Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pau.la

Starajace sie o pierwszego dzidziusia?

Polecane posty

Mizomaniaczka, Oj nie ladnie nie dotrzymac tak umowy:-) Pewnie nie masz dzisiaj zbyt dobrego humoru? Nie martw sie za bardzo. Bedzie dobrze. @ minie, pare dni i nowa szansa, duzo przytulania i moze tym radem sie uda. Do konca wakacji wszystko sie moze zdarzyc... W czerwcu doczekalysmy sie az 2 nowych oczekujacych mamus na forum, wiec miejmy nadzieje ze lipiec nie bedzie pod tym wzgledem gorszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy nowa kolezanke. Kasiu1980, zarezerwuj sobie swoj nick co bysmy wiedzialay ze to zawsze ty piszesz a nie ktos kto sie pod ciebie podszywa. Uwierz mi to sie zdarza. Napisz co porabiasz w UK i z jakiej czesci Polski pochodzisz. Tak zebysmy cos o tobie wiecej wiedzialy. Po nicku zakladam ze masz 28 lat - tyle co ja. Piszesz ze zaczniesz sie starac po slubie siostry? Czy sa tego jakies powody? Czy po prostu czekasz zeby sie wyszalec na slubie a potem zaczac dzialac:-) Jezeli czytalas kilka naszych stron to pewnie wiesz ze zadna z oczekujacych tu kobitek nie zaszla w ciaze w pierwszym cyklu, ani nawet w drugim. Rekord to trzeci. Moze ty go pobijesz?? W kazdym razie sluzymy rada i pomoca. Wrzucimy cie na liste starajacych sie. Nie bede cie moralizowac co do palenia. Sama wiesz co i jak:-) Co do znajomych i imprez to albo trzeba bedzie z nimi powaznie pogadac... albo sie wyprowadzic? Co do jajnika, to nie ma co sie martwic. I tak prawie kazda kobieta ma jeden jajnik bardziej aktywny niz drugi. Ja na przyklad na mam okolo 10 cykli w roku w tym 8 z tego samego jajnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! [ cześć ] Mizomaniaczka, przykro mi z powodu @ :-( Ja w tym miesiącu też się tak rozczarowałam na widok @. W tym samym dniu, gdy dostałam @, to jeszcze rano zrobiłam test (wyszedł oczywiście negatywny) a potem za 3-y godzinki już się rozciekłam. W przyszłym tygodniu na nowo zaczynamy staranka. Trzymaj się! Będzie dobrze. Nabierzesz nowych sil i znowu będziesz gotowa do działania. Pau.la, a jutro czekamy z niecierpliwością na wieści od Ciebie. W tym miesiącu mamy już dwie oczekujące mamusie, może Ty będziesz trzecią? (nie chcę zapeszać). Życzę Ci dwóch kreseczek. Trzymam za Ciebie gorąco kciuki! Karolina, naprawdę słodziutki ten Twój Kewinek. Jak na Niego patrzę to aż mi się ma zachcieć takiego bobaska. Pozdrawiam was wszystkie. Kochane [ kiss ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim kobitkom:) mizomaniaczka przykro mi z powodu nadejscia @ no ale jak dziewczyny pisaly juz wczesniej za kilka dni kolejna szansa:) paula wierze ze tym razem sie udalo i napiszesz ze sa dwie kreseczki:)bedziemy czekaly z niecierpliwoscia!!:) witam takze nowa kolezanke,im nas wiecej tym razniej:) karolina twoj synek jest przesliczny!! normalnie cukiereczek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuszki napiszcie mi czy jezeli na tescie owulacyjnym sa dwie kreseczki i jedna z nich jest jasniejsza to jest pozytywny czy negatywny i jeli jest pozytywny to oznacza to ze jest jajeczko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jest słaba kreseczka to bym test powtorzyła po ok 12h. A jesli jest pozytywny to znaczy, ze owulacja bedzie od 12-24h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilona, Na testach owulacyjnych nie znam się, tak bardzo, ale slyszałam że zawsze są dwie kreski, jedna normalna a druga slaba, jeśli ta słaba będzie wyrażna to dopiero wtedy jest owulacja czyli dwie kreski muszą być dwie wyraźne kreski. Ja uciekan na imprezę, ale z wielką chęcią zostałabym dziś w domu pod kocykiem, czuję się jak bomba zegarowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakasia1980
witam ponownie, z chcecia zarezerwuje nicka, ale mam z tym na razie problem, wydaje mi sie ze juz dawno dawno temu rezerwowalam go i stad te problemy- nie pamietam hasla. w UK pracuje w dosc sympatycznej firmie.od roku w tym samym miescu wiec juz spokojnie moge sie starac o dzidzie :) Paula, tak tak- mam tyle samo lato co ty :) jezeli chodzi o pytanie -dlaczego po slubie siostry- otoz z kilku powodow- chce jeszcze troszke pobrac folik-bo biore go jakos okolo 2 miesiace, po drugie-slub jest w POlsce wiec stres zwiazany z tym i emocje,podroze moga mnie rozreulowac ;) po trzecie musze sie zmiescic w sukienke ktora kupila 3 kilogramy temu :) a wiec musze powrocic do wagi.... co do wyprowadzki- to jak na razie ze wzgledow finansowych nie wchodzi to w gre- kawalerki sa u nas potwornie drogie i znacznie taniej wychodzi wynajmowac cos z kilkoma znajomymi. dzikuje za odpowiedz :) paula, nastepnym razem sie uda :) im bardziej sie stesknisz tym wieksza bedzie twoja radosc :)))) serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakasia1980
ps.jesli chodzi o moje owulacje to nie sposob ich zauwazyc. sa coraz bardziej bolesne. czuje sie wtedy jak balon :) a do tego te pobolewania,az cieszko sie ruszyc, ehhh. ale nie ma tego złego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo Paula czy mi się wydaje czy dzisiaj test miałaś robic?Napisz kochana co tam wyszło?Ja tymczasem pędze na kurs pierwszej pomocy. Będę dzisiaj się całowac z manekinami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ! Ja też zaraz jak tylko wstałam włączyłam komputer żeby zobaczyć jak Pauli wyszedł test a tu nie ma wiadomości :) trzymam kciuki Paula żeby wyszły te dwie kreski i nie trzymaj nas dłużej w napięciu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:-) No właśnie Paula, nie trzymaj nas w niepewności, czekamy na wiadomości od Ciebie! Karolina, Synuś pierwsza klasa, ale nie ma co się dziwić - Mamusia też piękna:-) Oj, czuję Karolinko że będa panny tracić dla Niego głowę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, Troche mi glupio bo wy tu czekacie na wiesci a ja zadnych wiesci dla wasn nie mam:-( Bardzo przepraszam ze was zawodze:-( Test robilam i znowu wyszedl negatywny. Nawet cienia drugiej kreski nie ma. Ale @ dalej nie mam!!!!! Dzisiaj jest juz 39 dzien cyklu. Cykle zwykle mam 36-37 dniowe. Na tym etapie jak bym byla w ciazy to test wyszedlby pozytywny na 100%. Sama nie wiem co o tym sadzic. Oczywiscie istnieje duze prawdopodobienstwo ze caly cykl mi sie przesunal. Ale wydawalo mi sie ze dokladnie okreslilam moment owulacji (sluz, temperatura, bol jajnika). Nigdy do tej pory sie nie mylilam w swoich obserwacjach. Owulacja a potem zawsze za 14 dni @. Nic juz z tego nie rozumiem. Objawow jakis szczegolnych tez nie mam. Dzisiaj wieczorem wyjezdzam na szkolenie i wroce dopiero w srode. Nie bede miala dostepu do kompa. Jezeli nic sie nie wydarzy do srody, to w czwartek powtorze test jeszcze raz. A jak dalej nic nie bedzie wiadomo to sie bede chyba musiala wybrac do lekarza? Nienawidze lekarzy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Przed wyjazdem do was jeszcze zajrze by uzupelnic nasza tabelke, wpisac cytat na nastepny tydzien i powiedziec papa:-) Dzieki dziewczyny za wsparcie. Sorry ze was troche rozczarowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula przecież nie chodzi o Nas, że kogoś rozczarowałaś.Przede wszystkim rozczarowałaś samą siebie i to jest smutne. Myślę że mogę napisac w imieniu wszystkich dziewczyn że Nam jest poprostu bardzo przykro ale to Ty teraz cierpisz.A to że się tak niecierpliwiłyśmy wynika z tego że życzymy Ci dzidzi z całego serca.Musisz się niestety wybrac do lekarza bo jak bez wyraźnej przyczyny cykl się tak wydłuża to może coś tam się dzieje, a im prędzej to sprawdzisz tym lepiej i spokojniejsza będziesz. Trzymaj się kochana. Jesteśmy z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ash, Dzieki za slowa otuchy. Wlasnie przed chwila zauwazylam taka bardzo delikatna ledwo widoczna brazowawa wydzieline. Moze to @? Wiem ze to straszene, ale tak naprawde to chce zey juz przyszla bo przynajmniej nie bede musiala sie martwic. A jezeli to @ to oznacza to ze sie o 3-4 dni walnelam z wyznaczeniem owulacji. Moze jednak powinnam zainwestowac w testy owulacyjne!!!!! Dziweczyny dzieki za wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołwik
Pauluś przykro mi bardzo, cały czas mocno trzymałam za ciebie kciuki; asz ma rację tu nie chodzi o nas tylko o ciebie, bowiem my wszystkie przezywamy ogromne emocje w każdym cyklu i wiemy jak "smakuje" rozczarowanie Mam nadzieję że szkolenie nie będzie zbyt nudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki moje kochane,buziaki 👄:) Paula bardzo mi przykro ze nie ma dwoch kreseczek:(czekalam na wiesci z niecierpliwoscia ,nie wiem jak inne dziewczyny ale jak ktoras z dziewczyn ma zrobic test ciazowy w okreslonym dniu to mi sie cholernie wlecze ...:) pozdrawiam wszystkie dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah no szkoda Pau.la ale jak nie teraz to może następnym razem. Chociaż faktycznie może to być irytujące jak nadal nic nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakasia1980
Paula nastepnym razem :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszłam do Was i czytam zaległości,gdyż nie mogę spać. Haydi gratuluję, dobre wieści zawsze podnoszą na duchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki, Troszkę mam zaległości w czytaniu.Przyznam sie że dziś prace zaczęłam od czytania informacji od Was. W domku mam wyłaczony internet, ponieważ firma wyznaczyła mi limit 1kb na miesiąc.Porozmawiam dzis z szefem i powiem że nie chce takich sytuacji więcej.Internet ma dzialać.Jestem w ciąży i mi sie teraz nie odmawia. Wiec: Asz, mella25- męzowie maja racje.Na wszystko przyjdzie czas.Moj luby tez tak mówi.Miał racje.Przszedł czas i na ciąże. Ilona24, Ramanesca-życzę Wam udanych wakacji.Przynieście nam dobre wieści po powrocie.To rozkaz! Ewwkkaa-Twoj problem to coś naturalnego.Poszukaj sobie w necie krwawienia międzyowulacyjne.Dowiesz sie że to naturalna sprawa i część kobiet tak własnie ma.Nie czytaj informacji o chorobach bo sie tylko sfazujesz jak ja.Dla pewności zrób sobie badanie usg dopochwowe w 7-9 dniu cyklu.Nie pożniej.Tylko w tych dniach możesz sprawdzic czy wszystko jest ok i wykluczysz torbiel.Twoje krwawienie bedzie wystepowało ok 3-4 dni, max 7.Zawsze ok18 dnia cyklu, tj po jajeczkowaniu.Wciąży teraz napewno nie jesteś.Staraj sie w tym okresie nie denerwować i nie wysilac. Myśle tez że bolą Ciebie jajniki, zwłaszcza zauważalne jest to przy siusianiu.To dziwne ale delikatny sex pomaga.Dobrze jest pokochać sie jak boli ale przed plamieniem.Czasem to poprostu je zatrzymuje  Ja miałam wiele lat take plamienia w każdym cyklu.Ostatnio nie miałam i okazało sie ze jestem w ciazy.Lekarz badał mnie praktycznie co miesiąc i wszystko było ok.Zero hormonów.Wskazał że po 24 cyklach można je unormować ale lepej zostawić to naturze.Wiec moj organizm szalał, hormony sie buzowały-to własnie te plamienia, a obecnie dały mi dzidziusia.Tego Tobie tez życzę. Karolina1980- Synus przewspaniały.Dzidzia jak z reklamy.Tak sobie dziś popatrzałam i dotarło do mnie, że ja spodziewam sie własnie takiej dzidzi.Zrobiło mi sie tak cieplutko na serduszku... Smerfetka29-blizniaki już są takie dużeMoże bedą jednojajeczne  .Miło że nic Ci nie dolega.Słyszałam że przy blizniakach w organizmie jest wielka rewolucja. Romanesca, Paula- tak mi przkro.Kiedy tylko czytam że którejs z Was spóznia sie okres, zaczynam sie strasznie denerwować.Jak w sensacyjnym filmie.Sledzę wpisy bardzo wcześnie i czekam dobrych wiadomości.Liczę że po wakacjach bedzie tu cała paczka zaciążonych. Już się nie moge doczekać. Ja gonię Smerfetke a mnie Haydi.Czekam na nastepne. Jakasia80- świetnie napisane”3kg temu”Przykro mi że masz taką sytuację z tym domkiem.Ja to naprawde mam dobrze.Firma mi opłaca wszystko.Pamiętaj trzeba mieć nadzieje i może za rok zamieszkacie sami.Ja kiedys też wynajmowałam mieszkanie na pół z kolegą. Palenie, dla dzidzi warto przestać.Ja paliłam ok 10 papierosów dziennie.Jak myslalam że jestem w ciąży to jeszcze paliłam ale już mniej i po pół.Jak lekarz potwierdził, zapaliłam i miałam takie wyrzuty...zgasiłam po jednym zaciągnięciu.Teraz nie palę, nie pije wina, kawy, piwa.Niczego.Soczki i witaminki.O dziwo nie chce mi sie.Wiem ze tak trzeba.Pamietaj że jak zajdziesz musisz byc silna!Koleżanka paliła w ciązy.Dzidzia sie urodziła zdrowa, ale skad wiesz co bedzie za 10-15 lat?Nie bedziesz miała pewnosci że organizm Twojego dziecka bedzie silny i zdrowy.Pamiętaj o tym. Tęskniłam bardzo za Wami i cieszę sie że juz tu jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny !!! Wszystkim urlopowiczkom życzę przyjemnych, słonecznych no i \"owocnych\" wakacji. Witam nową koleżankę - miło że do nas dołączyłaś, topik fantastyczny i w grupie raźniej. Dziewczyny głowa do góry, mamy wakacje, słoneczko i wiele przyjemnych przytulanek przed nami więc nie martwimy się nawet jeśli @ przyjdzie bo przed nami cały lipiec i sierpień. Choć przyznam szczerze na Twoim miejscu Pau.la chciałabym aby w końcu ta niepewność się skończyła nawet jeśli @ jednak nadejdzie. Ale trzymam za Was kciuki dziewczyny może choć jedna zafasolkowała w tym miesiącu. żółwiku cieszę się strasznie że do nas wróciłaś !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Karolina1986 dzidziusia masz rzeczywiście z reklamy. Naprawdę urocze dziecko i ja też myślę że kiedyś parę serduszek złamie ale jak mawia mój kolega nawet jeśli jesteś z kimś krótko a potem nie wychodzi to i tak warto było przeżyć coś tak wspaniałego. Ja wczoraj byłam na krótkiej wycieczce i widziałam dużo zafasolkowanych dziewczyn aż im zazdrościłam. Wszystkie zadowolone z dumą prezentowały brzuszki. Chciałabym też tak sobie paradować latem i postanowiłam że jeśli się uda zrobię sobie konieczne do rodzinnego albumu zdjęcia typu Demi Moor (nie wiem czy dobrze napisałam) ale z pewnością pamiętacie okładkę czasopisma. Uciekam teraz do pracy bo nic dziś nie zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Znów nowy tydzień się zaczął, jak ten czas szybko leci.... Pau.la, szkoda, że nie wyszło. Czekałam na dobrą wiadomość wczoraj od rana, no ale najważniejsze, że nie jesteś bardzo smutna. Dobrze w sumie, że masz się czym zająć i nie myśleć za dużo, bo jak czlowiek siedzi cały dzień w domu i nie ma co robić, to wogóle do głowy można dostać! Ja od jutra zaczynam praktyki studenckie w Domu Pomocy Społecznej Osobom Niepełnosprawnym. W sumie nawet się cieszę. Sesja skończona, egzaminy zaliczone, mąż w pracy, to ja sobie będę robić praktykę. Lepiej teraz niż później z brzuchem, a jak się urodzi to już wogóle, więc wolę miec to za sobą. Chciałam robić je w Domu Dziecka, ale boje sie chorób, o które tam z pewnością łatwiej.No nic, zobaczymy jak to będzie. Póki co czuję sie świetnie. Nic mnie nie boli, nie mam nudności, wogóle jest dobrze. W czwartek mam umówioną wizytę u lekarza, mój dzidziuś będzie od ostatniej wizyty o dwa tygonie starszy :) Ciekawe co tym razem będzie widać na USG. Pewnie dalej tylko malutką plamkę. No nic, życzę Wam wszystkim udanego dnia! Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×