Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pau.la

Starajace sie o pierwszego dzidziusia?

Polecane posty

Wyslalam wam jeszcze 2 zdjecia z mezem. A teraz biegne spac:-) Dobrej nocy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane dziewczynki :) Witam Fiolka, widze ze juz zdazylas sie zadomowic co mnie bardzo cieszy.Tu jest bardzo sympatycznie i cieplo. Dla mnie to jedna z nielicznych okazji poczuc sie jak POLKA :) Przyznam sie ze wczoraj mialam urodzinki 29-te. Dostalam od mojego szczescia piekne kolczyki z bialego zlota a w pracy szef zorganinzowal mala imprezke na 10 osob.Dodam ze w trakcie pracy.Bylo mi bardzo milo.Po pracy niestety spalam bo leciala mi krew z nosa.Wolalam wiec odpoczac.Samochod ktory mnie wozi do domku strasznie smierdzial benzyna.To Rosja i tu to nikomu nie przeszkadza.Postanowilam ze dzis ide do szefa i zglaszam ze mi nie mozna jezdzic takim wozem i maja go naprawic. moj adres na foteczki: szwedzka@onet.eu milego dnia Wam życze i przesylam duzo buziakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Dziś piszę tak wcześnie z rana ( co jest rzadkością :) ) bo mamy dzisiaj druga rocznicę ślubu i mój mąż obudził mnie rano niespodzianką - dał mi piękny bukiecik róż i śliczny zegarek. Chciałam już kiedyś taki, ale jak dla mnie, był za drogi i go sobie nie kupiłam :) Kochanego mam męża. Chyba wczoraj te kwiatki kupił, bo skąd by je rano wziął, tylko jak je do domu przemycił i gdzie schował :) Właśnie sobie oglądalamm Wasze zdjęcia! Dziękuję, że o mnie nie zapomnialyście i przyslałyście mi je. Ślicznie wyglądacie i nie będę tutaj wymieniać po kolei, bo wszystkie jesteście śliczne - bez wyjątku. Kate29 - no to widzę, że Ty też masz taki brzuch jak ja :) A ja myślałam, że mam takie potworne wzdęcia i wogóle, że w 8 tygodniu mam taki wystający brzuszek. Zawsze, ale to zawsze miałam płaski, a teraz mi też tak jak Tobie wystaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Haydi wszystkiego naj naj z okazji rocznicy. Fajnie obudzic się z taką niespodzianką miłą...Ja mam taki odruch że ciągle jestem na \"wciągniętym brzuchu\" i śmieję się że jak już w końcu będę w ciąży to do od pierwszego dnia \"puszczę\" go sobie wolno i od razu będzie widac ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZIEWCZYNKI 🌼 Przesłałam wam na maila najbardziej aktualne zdjęcia, mam nadzieje, że żadnej nie pominęłam ;-) Dziewczynki ja to wam życzę wszyskiego naj naj naj lepszego i ogrony buziak 👄 bo każda z was obchodzi jakieś święto i chba trochę się pogubiłam, która jakie :-) :-) :-) Ja to się jakoś źle czuję, boję się że dostanę @ NIECHCĘ!!!!!!! Czekam, czekam i czekam!!! BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki, U mnie już po @ i znowu zaczęły się staranka, ale wzięłam sobie do serca waszą najlepszą jaką dotąd usłyszałam radę \"wrzucić na luz\" więc już nie myślę o tym tak obsesyjnie jak wcześniej :) Widziałam zdjęcia niektórych z was i co mam powiedzieć? no no laski jesteście i tyle :) Jeśli mogę prosić zdjęcia na moiego maila byłoby super, a i ja wam wyślę swoje :) m.ulewicz@op.pl Buziaki i życzę wam miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate, Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. 100 lat :-) 🌻 [🌻 Haydi, Cieplutkie zyczenia z okazji rocznicy. 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate no brzuszek to juz masz super. A nie mowiłam ze niedlugo bedziemy przesyłac sobie zdjęcianaszych brzuszków ;) No i oczywiście wszystkiego najlepszego w dniu urodzin, imienin rocznic itp. Strasznie duzo tego sie nazbierało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mizomaniaczka ty to poprostu wyglądasz jak modelka, a jaka figurka, nie jedna może ci pozazdrościć!!!! Paula ty to masz taką śliczną buźkę, wyobrażałam sobie ciebie podobnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka ja ide na wesele 23 sierpnia do moje kuzynki. Od mojej mamy siostry corka wyhodzi za maz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za wszelkie komplementy:-) Wyslalam najlepsze zdjecia;-) Jestescie wszystkie kochane 🌻 Wiecie ja mam buzke drobna ale jak wam powiem ile waze to same nie uwierzycie: 75kg!!!!!!!!!!!!!!!!!! Na zdjeciach!! A teraz to nawet troszke wiecej i dlatego robie sobie teraz taka mini diete. Z tym spodenkami to nie zartowalam... niestyty wszystkie nadwyzkowe kilogramy sa w pupie i nogach:-) Jakos specjalnie to sie tym nie przejmuje tylko zazdroszcze wam ze wy wszystkie to macie takie piekne, zgrabne, opalone i dlugie nozki. No i boje sie ze jak zajde w ciaze to prztbedzie mi 15kg a wtedy stuknie mi 90kg!!! Przerazajace:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -_fiolek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje drogie:) kate slicznie wygladasz...brzuszek juz dosyc spory:) Wszystkiego najlepszego Kate z okazji urodzin,przesylam duuuzo buziakow dla ciebie 👄👄👄👄👄 paula jestes swietna laska,zupelnie inaczej sobie ciebie wyobrazalam myslalam ze jestes brunetka:) milka znajomo mi wygladasz ....zastanawiam sie gdzie pracujesz hm... Pauly poprosze o fotki i od nowych dziewuszek tez ilona24x@wp.pl a tak wogole witam nowe kolezanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -_fiolek_-
witam drogie panie :) już drugą noc z rzędu śni mi niemowlaczek z tego przejęcia. Termin @ dopiero za dwa tygodnie, jak ja wytrzymam tak długo w tej niepewności?? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez czekam na @ za dwa dni ma przyjsc,ale na nic sie nie nastawiam bo specjalnych staranek teraz nie ma wiec jak bedzie to bedzie ,od jakiegos czasu juz nie mysle tylko o tym zeby zajsc przy przytulaniu i jest poprostu super!!!nie czuje sie uwieziona przez wlasny umysl bo normalnie juz mnie to wszystko dobijalo czulam sie zmeczona zyciem poprostu .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale my dzisja jestemy dla siebie mile. Normalnie dzien uprzejmosci i milych slowek:-) 🌻 Wszystkie jestesmy mlode, piekne, usmiechniete i bedziemy miec duzo dzieci!!!! Tak...? Ale ile tak wlasciwie dzieci chcialybyscie miec??? Tylko nie mowcie ze choc jedno!!!! Rozmarzcie sie i powiedzcie ile chcialybyscie miec dzieci gdyby nie bylo zadnych przeszkod (finansowych, zdrowotnych, wiekowych, rodzinnych)? Ja troje (2 dziewczynki i chlopca)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilona to nie tajemnica ja pracuje w Makro w Olsztynie, może kojarzysz? A ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haydi wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy!!! fiolek ja tez tak mialam ciagle mi sie snilo ze albo jestem w ciazy albo juz mam dziecko...ale umysl plata takie figle ,duzo myslisz i potem snisz o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam czasami jezdze z mezem na zakupy,wiec moze tam cie widzialam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula zawsze chcialam miec trojke i podtrzymuje to dalej...a czy to chlopcy ,czy dziewczynki to dla mnie bez roznicy,mam nadzieje ze jak zajde w ciaze to bede rodzila naturalnie bo juz mialam jedna cesarke a mozna miec tylko trzy,wiec mialbym tylko dwojke,ale jestem dobrej mysli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilona no to nieźle to jak kiedyś będziesz i mnie poznasz to się odezwij będzie ciekawie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka ja dokladnie to mieszkam w Jonkowie kolo Olsztyna ,pewnie kojarzysz i pracuje w sklepie na tym glownym placu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilonko wiem gdzie jest Jonkowo ale nigdy tam nie byłam :-( Pewnie właściciele zaopatrują się w M...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka nie ma sprawy,dam znac jak sie bede wybierala bo do makro wyjazd to musimy zaplanowac bo od znajomego bierzemy karte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -_fiolek_-
Ja wiem ,że te sny to przez to, że ciągle o tym myślę, a nie żaden tam znak. Mój mężuś koffany chciałby dwójkę, a ja trójkę. Czas pokaże jak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ja pracuję zaraz na wejściu w punkcie obsługi klienta i w punkcie reklamacji!!! Jak będziesz się wybierała to napisz , to może być ciekawe spotkanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×