Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość juz wielorybek

w ktorym miesizcu jest najwiekszy przyrost wagi?

Polecane posty

Gość juz wielorybek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama czwórki
7 i 8 w 9 nie powinno się już przybierać na wadze zbyt dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy jak do tej pory duzo
przybrałam/4 mies/ to dalej tez bede duzo tyc? jest jakas zalezność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd wiesz że w 7 i 8 miesiącu
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama kochanego synka
U mnie w sumie powolutku było. Pierwszy kilogram na plusie pojawił się w 13 tc. Skończyłam na 8 kg podczas całej ciąży. Mama czwórki ma rację, chyba 7-8 miesiąc najwięcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem w 30 tygodniu
i już przytyłam 11 kilo:( ile w takim razie powinnam jeszcze przybrać na wadze? ile powinno się tyć przez ten 7 i 8 miesiąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ja już przytyłam 30 kg:( a jestem w 32 tc wiec jeszcze przytyje ,bo w zeszłym miesiącu samym przytyłam 5kg:(. i wierzcie lub nie ja dużo nie jem ,słodyczy mało co ...lekarka sie dziwi mi dlaczego tak przybieram na wadze ...zaznaczę ze rzuciłam papierosy na miesiąc przed ciąża...może dlatego ...?( nie wiem ...w tej chwili już ważę 90 kg....kurwa czy ja to z zrzucę .????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO Nadiya26l
a możesz mi napisać co konkretnie jesz? opisz na przykład co jadłaś wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadiya26l - moja kolezanka przytyla w ciazy z synem ponad 30 kg a cala ciaze malo jadla i wymiotowala do 9 miesiaca lekarze tez sie dziwili miala zatrzymana wode jak sie okazalo, po roku wrocila do wagi wiec nie denerwuj sie tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na prośbę wczoraj śniadanie dwie kromki chleba ciemnego nie są one duże te kwadratowe małe z masłem wiadomo.i pomidor (dziś to samo uwielbiam pomidorki):)zupa pomidorowa ,z kluskami kolacja 3 kanapki z szynka. Dzisiaj śniadanie tez dwie kanapki z pomidorkiem obiad zmieniaczki z jednym kotletem mielonym i duzoooo mizerii :) czy to aż tak duzoooo??? miedzy posiłkami banan ,arbuz jabłko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama kochanego synka
Nadiya To co jest między posiłkami też należy liczyć, bo np. arbuz jest bardzo mało kaloryczny, ale banan owszem. Może spróbuj rozdzielić swoje manu na 5 posiłków, wyeliminować troszkę chleba. Ja akurat tyłam mało co, ale w 27 tc okazało się, że mam cukrzycę ciążową, więc być może pomogła mi w "nietyciu" dieta, której w takich przypadkach trzeba przestrzegać rygorystycznie. NIe wiem, może mniej smażonego, a więcej gotowanego i duszonego?? Może więcej nabiału, ale niekoniecznie masła?? No i jeszcze jedno. Co pijesz?? Jeśli pijesz soki, to spróbuj pochodzić za tymi naprawdę naturalnymi bez cukru. Trzymam kciuki za zdrowie Twoje i dzieciątka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×