Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

Ależ nie żałuj sobie - i tak Cię spalą Czarownice na stosie. :D Bo za grzeczny jesteś i nie robisz włąściwego użytku ze sprawnego języka. Jak możesz tak się marnować?😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Piątka.🖐️:D Pilnuję zwłok, a zwłoki grają na zwłokę. I tak to. A Ty co tu robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebardzo mam z kim w tej chwili, a tak przez kabelek z Tobą nie da rady chyba. Ale zaraz zajdę świadomie - w objęcia Morfeusza. Mrr, przystojny drań:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piate koło Przyznaj, ze jesteś uzależniony od kafe. Przyznaj, że lepsze kafe od orgazmu oralnego - ten sam język, ale w każdej chwili mozna skończyć zdanie :) Przyznaj, że nie idziesz na odwyk... ...bo rozmiękczanie i przerabianie od przodu i od tyłu takiej ilości czterech liter... czyli KAFE... daje nieograniczoną sztywnością języka satysfakcje oraz samozadowolenie, szczególnie po zdecydowanym zastosowaniu pod koniec zdania wołacza "Och!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznam szukanie że jestem na kafe bo nudzę się ale jak coś się wydarzy lub coś znikną jak niechciany topik :D:D:D bardzo szybko real mnie bardziej kręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piątka, dlaczego real bardziej? Choć trzy powody poproszę. I w m-dzyczasie powiem "dobranoc", bo nie gwarantuję, że zdołam doczekać odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 bo lepiej robić głupoty niż o nich pisać 2 bo teorie czasem trzeba w praktyce sprawdzić 3 bo flirtowanie przez internet może być fajne ale bycie z kobietą blisko czuć jej zapach ten niepokój co sie stanie tą adrenalinę przed pierwszym spotkaniem tą niepewność uczuć i to kiedy uświadamiasz sobie że ona chyba Cię lubi a może i więcej warte jest zachodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastała cisza... Kafeteriusze zajęli pozycje; - Jedni na wznak, na boku a co najbardziej oryginalni na brzuchu. Chrapią, posapują, zgrzytają, mlaskają lub cicho mamrotają poduszce zaklęcia miłosne rodem z przedwojennego scence-fiction: "Ach, śpij, kochanie, jeśli gwiazdkę z Kafe chcesz - dostaniesz... A gdy rano przyjdzie świt topikowi będzie wstyd że on nieśpi tylko ty" - Drudzy zajęli pozycje nadajace się na erotyczny, dlatego spuśćmy na nich zasłone milczenia. Sami sobie poradzą... - Jeszcze inni przyjęli pozycję "na lisa", nie mogąc skorzystać z wariantów powyżej - zaczaiwszy się gdzieś za rogiem tematów ogólnych i nic nie znaczących... uderzą znienacka na sygnał dany przez przeglądarkę , która wystrzeli racą odświeżającą stronę główną kafe... Śpijcie. Za chwilę znowu kawa. ------------------------------------------ A kto się pierwszy odezwie ... stawia wszystkim do tej kawy śmietankę... I to prosto z marketu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz beznadziejny nudny styl
i kiedyś zastanawiałam się, dlaczego twoje tematy mają tyle wpisów - teraz już wiem, że siedzisz tu ze swoimi znajomymi, nikogo mającego do ciebie obojętny stosunek nie zainteresowałyby te wypociny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nic padło na mnie... stawiam tę śmietankę.. tzn bita smietanę bo innej nie posiadam a do marketu mi sie nie chce iść:P Kawa rulez:D Co za koszmarna pogoda:O Moje zioła na balkonie w przeciągu tygodnia zamieniły się w busz. Dzisiaj zniwa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas pogoda super, nawet aż za bardzo :o jak wyszłam, to zobaczyłam placki zżółkłej trawy...dawno nie padało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekaj do lata :) wtedy pewnie okaże się, że ci wszyscy ludzie, którzy zapłacili ciężkie pieniądze za możliwośc kąpania się polskim morzu, wywalili kasę w...mokry piasek :D:D:D A u Was bedzie pięknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭😭😭😭😭😭😭😭😭 nie mam kawy w domu, a ja zawsze chce kawyyyy z rana musze isc do sklepu!! bllleh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju..............
Nafrytko, to i dla mnie prosze ubic śmietankę. Do kawy. He he, same kawoszki i kawosze. No w końcu kafe.:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja idę piec ciasteczka do tej kawy, też chce mieć swój wkład do kafe-wiarnianego życia ;-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukanie po co Ci forum
erotyczne?Tu masz w czym wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
04:55 masz beznadziejny nudny styl i kiedyś zastanawiałam się, dlaczego twoje tematy mają tyle wpisów - teraz już wiem, że siedzisz tu ze swoimi znajomymi, nikogo mającego do ciebie obojętny stosunek nie zainteresowałyby te wypociny O, polska serdeczność :) Ale odpowiem, równowaga musi być... Czy o 4:55 czytając posty na forum spodziewałaś się spotkać tu ducha Norwida? Moje tematy... jest tylko ten jeden. Czyżby grafomania znalazła naśladowców w postaci podszytego tematu i nową ich czytelniczkę? :) A co do znajomych... ...aż się pocę na myśl, że wszyscy jesteśmy jedną wielką rodziną... ciociu. I jest mi niezmiernie miło powitać w gronie miłośników czytania-byle-czego. Pisania również. Zapraszam do częstszego wypocenia się tutaj. Mozna oszczędzić na saunie... I można wziąć potem zimny prysznic, dla zdrowia. -------------------- Pozdrawiam pocących się dla siebie i innych - nieznajomych oraz krewnych i znajomych królika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×