Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

OK, chłopaki, pomogliście i chyba dobry moment, żeby po raz drugi (jak to mam w zwyczaju minimum dwa razy) sie pożegnać bez żalu :-D no chyba, że ktos tu ma asa w rękawie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sraka prtaka "..to,że milczę nie oznacza,że nie mam nic do powiedzenia." a mówią, że lepiej milczeć niż się odezwac i rozwiac wszelkie wątpliwości dobranoc Szukanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło jest mieć świadomość posiadania takiego depozytu... Oby pozwolił zasnąć, kiedy poranne wstaną zorze i wpuszczą wraz pierwszymi promieniami nowego dnia zabójcze dźwięki niebiańskich dzwonów :) Przecież niedziela... http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/hells+bells/fe5dbbcea5ce7e2988b8c69bcfdfde8904aabc1f.html **************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blade runner - Możemy:D Jednak nie przepadam akurat za Czy androidy śnią o elektrycznych owcach. Uważam, że wyjatkowo film jest dużo lepszy niż ksiązka. Dicka bardzo cenię za Ubika i opowiadania. A Blade runnera znam na pamięć (ukochana scena to bieg przez szklane wystawy..) Nie musisz się nazywać, ale wyglądac jak Ford możesz:P Gladiator - Jeśli chodzi o muzyke to napisał ją H Zimmer a śpiewała Lisa Gerrard, Enyi to tam nie było, ona mieszała przy Władcy pierścieni. To jest film dobry:D mimo pewnych kiksów np strzemion:P Piękny umysł - Oj rzeczywiście, każdy na kafe powinien znać:D Crowe nie dość że przystojny, to jeszcze mocno niepokorny oraz... świetny aktor. Seria Obcy - Tu się w pełni zgadzam, oprócz ślinienia się do Ripley:D Jedynka to horror. A 2 poszła w stronę filmu sf + akcja na całego. Nie wiem czy widziałeś pełna wersję? Reszta... opuszczam zasłone pogardliwego milczenia Labirynt fauna - Reżyserem jest Guillermo del Toro a to chyba najciekawszy reżyser w tej chwili. Intrygę znasz.. ale to nic. Tu chodzi o klimat. Ten film jest niesamowicie oniryczny, okrutny czasem... i mozna nabawić sie ciężkiej schizy po nim, fakt. Ale.... to trzeba zobaczyć bo opowiedzieć się nie da, wszystko wypada.. płasko. Polecam. Stardust - Ja go lubię ponieważ jest wg powieści Gaimana, jest naprawde dobrze zrobiony.. i taki... radosny w sumie. No i DeNiro:D:D:D The fountain - Ten film... poruszył mnie nieprawdopodobnie. Poruszył coś zamkniętego w mojej duszy. Do tego muzyka... Na razie leży i czeka na obejrzenie, ale muzyki słucham często. Czas Apokalipsy - Klasyka ale jaka:D:D:D Sokół Maltański - Szkoda. Ja lubię Bogarta i czarny kryminał. Key Largo - Jak wyżej. I może dobrze???? Że sie róznią. ----- Jako miłośnik polskich komedii , klasyki i dziwolągów SF oraz thrillerów, które obowiązkowo muszą mieć pokopaną fabułę albo inną nietypowość, a także humoru spod znaku Pythona - stwierdzam, że kotka ma dobry węch do filmów z ciekawą muzyką. A dzięki:D Choć to przecierz wierzchowłek góry lodowej i filmowej i muzycznej:D Jednym słowem filmy takie jak Żóltobrody, Eryk Wiking są Ci znane. Hmmmm czyli Brazil to Twoje klimaty? A dobremu duchowi Świata Równoległego jęknę i pobrzęczę łańcuchami wzorem bohaterów polskich \"Wakacji z duchami\" : - Przeeeeeebaacz mi, Nefrytowakoooooootkoooooo.....\" Noooooooooooooooo Przebaczam:D:D:D Katana zostaje odłozona:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*************************************** OGŁOSZENIE PŁATNE: *************************************** Polacy! Miłość ponad podziałami! Pokochajcie Niemców! To wspaniały, waleczny naród zdolny do wielkich czynów. Stać Was na to - szczególnie dzisiaj? Założcie barwy narodowe, gorąco dopingujcie i wierząc w zwycięstwo pamiętajcie: CHOĆ BRAMKI SĄ DWIE - GRAMY NA JEDNYM, WSPÓLNYM BOISKU! Zapomnijcie o kampaniech wrześniowych i o Grunwaldzie. Liczy się tu i teraz. Niech futbol nas łączy! ...................Podpisano: ................................... Ambasador Dobrej Woli Niemiec --------------------------------- Typ: 3:1 dla Polski. ****************************************************************** Wszelkie dyskusje niezwiązane z meczem są dzisiaj bardzo mile widziane. Nie każdy musi być fanem piłki nożnej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precz z preczem
brutalnie ale 3:1 tylko że w drugą stronę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze: przecież******:O Ja nie przeżywam. Jako istota absolutnie genialna odzyskałam głos w kompie i oddaje się błogiemu oglądaniu CSI NY :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki miły i spokojny wieczór... W oddali słychać grupki jeszcze przeżywających emocje, z których jedni już leżą, inni jeszcze stoją a pozostali rozpamiętując przyczyny porażki... a pomiędzy Krzynówkami a Podolskimi słychać powszechne narzekania na brak funduszy na procentową \"dogrywkę\"... I tylko Świat Równoległy ma świadomość, że gdzieś tam... z daleka od boiskowych dramatów - kotka ogląda film, Czarownica serial a inni nie mają sumienia, by zamienić słodki sen na słowa wprost spod stukającej klawiatury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie, fajny mebelek dokupieś do swojej stopki :-) :-) to po to, żeby konsekwentnie być miłym dla kobiet? np. pokazując im \"a niech sobie myślą, że miały rację z tymi prognozami na lipiec 2008 o kwiatach na literę N oraz o tym umiłowaniu muzyki ;-) czyli coś jak \"melomania\" ;-) ;-) ;-) :-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dostalim łomot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×