalo - zaraz malpiszonem zostalam - i za co, za co ???? ;-(.... za to, ze moleczka psy na nauczycielach wieszala........;-).... niech i tak bedzie - przyjmuje wszystko na klate......no chyba, ze mi sie oberwalo, za te dzisiejsze zjedzone TONY slodyczy - jesli tak - to calkiem slusznie...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×