Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

Gość do szukanie dziury
Czy szukasz dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swojego czasu dość szeroko wypowiadałem się na temat braku anonimowości w sieci i ew. skutkach zbyt beztroskiego udzielania informacji. Właśnie dlatego, że nie jestem zwolennikiem ujawniania szczegółów z życia - pozostawię te szczegóły dla siebie. Tym bardziej, że nie ma racjonalnego powodu (oprócz typowo plotkarskiego) do publicznej spowiedzi na osobiste tematy. Poza tym, że szukam dziury w całym... :P reszta jest nieistotna. Włącznie z tą, na jakim terenie mieszkam i czy jest to teren zalewowy. Nie szukam partnerki, niezaleznie od tego czy ją aktualnie mam czy też nie. To tyle w temacie. Coeur de Pirate & Julien Dor - Pour un infidle **************** http://www.youtube.com/watch?v=BqvXtU_HXps&feature=related ****************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) a tak sobie po cichutku podczytują, a co... ..... może się jeszcze czegoś nauczę.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19:04 [zgłoś do usunięcia] Szukanie dziury w całym Mam nadzieję że nauczysz się przyrządzać dr House'a a kto to jest dr House? ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swojego czasu dość szeroko wypowiadałem się na temat braku anonimowości w sieci i ew. skutkach zbyt beztroskiego udzielania informacji. spoko dlatego beztrosko co jakiś czas przypominasz gdzie np. mieszka ike :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A cóż to za przeciwnosci losu dokuczają Hałsikowi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike Twoja anonimowośc nie jest tematem rozważań ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike na temat Twojej anonimowości krążą tu legendy, w dodatku sama ilustrowałaś się zdjęciami:) Nie mówię niczego, zego sama bys o sobie nie powiedziała. A pamiętasz, jak kiedyś toczyliśmy na ten temat zacięte dyskusje, w których jasno formułowałaś pogląd, że nie masz się czego wstydzić/obawiać i że stawiasz na naturalność i bycie sobą? Pudzian jest sobą śpiewa, tańczy i jest artystą :) ********** http://www.youtube.com/watch?v=x6EQG8zpa-o **********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to tu jest jakiś określony temat rozważań ?? ups:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukanie chyba się nie zrozumieliśmy nie mam nic przeciwko temu, żebyś pisał:P jak bym miała to bym powiedziała to normalnie i poprosiła o zaprzestanie:) chodzi o to, że w zderzeniu z twoją wypowiedzią wyszło to dość zabawnie a nawet z deka groteskowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po za tym :P dyskusji nie pamiętam ale to akurat normalne ponoć kiedyś pisałam też, że ja z mężem tylko w czasie pełni.... i też nie pamiętam:P a i czasy nastały inne.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i czasy nastały inne....... Chcesz nam powiedzieć, że się zestarzałaś i stałas się bardziej konserwatywna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ci lusiu nie pomogę:P niech ci pomaga ZS:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, iftar uwierzyłam, że na forum naprawdę można spotkać osoby hmmm ze skłonnościami psychopatycznymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"się zestarzałaś i stałas się bardziej konserwatywna" Myślę, ze to raczej kwestia przejściowa, do czasu przejścia okresu charakteryzującego się jako taką stanowczością męską na forum ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz luśka to już w ogóle zapomnij a chciałam na twoją czkawkę wyciągnąć komika z kapelusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uważka
Świat rónoległy do kafeteryjnego jest prostszy w użyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żałuj następna czkawka może się tak szybko nie zdarzyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uważka
Wstrząsasz, nie mieszasz i efekt jest zawsze taki sam. Tu nawet ostre potrząsanie nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dołuj! za wiele ode mnie wymagasz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrząs anafilaktyczny
O tempora, o mores!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×