Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

Pawkrólowej tracę wątek a kto tu był za odrzuceniem komunikacji werbalnej w ogóle? nie przejmuj sie :) ja tez juz dawno stracilam :) to jest taka niby zabawa dla panienek , bez wzgledu na sens tego co napisze wszystko jest BE - ale ze nie rozumieja nawet tego co napisalam , nie przyznaja sie nigdy ;) byle na przekor ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawkrólowej- najlepiej sobie poczytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ze nie rozumieja nawet tego co napisalam , nie przyznaja sie nigdy zielona mów za siebie co inni robią pozostaw innym do wyboru to że tak nas odbierasz- to twoja sprawa i twój wybór pamiętasz- " nie ja cię krzywdzę, sama się krzywdzisz" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyślij wypowiedź
Cześć, Palola. Kto to taki ten Pad Królowej? Warto się nim zainteresować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psedło dopiero badamy teren:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyślij wypowiedź
Cześć, Ike. Jak tam się ma Twoja ryża czupryna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyślij wypowiedź
No dobrze, Ike, a jak wypadają wyniki wstępnych badań? Głupia jest, jak Zielona, czy warta zachodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerrrwona czerwona jak wiśnia dobrze się ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie , ja rozmawialam sobie spokojnie z Szukanie , ktorego na marginesie tutaj nie ma :) moje spostrzezenia dotyczyly czegos zupelnie innego , ike sie zdaje ze musi wtracic swoje trzy grosze - wiec robi to - ja odpowiadam na zaczepki z jej strony , a luska? jak nie rozumiesz dzewczyno ze czegos nie mozna - to zrozum - wszystko mozna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyślij wypowiedź
I proszę mnie poinformować, co się dzieje z Retrem. Stęskniłem się za nią i postanowiłem ją ostatecznie i definitywnie zbałamucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyślij wypowiedź
Czerwona, Ike, czyli po prostu ryża. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętasz- " nie ja cię krzywdzę, sama się krzywdzisz" to fakt , sama sie krzywdzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie muszę ale chcę od tego jest forum dyskusyjne nie pisałam bezpośrednio do ciebie zostawiłam tu swoje przemyślenia nie odpowiadam za to, że wszystko bierzesz do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psedło okres ogórkowy się zaczął - ale zapytam retro czy jest i dlaczego jej ie ma:P a ryże to pomarańczowe chyba bardziej:) ale tak czy owak czupryna ma się dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętasz- " nie ja cię krzywdzę, sama się krzywdzisz" to fakt , sama sie krzywdzisz tak mówisz? ale ja wcale tak się nie czuję:) więc pewnie tylko ci się wydaje:) jak zawsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie muszę ale chcę od tego jest forum dyskusyjne nie pisałam bezpośrednio do ciebie zostawiłam tu swoje przemyślenia dokladnie jak i ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tą mała różnicą, że ja się niczego w twoich wypowiedziach nie doszukuję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyślij wypowiedź
Moja miła Ike, ja nie sądzę, żeby ryżym włosom było dobrze na świecie. Objaśnij mnie, proszę, dlaczego ryży kolor włosów jest bardziej atrakcyjny, niż np. zielony. Bo ja tego zupełnie pojąć nie potrafię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest bardziej atrakcyjny ja go bardziej lubię - to wszystko:) retro została oficjalnie zapytana więc dam znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyślij wypowiedź
Dziękuję, Ike. W kwestii wylewania na głowę kubłów z farbą - gdybym ja miał coś w tej sprawie do powiedzenia, dostałabyś dożywotni zakaz zbliżania się do sklepów i zakładów z lakierami i farbami oraz decyzję sądową nakazującą przymusową kurację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szczęście w tej sprawie nie masz nic do powiedzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyślij wypowiedź
Czyje szczęście, Ike? Jesteś całkowicie przekonana, że szczęście? Nie byłabyś skłonna przehandlować ryżość Twojej czupryny za różnorodne dobre strony bliższej znajomości ze mną? Kobieta jest ponoć stworzona do handlu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi psedło:) ja już mam na stanie swój towar;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyślij wypowiedź
Nie, Luśka, wiem, że Twoja dusza pragnie, żebym ponownie zajął się tym tematem, ale dzisiaj chcę się nieco rozwinąć publicystycznie. Właśnie maszynka mi oznajmiła, że w ciągu ostatniej godziny założyłem dziesięć nowych "topików" i żebym nieco poczekał. Podczas gdy próbowałem właśnie założyć tylko jeden "topik" ale nie dano mi, niestety, szansy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psedło a ja z innej beczki dlaczego mi nie powiedziałeś że twierdza boyen nie nadaje się do zwiedzania ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×