Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pau.la

Starajace sie o pierwszego dzidziusia?

Polecane posty

Romanesca - nie pękaj ja mam 20 lat młodszego brata i naprawdę jest jazda niezła czasem zwłaszcza że pomiędzy nami nie ma żadnego ;) ostatnio też byłam z mamą i młodym na zakupach a pani sprzedawczyni pyta młodego kto mu kupił taki ładny samochód - mama czy babcia??? a my w ryk i nie wiedziała dlaczego :D:D:D bywa czasem bardzo ale to bardzo śmiechowo Ja aktualnie zmieniłam pracę, jadą na początku lipca do stolicy na szkolenie i to mi daje już 200% pewność żeby się wstrzymać do ślubu :) ale za was Kochane trzymam mocno kciuki bo mam nadzieję że bedziecie mi za rok skarbnica wiedzy !!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻 dla Was i nie poddawajcie się - podobno letnia aura sprzyja poczęciom :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Romanesca skoro wyjeżdżasz pojutrze to zanim wyruszysz to rano zrób test. Może wybierzecie się na wczasy już w trójkę???Miłego wypoczynku , poprawy humoru no i dwóch kreseczek życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Broneczko!!! Fajnie ze sie odezwalas:-) Gratulacje z powodu pracy:-) Romanesca, ja proponuje w sobote rano przed samym wyjazdem:-) Co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczka ja mam 10 lat starszego brata i 8 lat starszą siostrę i myślałam że to duża różnica ale "pobiłaś" mnie podwójnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pau.la Nie nie ja zrobiła 3 testy w ciągu moich 7 miesięcznych starań. 2 testy robiłam po terminie ale w ciąży nie byłam a @ potem i tak przyszła a 3 test robiłam też po terminie i w końcu wyszły 2 kreski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już mykam do łóżeczka. Kewinek nakarmiony wycałowany od wszystkich ciotek internetowych i dalej sobie nyna. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina, Teraz rozumiem:-) W sumie to mnie to nie pociesza:-) Bo myslalam ze po 2 dniach testy ci nie wyszly a po tygodniu juz tak:-) No wiesz, chwytam sie kazdej pozytywnej mysli:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i poraz kolejny sprawdza się teza że co ma byc to niech będzie ale żeby już było wiadomo. Albo w prawo albo w lewo, albo ciąża albo @. Oczywiście życzę Ci Paula tej pierwszej opcji.Ja w sumie tylko dwa razy przechodziłam takie katorgi bo tylko 2 razy spóźniła mi się @ z niewyjaśnionych przyczyn, ale doskonale pamiętam tą cholerną niepewnośc. Zmykam i ja spac, jutro na godzinkę do pracy i nareszcie WAKACJE.Prawie 2 m-ce wolnego. Huuura.Dobranocka.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość +-*/+++-***/
Wkręcajcie sobie tak dalej!!!!! Idiotki he he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim :) no mama - test negatywny ;) troche mi ulżyło ja @ dalej nie mam :) lece kosić dookoła domu i się pakpwać i zrozmyslać o tym jakby było fajnie jechać we troje na wczasy a nie we dwoje :) milka - gratulacje z okazji ślubu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki wkleiłam wam wcześniej link! Bardzo ciekawe, można obserwować swój cykl lub założyć kartę ciąży! Trzeba troche nad tym posiedzieć, ale może być fajne... Miłej zabawy BUŹKA 👄 👄 👄 🌼 Romanesca dzięki, już nie mogę się doczekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez miałam niedawno - 24 kwietnia i było wspaniale - pogoda dopisała, goście sie bawili, DJ grał pierwsza klasa :) życze Ci równie udanego weselicha. sukienke już masz? jak coś to ja mam do sprzedania ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suknie mam, już wszystko załatwione. Jeszcze tylko takie małe szczegóły :-) ahhhhhhhhhh mam nadzieje że będzie cudownie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Ale mam czytania. Faktycznie, jeden dzień nie zajrzę do Was i już tyle czytania :) A ja dziś rano musiałam wcześnie wstać, bo byłam po wyniki badań. Mialam badanie moczu i morfologię. Ogólnie wszystko wyszło dobrze. Zrobiłam sobie też BHCG tak dla kontroli i poprawy samopoczucia:) I to HCG wyszło mi 24787. No i tu mam problem, bo się na tym za bardzo nie znam. Według objaśnień to jest tak: tydzień ciąży mIU/ml 1-2......................................16-156 2-3.......................................101 - 4870 3-4.......................................1110 - 31500 4-5 ...................................... 2560 - 82300 5-6....................................... 23100 - 151000 6-7........................................27300 - 233000 7-11 ......................................20900 - 291000 12 ........................................16684 - 127939 13 .........................................10743 - 89074 14 ......................................... 7895 - 70818 15 ..........................................6210-69173 16........................................... 5730 - 54585 17 ......................................... 5267 - 57465 18 ..........................................3180 - 51360 19 .......................................... 5879 - 55183 20........................................... 1234 - 45771 21-39....................................... 2700 - 78100 Czy potrafi mi ktoś prosto i jasno zinterpretować ten wynik ? Bo te liczby są jakies zamieszane. Mniej więej wiem o co chodzi, ale chcę zobaczyć, czy dobrze myślę :) Na pewno któraś się na tym doskonale zna. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już nic nie rozumię. Poniżej wklejem jeszcze raz to co kilka stron wcześniej podawała Karolina. To co ja podawałam wyżej miałam razem z moimi wynikami. Czyli jak i na co mam patrzeć ? 3 tydzien - 5 - 50 4 tydzien - 3 - 426 5 tydzien - 19 - 7.340 6 tydzien - 1.080 - 56.500 7-8 tydzien - 7.650 - 229.000 9-12 tydzien - 25.700 - 288.000 13-16 tydzien - 13.300 - 254.000 17-24 tydzien - 4.060 - 165.400 25-40 tydzien - 3.640 - 117.000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haydi, ja sie na tym totalnie nie znam:-( Pewnie najlepiej to bedzie wiedziala Karolina. U mnie dalej nic. Absolutnie nic... testu dzisiaj nie robilam. Zrobie jutro. Do tej kretynki co pisze wyzej pod beznadziejnym czerwonym nickiem: - Sama sie wkrecasz prowokujac i czekajac na reakcje!!!!! Zalosne!!!!!!!! Nikt cie tu nie zapraszal i generalnie mamy w nosie to co o nas myslisz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pau.la, no właśnie ja się też na tym nie znam, mimo, ze mam pod spodem objaśnione te normy :) A co do tej kretynki to się nie przejmuj, na takie komentarze najlepiej nie zwracać uwagi. Pozatym być może kiedyś też ją dotknie taka tragedia, ze będzie pragnęła dzidziusia a nie będzie jej to wychodziło to jeszcze nas zrozumie! Tacy co się z kogoś śmieją najczęściej prędzej czy poźniej sami mają taki problem, a wtedy jej nie będzie do śmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to znów jutro będę z nadzieją czekać, że napiszesz wynik testu, który będzie pozytywny! Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie dzisiaj pomyslałam ze u nas świat sie kreci tylko wokół jednego tematu :) Ja mam dzisiaj 9 dzień cyklu, pomału zbliżaja sie dni płodne. Wyobrazcie sobie ze 3 dzien mam ta sama temp. Dla mnie to nie samowite ze taka stała jestem ;) Teraz tylko czekam na podwyższenie temperaturki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się pokłóciłam z mężem, oczywiście poszło o przytulanie. Dni uciekają a On nie wiem co mu się stało ale jest wykończony i zasypia w pięć minut (jak tak dalej pójdzie to sobie pogadam z Jego szefem ). Tak że już skreśliłam ten miesiąc z góry i czekam na @. Depresję mam dzisiaj i przepraszam dziewczyny że tak smutno piszę. Może w przyszłym miesiącu będzie lepiej gdyby się udało to dziecko pojawiłoby się w najlepszej dla mnie porze roku wiosną. Znikam sobie na weekend zajrzę do Was w poniedziałek. Pau.la czekam na dobre wieści od Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie liczba która podałaś HCG 24787 pasuje tylko w tym przedziale 5-6....................................... 23100 - 151000 a wg ciebie pasowały by te tygodnie ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sensai ja z moim meżem ma odwrotny problem :) On to by chciał codziennie a ja mu mówie zeby chociaz co dwa dni, zeby jakos t plemniczki sie naprodukowaly. Ale głowa do gory, bedzie dobrze. Może kup mężowi jakies witaminki na wzmocnienie :) Moj tez zawsze jest zmeczony ale jak tylko polozy si edo lozka to wraca mu energia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sensai nie martw się nie ty jedna masz problem z mężem :( mój też zasypia nawet podczas oglądania meczów Euro 2008 więc to już jest naprawde podejrzane. W dodatku chodzi spać o 22.00 a wstaje o 4.00 , niby każda godzina jest dobra na kochanie ale .... nie jak sie za ściana ma babcie ;) poza tym takie planowanie kochanie - chodź zrobimy sobie dzidziusia zaczyna już tracić swój urok przez to czekanie .... no ale narazie @ ani widu ani słychu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romanesca, właśnie tak powinno być - początek szóstego tygodnia. Więc myślisz, że wyniki są dobre jak na początek szóstego tygodnia? Skoro tak z tego wywnioskowałaś i tak rzeczywiście jest to chyba jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haydi no coś z takich testów, domysłów, kombinowania i prawdopodobieństw mam na matematyce :) poza tym twój wynik nie pasuje do żadnego innego przedziału ;) mysle że wszystko się udaje - przecież wszystkie testy sie nie mogę mylic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×