Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

bosz dzisiaj ja za chór robię- niestety nie grecki :O pola tez mam tylko jeden nick - straszne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nefry grecki chor byl superasny- chociaz tej matrony ci nie zapomne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Taka determinacja zaczyna byc coraz bardziej interesująca" no mam nadzieję ;-) w końcu juz ustaliliśmy, że sporo może mnie kosztować to publiczne flirtowanie z Tobą, tym gorzej gdyby jeszcze bez efektu żadnego ;-) a żeby podtrzymać zainteresowanie, małe wyznanie: mówię NIE białej bieliźnie!! ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"szukanie sie rozjuszył i juz warunki stawia" Raczej dyskretnie podpowiada... ;) samica Z założenia jest pół na pół. Jeśli mozna miec rozdwojenie jaźni między realem a kafe, to dlaczego nie w innych sprawach? Nie mylić z bi! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chórze grecki - nie trzeba przypadkiem studzić zapędów? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież z tego grona chyba tylko Szukanie nie kokietuje, ze jego czas się kończy ;-) przynajmniej mam nadzieję, ze nie mówicie poważnie ja wybieram metadę 12 kroków od jutra limit np. 55 min na kafe, a potem dodaję sobie po 2 minuty na dobę :-) kiedy dojde do punktu, ze znowu zacznę zbyt intensywanie flirtować np. z Szukanie to cały proces zaczynam od nowa :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotka--zycie jest takie ze nie wszyscy nas lubia akceptują czy toleruja-------trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złosliwa ---- ja jestem spod znaku centaura cholera! Czyli zem ni kon ni człowiek O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywistosc: ja czytalam kiedyś coś pt. "Północ przy Studni Dusz" (tak to chyba szło) i tam występowała b. atrakcyjna centaurzyca :D same strzelce? Bo ja też :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"" mówię NIE białej bieliźnie!!" To są dopiero warunki! " Szukanie, ale chyba gotów jesteś je spełnić dla mnie? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja lubię i biała i bordową i zieloną i brązową i nefrytową (nie kojarzyc z nefrytową kotką tylko kolorem:-)), jestem wszechstronna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"O rany zejdźcie z kotki." Jak zacznie syczać, fukać tudzież ostrzegawczo pomrukiwać, to pewnie zejdą. Ale te dołki to u kotki przelotne i szybko-przejsciowe. ----------- pola to od czego w końcu to uzależnienie, że jest uzależnione od szukania przyczyn we mnie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja najbardziej lubię kolorową bieliznę. Biała ładna ale sie szybko niszczy. Wszystko co ładne się szybko niszczy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja najbardziej lubię kolorową bieliznę. Biała ładna ale sie szybko niszczy. Wszystko co ładne się szybko niszczy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×