Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pau.la

Starajace sie o pierwszego dzidziusia?

Polecane posty

Coś ostatnio mam szczęście i pojawiam się zawsze od nowej strony na górze:) Tak już bylo na 58, 60 i teraz 61 stronie :) A swoją drogą sliczne macie zdjęcia i aż nie możliwe, że takie ładne kobietki nie mogą szybciutko być mamusiami. Będziecie miały śliczne dzieciaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haydi No pewnie że się pogniewamy :-P Nieee oczywiście żartuję. Będziemy na Ciebie czekać tak długo jak będzie trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się na razie wstrzymam :) ale wiecie co, wczoraj łyknęłam mój pierwszy kwas foliowy! ho ho :) to miłego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście moje drogie, jeszcze troszke i na pewno fota będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Karolina, maile. Ja też nie chcę się tu ujawniać z powodów zawodowych, ale chętnie prześlę maila zainteresowanym kobietkom:-) Chociaż patrząc na Wasze zdjęcia mam lekki stresik:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) kupiłam sobie truskawki.Całe 4 kg.Kierowca zabrał mnie z wiadrem pod same biuro. wcinam sobie je ze smakiem i cieszę sie na mysl że jutro koleje 4 kg. Byłam dzis u lekarza i dostałam tyle zleceń na badania że nawet nie macie pojecia.Terapeuta, psycholog,dermatolog,okulista, dentysta, dermatolog, ekg,dietetyk i jeszcze kilku ale nie zrozumiałam po rosyjsku. Ogolnie powiem Wam że było dobrze, wystarczy tylko nie patrzeć na ściany, sufit,fotel do badania, narzędzia przykryte ścierka(cięzkie metalowe) Zdjecie jak poszukam to tez wkleje. To fakt dobrze jest wiedzieć z kim sie rozmawia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate czekamy na twoje zdjęcie z niecierpliwością :-) No i oczywiście czekamy na zdjęcie załorzycielki tego topicu, czyli Pauli!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam lenia nie chce mi sie isc do pracy:( ale za to jutro mam wolne i jade po wyniki do gina,mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilonka nie jesteś sama, ja na 14 dp pracy :-( aaaaaaaaalllle mi się nie chce!!!! Później mam trzy dni wolnego więc trochę odpoczne :-) Kłują mnie strasznie jajniki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj nam znac jak wyslesz;) ja tez mam na 14.00 i potem tylko jeden dzien wolnego ale pocieszam sie tym ze niedlugo urlop,jedziemy odpoczac troche od tego wszystkiego nad morze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fotki poszły:-) Walnęłam się w adresie Milki i musiałam powtórzyć operację (no i ktos nieznany też dostanie te zdjęcia) :-) A teraz zmykam bo na 14.00 do pracy:-( Miłego dzionka życzę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam dziś dzień, kłuce sie strasznie.Jestem zła bo nie rozumiem jak można tak wszytko olewać.kłamać że sie wykona a potem nie wykonać.Zasaada jakoś to będzie!Jestem w ciązy i powinnam sie nie denerwować! Ladne laski jesteście, tyle Wam powiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ide jutro do ginekologa. Akurat jutro mam 14 dzien cyklu wiec zobaczy czy bedzie jajeczko czy jest :) Trzymajcie za mnie kciuki, najlepiej od 12.40 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina, Milka i Ilona - wysłałam Wam zdjęcia na maila. Dajcie znać, czy doszły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika777 i angel-ika No ładne z Was lasencje. Jedna pięknie leżąca w stroju kąpielowym a druga piękna panna młoda. Wszystkie Dziewczyny to jak maliny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haydi Doszło. Normalnie same piękności na tym forum. A ty te nogi masz normalnie zabójcze. Też bym takie chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe. Karolinko nie śmiej się z moich nóg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haydi Doszło. Normalnie same piękności na tym forum. A ty te nogi masz normalnie zabójcze. Też bym takie chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Karolina. Heydi ja tez chce zdjęcie :) Moj mail bb23121979@o2.pl A teraz pedze na jazde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×