Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

Gość Wroz Rodin i reszta
Chcesz poznac swoja przyszlosc..spojrz w swoja przeszlosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahhahhaa rodin
setunia (ilość tematów: 6, ilość postów: 41030) czyli dalszy etat na "kafe" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po uj takim stawiacie,stawiasz
ci co sa od lat i tak beda tu dalej uj im wrozenie pomoze🖐️ :D kobietom ktorych jedyna pasja jest kafele nic nie pomoze :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bardzo wzruszajace, ze tak sie troszczysz/cie o moje zycie i pasje;) ale naprawde nei trzeba , lepiej zglebiaj swoje pasje;) o ile jakies masz poza ta erystyka:) bo widze, ze to jest Twoje/Wasze najprzyjemniejsze zajecie, a jesli sie myle, to opowiedz/cie o swoich pasjach, a noz mnie czyms zainspirujesz/ecie:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarabiaj_bez_wysilku
http://www.za10groszy.pl/start/238492007/index.html zarejestruj sie to nic nie kosztuje za rejestracje 50pln niezobowiazujaco, nigdzie o tym nie pisza a w ciagu 30 minut masz na telefonie 50pln doladowania lub gotowka przelewem albo na wskazany adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość setunia jak ty
do chooja pana napisalas prace magisterska jak ty napierdalasz z bykami az rogi wystaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czekam z neicierpliwoscia:P malo kreatywne jestescie pomaranczowe chryje :classic_cool: tylko potraficie wytykac bledy innym kiedy juz nie wiecie co napsiac, to chwytacie sie tego jak brzytwy tonacy i oto cala prawda o Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uuuuuhhhh
setka tobie gg, mail, tlen nie pomoze glupia babo. gdybys byla madrzejsza,nie reagowalabys na zaczepki. jestes taka sama jak iike.nawet ilosc postow na rowni. produkuj dalej na forum gwiazdo ze spalonego teatru .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Wróż Rodin
To było z deka inaczej. " Opowiedz mi swoją przeszłość, a powiem ci twoją przyszłość " albo " Chcesz znać swoją przyszłość, powiedz mi o swojej przeszłości. " Reasumując - ludzie którzy byli w coś długo uwikłani mają marne szanse na poprawę jakości swojego losu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahaha.
Power Rangers zapomniales o wrzodzie brum:D:D:D:D Wrozbita Maciej jest na kosmica.pl tv niezla polewka 100% sprawdzalnosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarabiaj bez wysilku
pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrozbici do pracy
Jest jeszcze jedna "perelka" z tego wspanialego towarzystwa. :) Luska----stosuje typowo kobieca taktyke "wojny podjazdowej". Kiedy ma do kogos jakies "ale" ---nie napisze tego doslownie---zrobi to w sposob zwany "excellent".;) :P Milej pracy dla jednego wroza z tego topiku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co chodzi pomaranczom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaa
no no, luska jest mocna w swoim fachu czeka tylko az pojawia sie na kafe nowe czarne gacie i od razu zagina parola NIEUDOLNIE :D:D:D:D:D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale o co chodzi pomaranczom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o to samo co czarnym
ale tu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie sorry ze tak na Ciebie napadlam! po tym co tu pomarancze wypisuja to zlego slowa o Tobie powiedziec nie moge! a co do pomarancz, to brak slow sa mi obojetne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie Wroz
"o co chodzi pomaranczom " O nic ;) Najlepiej gdyby pisali tu sami czarni albo sami oranz. Ci ktorzy zyja tylko kafeteria typu ike, brum, luska, zs, ms, regres, i wielu innych...nigdy nie dogadaja sie z innymi, czyli tymi ktorzy maja swoje zycie poza tym forum. Widac to i na tym temacie. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukanie moje szukanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcddcba
polaola vel luska z wind blakasz sie jak oblakana nikt cie nie chce i nie zechce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez stałego nicku
Fajna analiza życia kafeteryjnego została podana przez autora. Ja dodam swoją refleksję, wiele osób tutaj zachowuje się wulgarnie, obraża i poniża innych użytkowników kafeterii. Wyrażając swoje myśli, poglądy czy fantazje pozostajemy sobą , nie można więc tłumaczyć chamstwa i wulgarności anonimowością tego forum. To o czym i w jaki sposób się tytaj wypowiadamy świadczy o nas. Może więc warto pomyśleć nad tym co chcemy napisać i w jaki sposób. Życzę wszystkim miłego buszowania po kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy wymyślisz jakiś nowy motyw, żeby się pocieszać swoimi projekcjami cieniu dostrzegający niemal kazdy mój kafeteryjny krok? bo widzę, ze już sama przysypiasz nad tą zdartą płytą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"To o czym i w jaki sposób się tytaj wypowiadamy świadczy o nas" wiesz jak jest - wieprz ludzkim głosem widocznie nie przemówi, więc nie liczyłabym na wiele po tej odezwie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×