Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pau.la

Starajace sie o pierwszego dzidziusia?

Polecane posty

Gość vanessa1982
Dzieki za odpowiedz .... Mam nadzieje ze uda nam sie :) Pozdrowienia. Tez staramy sie p Pierwsze dziecko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KBI
To podobnie jak my.. Ja wlasnie mam pierwsza wizyte u lekarza w sobote dopiero... ale tak jak pisalam wczesniej nie wiem co mam o tym wszysim myslec najbadziej mnie zmylily te wszyskie testy co robilam... oprocz tego mam dodatkowe objawy, bardzo bola mnie piersi i jestem dosc czesto senna ostatnio i jakos tak mniej sie koncentruje na wszyskim....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KBI
KAROLINA 1986 tez tak sadze tylko mam ostatnio takie jakies dziwne mysli.... bo w sumie @ jak nie ma tak nie ma a ja zawsze mialam regularne cykle..brzuch mnie od 2 tygodni pobolwea w dolnej czesci, niby tak jak na okres ale go nie ma z reguly jak mnie boli brzeuszek to juz na 2go dzien mam okres, a wiem ze w ciazy tez tak pobolewa na poczatku gdyz macica zmienia ksztalt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do regularności okresu po odstawieniu tabletek to się czasami zmienia. po jakimś czasie się dopiero unormowuje. ale zrób te badanie i będziesz już wiedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KBI- to naprwde wyglada na ciaże.Kup sobie test jeszcze jeden i zrób juto .Nie w południe.Pierwsze siusianie.Jesli wyjdzie pozytywny smigaj do lekarza na pobranie krwi.Koszt żaden a pewność 100%.Jeżeli okaze sie negatywny, to tez śmigaj do gina.4 tyg bez @ to tez nie najlepiej.Jeśli chcesz mieć dziecko nie wolno ci lekceważyć takich sytuacji.Jak poczytasz troche naszych stronek to zrozumiesz dlaczego. Senność, obolałe piersi, zniechęcenie, bulgotanie w brzuszku.To brzmi jak ciąża ale nie chce zapeszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KBI
Dziekuje Karolina... wiem ze sie zmienia i ze go moze nie byc nawet do kilku tygodni... tylko ten test zwysky ktory wyszedl mi pozytywny dal mi duzo do myslenia.... wiem rownie ze zaraz po odstawieniu tabletek jest duzo wieksza szansa na zajscie w ciaze... wszysko zobaczymy w takim razie w sobote... Tak bym chciala by sie wszysko udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KBI
Kate 29... Tez sadze ze to ciaza... robilam wczoraj rano kolejny test i wlasnie to mnie zmyla gdyz jeden wyszedl tak ledwo ledwo widoczny ze trzeba sie wpatrzyc w ta druga kreseczke, a drugi znowu negatywny, juz zrobilam w sumie 7 testow... nie mieszkam w PL dlatego z lekarzem nie jest tak latwo, mam juz umowiona wizyte na sobotnie popoludnie, ale do tego czasu caly czas bede sie nadal stresowac, naprawde bardzo bym chciala by byla to ciaza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bylam w ciazy to 2 testy byly negatywne a dopiero trzeci byl pozytywny,wiec z tymi testami nic nie wiadomo dlatego jak pisza dziewczyny najlepiej zrobic test z krwi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kobietki. Ale u nas dzisiaj pada!!!!!!!!!! Normalnie listopad. A slyszalam ze w Polsce goraco. Ogladalam wasze zdjecia. Wszystkie jestescie mlode i piekne. Nie ma mocnych. Takie urodziwe, usmiechniete i zdrowo wygladajace dziewczyny musza zajsc w ciaze!!!!!!! Jak nie wy, to kto?????? :-) Czekam inne na zdjecia na maila:-) Tez chce was zobaczyc. paupaw@vp.pl Ewelinko, Czy mozesz dokladniej opisac co sie dzieje z Twoim kregoslupem i co powiedzial lekarz? A teraz biore sie do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelika ja nie nie mam zalozonej \'\'naszej klasy\'\' wiec twojej fotki tez nie widzialam ,jesli mozesz to przyslij mi fotke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sliczne zdjecia Angelika:) Kate twoje tez dostalam normalnie same laseczki tu mamy, az dziwne ze takie zdrowo wyglqadajace dziewczyny maja problem z ciaza... ale wierze ze nam wszystkim sie uda,i bedziemy mialy swoje upragnione szkraby:) pozdrawiam laseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Ilona, Twoje zdjęcie tez jest bardzo ładne i pomysłowo zrobione :) fajnie jest wiedziec z kim sie rozmawia. Np. Kate sobie calkiem inaczej wyobrazałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziewczyny nie daje rade z tym upałem. Mojego psa musiałam wsadzić do wanny i porządnie go zlać bardzo zimną wodą. Z resztą same widziałyście na zdjęciu jaki to futszak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No psinke masz super. Psy najbardziej cierpia w takim upale :( jakbym miala taka sierśc to bym tez nie wytrzymywała. Oglądałam jeszcze raz Twoje zdjęcia i zastanawiam sie jak Kewinek zmieścił sie w Twoim brzuszku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny ja zaraz jade na nauke jazdy. Trzymajcie za mnie kciuki. Juz mi sie nie chce robic tego prawka :( Wszystkiego mi sie odechciało po wczorajszym dniu :( 100,99,98,97,96,95,94,93,92,91,90.89,88,87,86,85,84,83,82... moja nadzieja maleje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel-ika A no jakoś się zmieścił, Jak to się mówi że go nosiłam kręgosłupowo. A co do psiaka to na całe szczęście że jest maści jasnej bo jak by był czarny to by nie było trudno o jakiś zawał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakasia1980
Hejka :) juz nie moge sie doczekac chwili kiedy bede spokojnie mogla starac sie o dzidzie :) mam juz dosc bolesnych, dobijajacych mnie miesiaczek i jajeczkowan ;) kochane, z tego co widze dosc czesto nie jest latwo zajsc w ciaze...ale patrzac po wielu moich znajomych- nie ma rzeczy niemozliwych :) po dlugich staraniach udalo im sie :))) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja czekam na @ i już nie mogę, jeszcze to gorąco :( spuchnięta jestem i zła jak nie powiem co! zróbcie jakieś chmury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne, ładna pogoda -brak humoru.Brzydka pogoda-też. i weż tu nie oszalej.... angelika nadzieji masz bardzo duzo.Cierpliwie wypisywalaś liczby od100 do 83.Kurde dasz rade. Wierzymy w Ciebie. Jeteśmy piekne i silne. Ja codziennie walcze o meskie sprawy z mężczyznami.To bardzo trudne, zwłasza jak sie jest małą kobietką.Nie poddaje sie.Poula mawia jak nie my ich to kto... Dasz rade i pamietaj że masz duzo sił.Meta jest jawazniejsza i dobrze mieć cel w życiu.Pamietaj ja mam 29lat i to moja pierwsza ciąża.Jeszcze wiele lat przed Toba na staranka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmykam do domku.Kończę robić konfiturki truskawkowe.Dzis dzień drugi gotowanka i zakręcanka w słoiczki. Jestem bardzo zmęczona.Dziś był szalony dzień w pracy ale wiele wyszło z tego dnia dobrego. Wiele sie dziś nauczyłam i mam nadzieję że zaowocuje to w przyszłości. Buzaiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj nawet jakby sam książę na białym koniu przybył to pewnie też by mnie wk...%^*()^%&)(_()+ :) ja tak mam przed @ zespół napięcia z którym już nie walczę, bo mnie jeszcze bardziej nosi niektóre moje koleżanki tak mają, po prostu przez kilka dni w miesiącu lepiej nie podchodzić do baby hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja tez jestem dzisiaj w jakims takim byle jakim humorze. @ sie rozkreca... ale bardzo wolno. Wszystko mnie wkurza i meczy. No i ta straszna pogoda. Ciagle leje. Na szczescie dzisiaj joga. Wasze zdjecia dopiero obejrze po jodze bo w pracy nie mam dostepu do WP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala26
Witam! Ja również planuję maluszka. Na razie biorę kwas foliowy od mies i robie badania lekarskie. Słyszalam ze kwas foliowy nalezy przyjmowac conajmniej 2-3 mies przed planowana ciazy. A wy jak dlugo bierzecie kwas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate, super słowa, dzieki za pocieszenie. Mala - ze wzgledu na to ze juz troche sie staram o dzidziusia to kwas biore juz... 15mc :) Rok juz sie staramy o dziecko a kwas zaczelam brac 3 mc przed planowaniem. Tak trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A normalnie z jazda dzisiaj było okropnie. W taki upał nie myśle;) Tylko łuk zrobiłam dobrze, chociaz tyle. A miasto masakra :( Przyszłam do domu to az musialam wziąść letni prysznic bo bylam wypocona, wymeczona i w ogole :( A jutro jade autobusem 30 km podpisac liste w urzedzie pracy, o 14 nauka jazdy i ok 17 jade do rodzicow(350km)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×