Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bootylicious

2 MIESIĄCE 8KG! KTO ZE MNĄ? D

Polecane posty

Jak ktos nie wierzy że może schudnąć i nic mu ju,z nie pomoże to nawet dzieta "cud" tu nie pomoże a dieta niełączeniowa nie polega na wyrzekaniu się jedzenia tylko jak samam nazwea wskazuje nie wolno łaczyć wielu pokarmo ale jeść wolno, tak jak w przypadku wielu zdrowych dietach 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abstrakcjonistka a ja lubie sobie od czasu do czasu zjesc bulke z szynka i serem :) I na pewno z tego nie zrezygnuje. Tak samo jak lubie sobie zjesc kotleta z ziemniakami, czy tez kurczaka z ryzem. Nie uwazam,aby przez to moja dieta byla niezdrowa czy tez mniej skuteczna niz Twoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej :D Ja juz po obiadku. Dzis zjadłam omleta z szynka i żółtym serem i miseczkę truskawek. Kolację zjem o 19:00 a bedzie to talerz zupki pieczarkowej :) Aby zrobic postęp zjem tą zupę bez trzech kromek świeżego chleba (a zawsze tak jem)... Dziewczyny jak często się ważycie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem juz po kolacji: Kromka chleba razowego, pół papryki i pół pomidora + jogurt naturalny Najfajniesze jest to że jestem pojedzona ale nie czuje sie ociężała. Nigdy wcześniej nie jadłam tylu jogurtów co teraz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Co do tych jogurtów to przejrzałam jadłospis diety jogurtowej i jogurt jest zawsze pierwszy, ale czytałam jakiś artykuł po angielsku i tam pisało że lepiej jogurt zjeść po posiłku bo on pobudza metabolizm i trzeba go zjeść właśnie na końcu. Ja już sama nie wiem, ale chyba nie ma to większoego znaczenia ;) Ja już po kolacji, upiekłam sobie troszkę frytkensów i pierś kurczaka i ugotowałam brokuły ;) Jogurcik sobie zjem za jakiś czas, bo wypiłam szklankę koktailu truskawkoego (bez cukru juhuuu :D). Już nie mogę się doczekać aż kilogramy pójdą w dół :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezapominajkaaa
picie jogurtu nie mam znaczenie czy przed czy po, ja jadłam z posiłkami żeby zniszczyć ten okropny smak a i tak schudłam :) nie no jak was czytam to aż mi głupio, tyle się dziś objadłam :] a ćwiczyć teraz też nie mam jak, tzn ćwiczę wymowę :P ale już nic dziś nie zjem przynajmniej żeby być solidarną :) aha i robie sobie dziś ten pilling kawowy więc napisze jutro jak się po nim czuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, to ja grzesznica. jednak muszę zmuszać sie do jedzenia tych śniadań;( Wczoraj po pracy zjadłam: 1. truskawki 2. 4 pierogi z kapusta 3.kotleta z piersi kurczaka, pieczarkami i serem i o 22 jajecznice ze szczypiorkiem na kiełbasie. spać poszłam o 0.00 no nie mogę, moja silna wole dawno zjadłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Ja wczoraj bylam dobra dziewczynka i zjadlam dosc sporo ziemniakow ze szpinakiem po hindusku do tego salatka z ogorka, pomidora, salaty z jogurtem. Bylo pyszne i pikantne tak jak lubie :) Pozniej cwiczylam przez godzine, pozniej sobie zrobilam pedicure a pozniej pilling kawowy(rzeczywiscie dobry) a pozniej jeszcze sobie nalozylam samoopalacz wiec zajeta bylam bardzo. Dzis sniadanie srednio dietetyczne, bo zjadlam platki,ktory byly bardzo slodkie i mialy duzo weglowodanow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼HEJ🌼 Klon13--> nie załamuj się pierwszymi niepowodzeniami. To że zgrzeszyłaś wczoraj nie znaczy że zgrzeszysz dzisiaj, jutro i pojutrze. Słuchaj jesli już naprawdę nie możesz wytrzymać z głodu to o tak późnej porze jaką jest 22:00 zjedz owoca lub marchewkę tartą z cytryną. Ja też dziś zrobię sobie peeling kawowy :) Nawet zaraz! Muszę się pobudzić do życia bo mam dziś dużo spraw do załatwienia. Między innymi muszę napisać CV i poroznosić gdzie się da. Dziś na śniadanko jogurcik z zarodkami pszennymi, łyżką płatków jęczmiennych i truskawkami :) Pychota :D Dziewczynyyy ja chcę znaleść pracę! Już nie mam siły siedzieć w domuuu :( Mam nadzieję że od czerwca pujdę do pracy... oby... Buźki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---> Sirusho. a co chciałabyś robić?jak sie pracuje jest trochę łatwiej z ograniczaniem jedzenia:) a co do mojego odchudzania, to tragedia. czasem nawet silna motywacja nie pomaga;( ja uwielbiam jeść;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klon13 --> wiesz ja bym mogła pracować np. w sklepie sportowym, w jakiejś galerii gdzieś gdzie przychodzi duzo ludzi i jest dialog. Lubię rozmawiać z ludźmi :) Mogłabym pracować w spożywczaku... z tym że nie na pieczywie bo uwielbiam ciepłe drożdżówki które zreszta sniły mi się tej nocki :P Mogłabym w barze pracować... Ech czemu tak ciężko jest z praca w moim mieście :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm ja za kazdym razem jak przyjezdzam do Polski to widze prawie w kazdym sklepie ogloszenie,ze poszukuja pracownikow. Sirusho a Twoje miasto jest bardzo male ? Prawde powiedziawdzy,to nie wiem czy bym potrafila sie znowu odnalezc w rzeczywistosci polskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---> Sirusho moze powinnas przeprowadzic do wiekszego. tak to mozna czekac do usranej smierci;( moja siostra skonczyla studia i siedzi w mojej miejscowosci z 5tys. mieszkancow. i co ona ma powiedziec. maz zarabia 750zl w banku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze nie uśmiecha mi się przeprowadzać... lubię swoje miasto :( W testamencie babcia przepisała mi dużą gospodarkę... kiedyś mam zamiar ja sprzedać lub otworzyć jakis biznes na jej terenie. Myslałam o wyjeździe za granice ale boję się :( Wiem ze nie ma czego ale boję się... terrorystów, zaginięć, samolotów... Byc moze kiedys przeprowadze sie do większego miasta np. Toruń, Rzeszów lub Gdańsk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeprowadzka to wcale nie taka prosta i tania impreza wydaje mi sie. I trzeba miec pracę nagraną żeby się przeprowadzic... Śniadnko jem - owsianka + resztka koktaju (zamiast jogurtu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na szczescie zawsze mialam dusze podroznika, teraz sie troszke uspokoilam :) Ja w kazdym razie bede trzymala za Ciebie kciuki,zebys dostala wymarzona prace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----> Ewelina1985 gdzie pracujesz i co robisz? bo z niku wychodzi, ze mloda jeszcze jestes pewmnie pisalas, ale nie czytalam calego tematu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezapominajkaaa
ja też zrobiłam sobie pilling, moje ciałko jest naprawdę gładkie! super :D chociaż nie wierzyłam że tak będzie :P teraz posmarowałam się balsamem brązującym, jak nie mogę mieć chudego ciała, będę miała przynajmniej zadbane :) ja ogólnie dziś zjadłam na śniadanie kapuśniaczka, wiem grzech :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezapominajkaaa
a pracy też szukam sezonowej ale nie wiem jak to będzie i czy coś znajdę ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!! U mnie pierwsze śniadanie - jogurt owocowy z płatkami owsianymi drugie śniadanie - kromka pieczywa chrupkiego + łyżka twarogu z pieprzem i ogórkiem + jogurt z kiwi. Ja mam nadzieje znaleść prace po wakacjach, nie śpiesze sie, bo u mnie to wiąże sie z przeprowadzką. Jestem optymistką i wierze że wszystko sie poukłada :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezapominajka --> sezonówek to jest od cholery typu wisnie, czeresnie. Ale nie wiem czy Ciebie takie coś interesuje :) A ten peeling to boski jest rzeczywiście :) Właśnie po nim jestem i również się brązujacym posmarowałam :) Garnier :) Zaraz włski wymodeluję i ruszam w miasto się trochę polansować :P :P I to CV zanieść... Odezwę się potem :) Papa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klon13 ja pracuje w kancelarii prawnej w Dublinie. Nie jestem jednak prawnikiem :) Robie generalnie rozne rzeczy dla nich poczynajac na kawie a konczac na tlumaczeniach pozwoch czy takich pierdul. Generalnie moi szefowie sa bardzo milymi ludzmi i to porzadna firma wiec nie moge narzekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina to fajną masz pracę :D Ja sobie czegoś na weekendy od września będę szukać. Poziom angielskiego mam dosyć dobry, więc liczę na jakąś restaurację czy bar (napiwki;D) A ile lat już jesteś w UK Ewelina? Noi po obiadku, pieczona pierś kurczaka i sałatka z ogórka, pomidora i cebulki!:) noi jogurcik oczywiście! Nie było tego dużo a czuję się pełna!Super:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Booty ja nie mieszkam w UK tylko w Irlandii :) Juz prawie 2 i pol roku tutaj jestem i prawdopodobnie zostane na stale, bo moj chlopak jest Irlandczykiem. Jemu byloby trudniej mieszkac w Polsce niz mi w Irlandii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×