Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

reumatyzm zmarszczki impotencja o złotej jesieni i ekstra wypasionej emeryturce nie wspominając

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pytaj ich o to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapowiadają się "trzy zgryźliwe tetryczki 7". Tyle tylko, ze mnie ktoś musi zastąpić, bo ja się nie pisze i do końca mam zamiar stosować umysłową automanipulację wypierającą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kopie sie lezacego
==>czytaj nalogowego pisarza kafe jak one:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapowiadają się "trzy zgryźliwe tetryczki 7". Tyle tylko, ze mnie ktoś musi zastąpić, bo ja się nie pisze i do końca mam zamiar stosować umysłową automanipulację wypierającą lusiu nie chcę cię zmartwić ale ta automanipulacja działa tylko na ciebie otoczenie swoje wie.......... i może okazać się , że jesteś jedyną osobą, która NIE WIE skoro wbijasz mi nóż w plecy- przy okazji możesz też mnie pocałować w d**ę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onegdaj pewien młody chłopiec namawiał mnie na spotkanie miał ochotę na starszą kobietę dostałam nawet fotki na maila- ciemne 23 letnie chłopię, w pozach kick boxingowych, z idealnym nagim torsem, włosami do ramion, twarz anioła kiedy grzecznie odmówiłam, odpisał z pretensją: mi to odmawiasz a za chwile dasz się przelecieć jakiemuś staremu ramolowi:):) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie lusia to jest myśl ostatecznie retrówka chciała zakładać klub mogą być i tetryczki ale wzorować się będziemy na tych z mupetów?? bo jak tak to dla mnie cool nawet i kermita jak trzeba to zagram tylko na świnię pigi się nie nadaję- nie ten rozmiar biustu no ale jakąś kandydatkę na to "stanowisko" w zasadzie mam na oku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za chwile dasz się przelecieć jakiemuś staremu ramolowi a dałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dałaś ? a wiesz że nie pamiętam? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dałaś ? a wiesz że nie pamiętam? nie wiem a powinnam??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Jeszcze lato nie przyszło (trzeba powiedzieć, że rozruch w tym roku ma fatalny) a Wy już o jesieni;)? A zgryźliwe to tu ostatnio są pomarańczowe osóbki:) a House jest faktycznie sympatyczny - nie mylić z sikaniem po stetoskopie:D (nie pasowałyby mu długie piórka:P )- jednak na następną serię trzeba będzie czekać chyba do jesieni:( czy ktoś coś wie na ten temat? A jego sukces - niektóre (asekuracyjnie;) ) kobiety lubią grzecznych chłopców z dobrym sercem, którzy chowają się za maską niegrzecznych chłopców:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czarownico sezon 6 się zakończył i pewnie we wrześniu dopiero zacznie się natepny a co do lata- chociaż raz!!! w moich rejonach jest stanowczo dużo cieplej niż w pozostałych więc ja nie narzekam chociaż czeka i mnie chwilowe ochłodzenie ale co tam już się trochę ciepła "nachapałam"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gupie stare kury do kurnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike to dobrze, że tylko chwilowe - właśnie niedługo wybieram się na piękny wschód - najlepsze miejsce żeby odpocząć:) skończyłam Housa zaczęłam Mentalistę :) też polecam ten z kolei ma piękny uśmiech;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i poszłyśmy??:D żeby nie dodać : gęsiego........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze ike nie ma kurnika
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znaffca
Niedlugo nastanie tak dlugo oczekiwana przez stare czarne nicki nuda, kiedy pomarancze opuszcza temat. Jest czas zastoju i przeplywu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym pięknym lekko przesadziłaś :) ja jestem wierna swoim serialom i nie chcę zaczynać nowego bo się znowu wciągnę wolę poczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciagne pifo, pfe ale gorycz
mam wrazenie , ze jestm gotowa na odlota:)zycie na trzezwo nie do przyjecia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze sa strasznie uzaleznione
takim ludziom nic nie pomaga trzyma ich tu gorszy nalog niz narkomanow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbardziej ike

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oprócz housa oglądam gray's anatomy i private practice i wystarczy oglądałam też CSI las vegas ale jakoś zaprzestałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bo do tanga trzeba dwojga.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pij desperados

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to powinnaś poznać akurat przez lato się wyrobisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×