Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

stare dzieje to były -- co zrobić żeby tak nie robić.. jak komuś na mnie zależeć zaczyna to robie wszystko jakos tak samoczynnie aby go zniechecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukanie moge prosic o wierszyk dla mnie:) o mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" pola kobiety to poezja. Facet... to proza życia i ból istnienia." nie, no... jak tak? i w ogóle ... to czym ja mam się teraz w zyciu zajać? Kolorowa, polecasz złote rybki? do wypełnienia jednej wolnej półki czegoś potrzebuję (zamiast faceta) :-O ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie właśnie, to jest takie dziwne.. zaczynam działać tak aby nic z tego nie wyszło.. i robie tak z pełną swiadomością..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeee tam z rybkami nie cierpie rbek ale corka chciała, moja przygoda z rybką długo nie trwała niestety, zabiłam ją filtrem --- jak ruszył, jak kamyczki ruszyły w górę....to ukamieniowały biędną rybeczkę akwarium było małe poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet... to proza życia i ból istnienia." ale mają fajne ogonki :-D --------Polaola polecam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pola to ty faceta chcesz na półkę???? To ja tu dumnie wypinam pierś-cionek, a ty tylko do s-ekspozycji na spółkowanie? A gdzie miłośc, jedność i wszelkie związkowe cnoty? Komu tylko jedno w głowie - ręka do góry! [las rąk wzbity ku górze obiecuje radość porana] :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie rybki to kafe i seriale TV zostają przynajmniej nie mam już wyrzutów sumienia, ze nikogo nie uwodze w tym czasie, po co mi ból istnienia? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolorowa ty tam pewnie dobrze wiedziałaś co robisz.. a to taka wersja okrojona dla córki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc też można taką serie ogonków na półece posadzic, czy ustawić i ma się urozmaicenie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie :-D :-D mówię tak, bo te rozmowy są czytane nie tylko przez widocznych tutaj interlokutorów po prostu wykorzystałam okazje, zeby odwrócić uwagę dys-sympatyczek ;-) a co do innych kwestii, nie przyznali mi jeszcze kredytu, czekam ... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale płtwały to chyba za dobrze nie mają bo się zbytnio cieszyć nie mogą bo to grozi śmiercia właściciela:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie, sam mi doradzałeś ten kredyt to teraz wymyśl, co z odsetkami! ja idę podtrzymać urodę (żebym się podobała złotym rybkom bez odgonków, albo chomikowi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolorowa, a wiec i Ty to we mnie widzisz ;-) Szukanie, dobranoc, i jeżeli przyśni Ci się brylant to postaraj sie nie zapomnieć, będzie jakis temat do pogawędki, bo odsetki to dla mnie abstrakcja, więc wiesz ... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×