Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pau.la

Starajace sie o pierwszego dzidziusia?

Polecane posty

witam Ja też w takim razie dziękuję, podobało mi się, że każdy ma dostęp i mogą przybywać nowe osoby, które również dzielą się swoimi problemami i doświadczeniami, szkoda, życzę wam powodzenia. Pozdrawiam Pakostane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ja Was tylko podczytywałam i szkoda,że znikacie. To jednak forum ,że nie tylko miłe słowa są ale też i zdarzą się jakieś pomarańczki, które wszystko potrafią zepsuć. Powodzenie dla każdej z Was. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pakostane, Do nowego tematu tez moga przybywac nowe osoby. Noowe forum dziala dokladnie taksamo!!!!!!! I wszystko jest po staremu. Daj mi maila to ci wszystko wyjasnie. Tu nie bardzo moge... Dziewczyny, my nie chcialysmy zeby tak sie stalo!!!! My nie chcialysmy sie nigdzie przenoscic. I bylo nam z tego powodu baaaardzo smutno. I ciagle jest Nie wiem czy czytalyscie te posty wypisywane przez osobe \'na czerwono\'. Tu nie chodzilo juz tylko o draznienie i prowokacje. Atmosfera stala sie gesta. Byly dane osobowe i grozby. Nie bylo wyjscia. Przepraszam jezeli was zawiodlysmy... Jezeli chcecie nas sledzic to prosze o maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pakostane== Zostan z nami,bo bedzie nam smutno bez Ciebie :( Przenies sie z nami na nowe forum,zobaczysz bedzie tak samo jak tu,ale rozumiesz ze musialysmy sie przeniesc.Pozdrawiam i dla Ciebie 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pakostane chciałam odp. na Twoje pytanie dotyczące Kliniki w Poznaniu, my co prawda robiliśmy tam tylko badanie nasienia, było to w Inwimed. Mam nadzieję,że Ty zaczniesz leczenie w Klinice na kase chorych na Polnej, nie wiem, jak inne Kliniki prywatne, ale Inwimed był drogi. Pakostane ja tez jestem na nowym forum z dziewczynami, ale jakby co masz jakieś pytania to będę tu kukac, żeby odpowiedziec. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjnhyufcgj
Podnoszę :)!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nshgftya
Jest tu ktoś???? Podnoszę!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane co tu sie narobilo????? gdzie sie przenosicie??? musze chyba duuuuuuuuuuuuzo nadrobic........ paula nie wiem jeszcze o co chodzi ale to moj adres ilona84xwp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ojej! Co tu się porobiło! Dawno tutaj nie zaglądałam i mam sporo do nadrobienia. Pau.la podaję mój adres e-mail: joanna25@o2.pl Chciałabym nadal utrzymywać z Wami kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu podnoszę może się któraś odnajdzie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghyfuytvfb
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko wyslij mi wiadomosc na maila: paupaw@vp.pl A ja do ciebie odpisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny postanowiłam zajrzeć na dawne forum :) u mnie nadal bez powodzenia :( ale głowa do góry :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć potrzebuję pomocy staram sie o dziecko od 7 miesięcy i nic doradźcie mi coś ginekolog powiedział że wszystko ok i trza dalej próbować jak sie nie uda to umówić się za pół roku na wizytę od ostatniej wizyty minęło 3miesiące a my zaczynamy popadać w deprechę wszyscy wkoło w ciąży albo juz maja maleństwo a u nas..............załamka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my też z mężem staramy sie o dzidziusia od 4 miesięcy.... ostatnio jednak zauważyłam że nieco powiększył mi sie brzuszek i delikatnie zaokrąglił do tego mam wrażliwsze piersi i kiedy dotykam je po bokach troche pobolewają, chodzę cały czas senna zwłaszcza popołudniami i chociaz nieprzepadałam za słodyczami teraz mam na nie ochotę bez przerwy, od jakiegos czasu męczą mnie mdłości ale nie wymiotuję a ostatnio trochę zgaga, zauwałyłam tez bardziej widoczne żyłki i czułam też jakby moje jajniki znacznie sie powiększyły nie bolały ale je czułam. Do tego ostatnie 2 okresy były bardzo dziwne bo przed nie bilały mnie piersi i brzuch tak jak zawsze a krwawienie było dużo mniejsze niz zwykle, Tylko gdy zrobiłam test wyszedł negatywny. myślicie że mógł miec jakiś bląd???(bardzo bym chciała:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×